Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Pomysły na prezenty

82 postów w tym temacie

kurde prezent dla dziewczyny (od chłopaka bo od dziewczyny to nie) to nie lada problem.Zrób tak jak mówili inni czyli poproś na słówko jedną z jej koleżanek.Ona na pewno ci powie co by chciała ta dziewczyna (samochód i nową komórke :P) i nie wygada się jej.
Ps.na szczęście w tegorocznym losowaniu komu kupujemy prezent zrobiłem z kumplami przekręt i dziwnym trafem wszyscy siebie wylosowaliśmy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kumplowi kiedyś zrobiłem dowcip i zrobiłem taki prezent:
zgrzewka papieru toaletowago ( ten szary jak papier ścierny :P ), płyn do płukania naczyń, kilka kostek Domestos, kasete magnetofonowa Cygaskie rytmy Don Vasyla, płyn do zmywania naczyń, słoik dżemu i kilo cukru.

Niezła beka była :) Wydałem najwięcej kasy na prezent :P Jeśli ktoś ma naprawde dobrego kumpla któremu nie wie co kupić to taki psikus można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 22:12, Modest-Vermin napisał:

Ja kumplowi kiedyś zrobiłem dowcip i zrobiłem taki prezent:
zgrzewka papieru toaletowago ( ten szary jak papier ścierny
:P ), płyn do płukania naczyń, kilka kostek Domestos, kasete magnetofonowa Cygaskie rytmy Don Vasyla, płyn do zmywania naczyń,
słoik dżemu i kilo cukru.

Niezła beka była :) Wydałem najwięcej kasy na prezent :P Jeśli ktoś ma naprawde dobrego kumpla
któremu nie wie co kupić to taki psikus można zrobić :)

HAhaha ;] a to dobre.Podobnie ja postępuje.Wszyscy moi koledzy umówili sie ze nie kupują czegoś bezsensownego tylko coś szmiesznego zeby był łach;] Już wiadomo co kto komu kupi;] Jeden drugiemu kupuje śliniaczek bo jak On gada to sie czasami pluje :D Ja koledze chyba kupie ten zestaw co jest u nas w kwiaciarni a zwie sie "Rżnij na okrągło" lub "W razie potrzeby zbij szybke" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:32, Mike L napisał:

Ee, co byście kupili do 15 zł na klasową wigilię koleżance z klasy?
Dodam, że było losowanie, więc bez żadnych zobowiązań. ;)

CD-Action!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:24, pawel1990 napisał:

ej słuchajcie bo mam podbny problem tylko nie chodzi o urodziny. Koleżanka ma 16 lat. I chodzi
mi o coś innego niż gry i perfumy

a jaka granica canowa?Ja radzę kup jej jakąś biżuterię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:30, pawel1990 napisał:

granica jest do ok 50 zł i trochę może więcej. ale chodzi mi o coś orginalnego czegos czego
nie zapomni.

http://www.allegro.pl/item154108247_gorace_serce_na_chlodne_dni_idealny_prezent_.html
To jest niezłe. Przynajmniej jeśli ją bardzo lubisz, albo ona jest zmarzluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:24, pawel1990 napisał:

ej słuchajcie bo mam podbny problem tylko nie chodzi o urodziny. Koleżanka ma 16 lat. I chodzi
mi o coś innego niż gry i perfumy


A co twoja koleżanka lubi?? Jakie ma zainteresowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:38, pawel1990 napisał:

dobry pomysł ale jakbys mial jeszcze inne to napisz albo jakby kto inny mial jakies pomysl
to tez sie nie obraże

Musisz pomyśleć o tym co ona lubi i co ją szczerze ucieszy. Możesz też wykonać coś własnoręcznie (jakieś manipulacje w Photoshopie a następnie wlepienie w ramkę), ew. standardowy prezent miś albo stringi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:43, pawel1990 napisał:

głównie intersuje się motorami ale wszystko co z tym związane to ona ma. wiec ja niewiem co.
przeciez nowgo ścigacza jej nie kupię


Może jakieś srebrne kolczyki... w 50zł się zamkniesz.
Albo jakiś kosmetyk. Może wodę toaletową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zbiera modele motorków czy coś takiego ? Jeśli nie, to kup jej jakieś takie modele stojące, w BRIO zawsze pełno takich jest, każdy model znajdziesz, od Yamahy po Ducati i Gillery =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować