Zaloguj się, aby obserwować  
marlin15

Stalker Beta MP ?? Beta Key z czym to sie je??

3 posty w tym temacie

Witam wiem ze jest juz Beta MP skalkera ale wiem tez ze nie ma co liczyc teraz na dostaniesz Beta-Key''a ??
Kto z polskich graczy dostał takiego klucza?? moze sie podzieli wrazeniami z gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:22, marlin15 napisał:

Kto z polskich graczy dostał takiego klucza?? moze sie podzieli wrazeniami z gry??


No na przykład ja gram w tą betę :)
Do testowania są dwie mapy. Na razie grałem na jednej - stacji kolejowej.
Jest to bardzo duża mapa z wieloma zakamarkami, bardzo zróżnicowana. Rdzewiejące pociągi, ciężarówki, stal, beton, rozpadające się budynki i niedokończone budowle. Oprócz tego występują miejsca skażone i radioaktywne, które nam szkodzą, oraz miejsca z dziwnymi zjawiskami paranormalnymi.

Rozgrywka przebiega między dwoma teamami. Nie ma specjalizacji funkcji. Każda drużyna dysponuje pewną pulą kasy. Za nią każdy członek drużyny kupuje sobie bron przed respawnowaniem. Do wyboru są pistolety, shotgun, trochę karabinów, ckmy, granaty itp. Im lepsza giwera tym droższa. Do tego można kupić noktowizor, latarkę, apteczki, bandaże, Czujniki wykrywające niebezpieczne miejsca.

Niby wszystko fajnie ale zginąć jest bardzo łatwo, a wtedy cały sprzęt przechodzi na konto wroga, który okrada twoje zwłoki i cała drużyna jest finansowo w plecy.

Zginąć jest łatwo ale trafić kogoś trudniej. Póki co występuje duże opóźnienie w strzelaniu, poza tym gra nie chodzi zbyt płynnie nawet na bardzo dobrym sprzęcie. Jest też kilka innych kwestii, np problemy z kucaniem. Trzeba trzymać ctrl żeby być w przysiadzie i dodatkowo shift żeby przywrzeć do ziemi.

Generalnie testowanie trwa i myślę że po naprawie kilku błędów i optymalizacji będzie to całkiem niezła rzeźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jest możliwość grania w Beta MP nie przez internet tylko np. z botami ?? A co do gry to grafika naprawde jest super a do tego jeszcze fizyka np. wiejący wiatr który liście rozwiewa TEGO JESZCZE W GRACH NIE BYŁO wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować