Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Karczma Diablo II zaprasza na turniej!

74 postów w tym temacie

Nom niezle turniej Diablo 2 osobiscie jestem fanem grier blizzarda ale niemniej D2 nie przypadlo mi do gustu poprostu nie lubie go jestem raczej pasjonatem Diablo 1 moze jest stary ale ma swoj oryginalny klimat ale powodzenia w turnieju : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W d2 nie gram juz od jakiegos czasu ze wzgledu na ogromna inflacje. Gra dla mnie stracila sens, a nie mam skilla, zeby pokazywac sie na arenie pcl, wiec gra lezy na polce. Spedzilem zreszta przed nia sporo dni i nocy ;). Zeby zachecic mnie do grania, potrzebny jest nowy ladder :P i patch teez :)

BTw sluchajcie obeego, znam go z innego forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem pograć przez ostatnie parę dni w D2, ale lagi mnie skutecznie zniechęciły. Nie wyobrażam sobie pvp przy takich lagach jakie są teraz na diablowskim bnet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czuję że to jest właśnie ten moment, w którym powinienem odebrać od kumpla moje diablo2 ;] Moja kochana czarodziejka już czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem zasady i nie bede bral w tym udzialu, necr nie moze uzywac golema nie mozna uzwac takiej i takiej broni. No sory kazdy ma swoja postac i kazda postac ma swoja wypracowana taktyke to tak jakby czarka nie mogla uzywac orba.
Przymusu brania udzialu w turnieju nie ma.
Pozdrawiam wszytkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:56, Tatapsychopata napisał:

Przeczytalem zasady i nie bede bral w tym udzialu, necr nie moze uzywac golema nie mozna uzwac
takiej i takiej broni. No sory kazdy ma swoja postac i kazda postac ma swoja wypracowana taktyke
to tak jakby czarka nie mogla uzywac orba.


Wybacz, ale pier... dzielisz od rzeczy :P D2 nie jest grą dostosowaną do PvP, więc gdyby każdy mógł robić co chce, to każdy grałby palem z max absami. Zasady są od tego, żeby wyrównać poziom wszystkich postaci. Akurat na openduleach "wypracowana taktyka" jest po prostu waleniem jak największych absów etc. ;) Polecam zrobienie sobie postaci pod PCL i pogranie paru sparringow na pcl. Jeśli ownisz ziomów w open duelach, tu poznasz co to jest prawdziwe pvp ;)

Dodatkowo - nad tymi zasadami siedziały dziesiątki osób, które mają na pewno nieporównywalnie większe doświadczenie w tej grze niż Ty, więc troche szacunku do nich :) Zapytaj z czego te zasady wynikają, a nie obrażaj się z miejsca, bo czegośtam nie można. Jakby się np. bokser obraził, że nie może przeciwnika kopnąć w jaja, to by było raczej śmiesznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również przeczytałem zasady i ich kompletnie nie rozumiem, poza absorbem ale resztę to mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu jest tak a nie inaczej, a teksty bo siedziały nad tym 10-siątki osób nie robią na mnie żadnego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I uwierzcie ludziska że są to uproszczone zasady, by każdy miał szansę z każdym :) Jeśli się jest na BN, zna się dobrze slang battle.netu to imho nie powinno być problemu. Nagrody są nie byle jakie, jest ich dużo i są wiele warte, także by wygrać je trzeba czymś się wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny choć udziału raczeja nie wezme...bo w Diablo trzeba naprawde umieć grać i tą gre kochać ...szkoda że takich konkursów tak mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny choć udziału raczeja nie wezme...bo w Diablo trzeba naprawde umieć grać i tą gre kochać ...szkoda że takich konkursów tak mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie zdolowali jeszcze bardziej wlasnie dzisiaj dostalem bana za MapHacka. Ludzie jesli gracie w ta gre nie uzywajcie zadnych hack-ow. Ja sie przekonalem ze to sie nie oplaca. Co tam ze taxi bedzie wolniejsze ,co z tego ze mefowanie tez zajmie wiecej czasu skoro mozecie dostac bana i niegrac w ta przepiekana i wspaniala gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie ganiania berserkerem za czarodziejką bez teleportu z enigmy, szczególnie za taką z 200fcr, szanse wygrania bliskie 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...
Dziwnie się czuję... trochę głupio...
Sformułowanie: ''a dzięki uprzejmości radia HeadShot, finały transmitowane będą w telewizji internetowej.'' ubliża mojej inteligencji XP.
To będziemy widzieli głos prowadzącego? Bo jakoś radio kojarzy mi się z mikrofonem, nie ze studiem XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :)) ja już zbieram itemki pod PCL :PP heheh...mój smiterek + kolega barbem :D ....

Pomysł bardzo mi się podoba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:57, Smash-PL napisał:

Jakoś nie wyobrażam sobie ganiania berserkerem za czarodziejką bez teleportu z enigmy, szczególnie
za taką z 200fcr, szanse wygrania bliskie 0%.


Po tym tekscie moge się założyć z chęcią, że grając sorc padłbyś w pojedynku z pierwszym średnio-wyskillowanym graczem PCL :~)
Nie ma to jak specjaliści od gry openduels ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowo wczoraj mieliśmy zakończyć rejestracje w turnieju, ale zostały jeszcze 1/2 miejsca dla drużyn, dzięki czemu łatwo będzie ustawić terminarz rozgrywek. A więc będzie 48 zespołów ( 86 osób ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Diablo nie gram od 2 miechów bo usunęli mi cały ekwipunek. Miałem taki kafar, nie pamietam nazwy, to po tygodniu przyszedl komunikat ze mam zbyt silne wyposazenie i co? Mysleli ze jestem nowy, bo nie mialem nawet pasa! Nienawidze BattleNeta, pół roku życie zmarnowałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 20:33, Obee- napisał:

> Jakoś nie wyobrażam sobie ganiania berserkerem za czarodziejką bez teleportu z enigmy,
szczególnie
> za taką z 200fcr, szanse wygrania bliskie 0%.

Po tym tekscie moge się założyć z chęcią, że grając sorc padłbyś w pojedynku z pierwszym średnio-wyskillowanym
graczem PCL :~)
Nie ma to jak specjaliści od gry openduels ;]


Mógłbyś chociaż rozwinąć swoją wypowiedź. Bo jak kogoś obrażasz to napisz chociaż na jakiej podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 09:04, yoh94 napisał:

Ja w Diablo nie gram od 2 miechów bo usunęli mi cały ekwipunek. Miałem taki kafar, nie pamietam
nazwy, to po tygodniu przyszedl komunikat ze mam zbyt silne wyposazenie i co? Mysleli ze jestem
nowy, bo nie mialem nawet pasa! Nienawidze BattleNeta, pół roku życie zmarnowałem!

Skojarzył mi się dowcip: "Panie prezesie, sms przyszedł - Niech wejdzie". Na BN nie ma czegos takiego jak komunikaty o zbyt silnym wyposazeniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować