Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Pomysły na prezenty

82 postów w tym temacie

Witam!

Mam typowy problem... co kupić dziewczynie na mikołajki. Wylosowałem koleżanke z klasy i chcę kupić coś co się Jej spodoba (tylko nie polecać mi tu gier :). Cena do 25 zł. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może kup jej jakąś bransoletke lub perfumy ( u mnie w mieście można kupić niezły damski dezodorant pumy w tej cenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o trochę więcej informacji. Np. ile lat ma ta dziewczyna i co lubi. Może jak wspomniał Lex dobrym pomysłem byłyby perfumy Pumy? To podobno teraz trendy zapach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio byłem w sklepie to widziałem pume za ponad 150 zł :(

Lat: 16

Kocha jedna jedyną rzecz: Taniec...

Jest skromna i miła. To tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zawsze moiżesz kupić jej bukiet kwiatów:0 to jej by się spodobało:)

Ja jednak uważam że to dobry pomysł z tymi perfumami:) Wiadomo że różne się różnym osobą podobają:) Ale możesz zaryzykować;) Jak poprzednik napisał możesz kupić jakąś branzoletkę lub inną kobiecą "pierdołkę":)

Osobiście polecam ci kupno jakiejś fajowej maskotki:) Np. Psiaka, misia czy co tylko tam fajnego znajdziesz:)
ja zawsze kupowałem maskotki jak nie wiedziałem co kupić;) Jest ich pełno w tym przedziale cenowym:) Ale pamiętaj by wybrać jakąś mieciutką i ładną:) Twarde są zwykle nie ciekawe i zle się je trzyma;) Ja swojej kobiecie kupiłem za 20zł fajnego spiaka z serduszkiem w pysku:) Jest bardzo mięciutki i ma miłe w dotyku "futerko":) Maskotka to dobry wybór, no i kto nie lubi miłych, słodkich, mięciutkich, kolorowych pluszaków?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup jakiś łańcuszek czy inną biżuterię ze srebra bo na złoto to trochę mało :)
COś co będzie ładnie wyrażało Twoją przyjaźń do niej - bo chyba takowa jest ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Grę z NXK... Kto tego nie lubi??? xD

Też mam co roku ten problem... Najlepiej spytaj jej najlepszą przyjaciółkę ;)
Może jakaś maskotka, może coś praktycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest najlepsza myśl. Znaczy sie ta z przyjaciólką. Taka zawsze wie co dziewczynie sprawiłoby radość. A jesli znajdzie się taka rzecz to jeśli jest dobrą przyjaciólką to nie zdradzi, bo bedzie chciała aby dziewczyna miała przyjemną niespodziankę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 20:05, Kafar napisał:

zapros ja gdzies gdzie jest taniej moze jakas sztuka w teatrze :P


To ma być prezent, a nie randka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:59, Monastor napisał:

Też mam co roku ten problem... Najlepiej spytaj jej najlepszą przyjaciółkę
;)


Ba. Tylko one 100% czasu spędzają razem. Dziewczyny zawsze chodzą stadami :P Jak znam ją od września to nigdy, ale to nigdy nie była sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 20:59, Tomi_323 napisał:

> Też mam co roku ten problem... Najlepiej spytaj jej najlepszą przyjaciółkę
> ;)

Ba. Tylko one 100% czasu spędzają
razem. Dziewczyny zawsze chodzą stadami :P Jak znam ją od września to nigdy, ale to nigdy nie była sama :(

Spokojnie... Muszą się czasem rozdzielać... Co to za problem poprosić przyjaciółkę na słówko albo zagadać gdzieś w szatni, czy coś... Niemożliwe, żeby były cały czas razem.
Ewentualnie na GG, albo przez telefon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żonie qpiłem zestaw (dyskografię Republiki) wychowaliśm się na tej muzyce:P - więc może jakąś płytę z ulubionym wykonawcą/wykonawczynią posłuży trochę dłużej a i pamiętać będzie za 25 pln można qpić singiel- a to myślę już coś - kwestia dobrego dobrania tego "jedynego" utworu:)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak są bardzo bliskim przyjaciółkami to nawet swoje rozmowy na gg będa pokazywać sobie :P. Moim zdaniem najlepsza jakaś maskotka chyba. Perfumy i branzoletka odpadają raczej bo jeśli nie uda ci się zagadać do jej koleżanki to możesz akurat przypadkowo kupić taką branzoletkę, która wogóle jej się nie spodoba. :P. A bukiet kwiatów to wogóle dziwny pomysł ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 22:09, Grizzly. napisał:

> Najlepiej zapytaj jakiejs dziewczyny na forum( o ile znajdziesz) co by bylo najlepsze...:D:D:D

TYHE co byś chciała
dostać ?

Nie dla niej tylko zeby ona doradziła...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować