Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Karczma Diablo II zaprasza na turniej!

74 postów w tym temacie

Ekwipunek to ekwipunek, gorzej ze skillem :P Skilla sie wyrabia miesiącami, jeśli nie latami ;) No i trzeba stalych treningow, zeby go utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 12:07, Obee- napisał:

Ekwipunek to ekwipunek, gorzej ze skillem :P Skilla sie wyrabia miesiącami, jeśli nie latami
;) No i trzeba stalych treningow, zeby go utrzymac.


Wysoki lvl postaci w singlu i w grze zespołowej na BN to nie to samo.
Na singlu musisz robić kolejno zadania i sam przechodzić do następnych lokacji.

Na BN przy zgranej paczce swoim nowym ludkiem jesteś holowany (taxi) przez innego gracza (wysoki lvl) tylko do tych lokacji które warto lub trzeba zrobić. Toeretycznie startując postacią na 1 lvl możesz być holowany do zabicia Baala na hellu. W trakcie gry zespołowej jest kilka lokacji zwyczajowo przyjętych donabijania expa. Jeśli uda Ci się dołączyć do takiej ekipy to chociaż nie utłuczesz żadnego potworka łykasz duże ilości doświadczenia.
Takie holowanie trochę wypacza frajdę gry ale pozwala szybko rozwinąć swoją postać na tyle aby już samodzielnie można było się dobrze bawić grając dobrze rozwiniętą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:06, jadam napisał:

> Ekwipunek to ekwipunek, gorzej ze skillem :P Skilla sie wyrabia miesiącami, jeśli nie
latami
> ;) No i trzeba stalych treningow, zeby go utrzymac.

Wysoki lvl postaci w singlu i w grze zespołowej na BN to nie to samo.
Na singlu musisz robić kolejno zadania i sam przechodzić do następnych lokacji. (...)


Nie wiem czy wiesz, ale lvl i skill to raczej różnica :P Lvl=poziom postaci, skill=umiejętności gracza ;] Nie musisz mi tłumaczyć jak się gra na BN, gram w tę grę od premiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda, ze turniej ld bo scena nld ma raczej wiecej graczy. No ale i tak ld jest lepszy niz jeszcze rok czy dwa temu pod wzgledem pvp. Kiedys jak robilem ID Tour LD to trzeba bylo przesuwac :P A na nld? Patrz Christmas Tour 2005 (notabene tez sponsorowany przez CDP), gdzie bylo zapisanych ze 100 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DARO GOTHIC > Taaa?...a chcesz na solo?? :P

A turniej sobie odpuszczę, gdyż nie należę do graczy, dla których szybki wzrost exp ważniejszy jest od przyjemności czerpanej z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 14:05, amellas napisał:

A turniej sobie odpuszczę, gdyż nie należę do graczy, dla których szybki wzrost exp ważniejszy
jest od przyjemności czerpanej z gry.


A co ma granie w turnieju do sposobu nabijania lvl? o.O Ojoj, czasem mnie dziwnie irytuje kiedy osoby niezwiazane z PCL i nie majace zupelnie pojecia o profesjonalym pvp sie wyrazaja udajac, ze wiedza wiecej niz faktycznie wiedza ;)

Dnia 20.02.2007 o 14:05, amellas napisał:

Regulamin strasznie pokrecony... I nic nie wspominaja czy gramy na Hardcore czy nie...


Regulamin - czyli zasady PCL? ~~ Nie przesadzaj, normalne. Chyba, ze grywasz na tzn. open duelach? :P

A co do pytania - jest ono raczej głupawe ;] Gdyby turniej byl hardcore, to jak sobie wyobrazasz taki mecz grany do 3 punktow? ;];];] Poza tym ryzykowalbys postac np. na poziomie 90 z full stuffem na jakims turnieju? Nie sadze ;]


btw - www.blizz.info.tm - poczytajcie, niektorzy sprawiaja wrazenie, ze im sie przyda (szczegolnie dzialy o scenie i pvp) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:30, Obee- napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale lvl i skill to raczej różnica :P Lvl=poziom postaci, skill=umiejętności
gracza ;] Nie musisz mi tłumaczyć jak się gra na BN, gram w tę grę od premiery :P

Ja także gram w D2 już od 5 lat i znam różnicę między pojęciem skill a lvl.
Zmyliło mnie zdanie:
Skilla sie wyrabia miesiącami, jeśli nie latami
Wyszło nieporozumienie. Nie myślałem, że masz problem z wybraniem konkretnej strategii rozwoju postaci tylko, że masz zamiar rozwijać swoją postać grając latami, miesiącami na singlu.
Przyznaję się do pomyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:23, jadam napisał:

Przyznaję się do pomyłki.


Spoko, spoko, nic sie nie stalo przeciez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 16:09, Albatross napisał:

Całkiem niezły turniej jak na zepsutą grę przez bociarzy i innych cheaterów.

BN sobie moze byc zepsuty przez bociazy i duperow, ale na scene pvp raczej to wplywu nie ma, wiec isi etc. :~)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo straciło sens jakieś 7-8 miesięcy temu... Cheaterzy, maphakerzy, duperzy itp. Dublują sobie przedmioty, które nie znikają, na allegro można kupić setki ISTów (płatniczych run na BN) przez co zrobiła się ogromna inflacja. Kiedyś 1 IST to było 6-7 puli, teraz... 2-3 (chyba już nawet 2 - nie wiem bo przestałem grać jakieś 4 miesiące temu bo nie widziałem sensu). Przyjemność ze zbierania przedmiotów odbiera to, że każdy ma najlepsze przedmioty. Nie musi szukać, wystarczy, że jakiś wysoko levelowiec przeprowadzi go przez poszczególne poziomy trudności, da mu itemki i po 2 dniach grania można mieć 70 lvl. ;/ Jak pisałem wcześniej, gra w Diablo na BN straciła dla mnie sens. Jeszcze coś... Straszne lagi są teraz na serwerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam noob jestem i nie mam szans na zadnych BNetach a co dopiero ladderach :/ Chociac diablo lubie, ale tylko przechodzic sobie spokojnie akty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Obee
Nie mam postaci na sofcie. Co do ryzyka - kumpel zabil kilka postaci bo gral pijany. I nie plakal. Create New Character i dawaj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dla Wm + HC + Hi ~~
Zjedzą innych w walce o nagrody bo to elita pcl pvp/tvt ~~
Ale każdy chwalący się skillem niech zbiera się na turniej i sprawdzi siebie ~~
To nie będzie open fri lolki duelki ~~
Kto nie zna zasad pcl i wypowiada się na ich temat twierdząc, że są bezsensu rozbawia polską scenę tru pvp ~~
Nad zasadami siedziało wielu ludzi z niezłym bagażem. Nie ma nierówności i lamerstwa ~~
Czujesz się na siłach pokazać na co cię stać grając według zasad? Wystąp i poznaj smak prawdziwej walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:37, GL1zdA napisał:

@Obee
Nie mam postaci na sofcie. Co do ryzyka - kumpel zabil kilka postaci bo gral pijany. I nie
plakal. Create New Character i dawaj... :)


Zagralbys w tour postacia ~90lvl z full wypasionym stuffem wiedzac, ze kazdy stracony punkt = pozegnanie postaci? ;]

No poza tym pomysl - jak na hardcore mozna miec mecz z wynikiem np. 3:1? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować