Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited - premiera przesunięta

46 postów w tym temacie

Łącze sie w bólu z ludźmi którzy czekają na wersje PC. Ja niestety jej nie kupie bo mój sprzęt jest już za słaby a upgrade sięga daleko od zasobności mojego portfela :-( Za to niedługo będe miał Xbox-a 360 i na pewno TDU będzie pierwszą grą jaką na niego kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh cena kusząca bardzo jak na tak bujnie zapowiadaną grę. Oczywiście ludzie którzy na nią czekają pewnie nie cieszą się z opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne . Z tego co pamiętam to ATARI zawsze lubiło wydawać gry niedopracowane ( Driver 3 ) ,a tu nagle przesuwają premierę TDU by je dopracować :) .

Jakby na to nie patrzeć to miła niespodzianka ze strony ATARI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się ze Speedraisem nie doczekamy tej gry. Czekam i czekam. Zero informacji o Edycji Kolekcjonerskiej. Mam nadzieję, że do premiery się coś zmieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 16:38, YahooPL napisał:

Chyba się ze Speedraisem nie doczekamy tej gry. Czekam i czekam.

Lol, a kto to?? Po pierwsze Speedraid, a po drugie Speedraid''em :D

Dnia 20.02.2007 o 16:38, YahooPL napisał:

Zero informacji o Edycji Kolekcjonerskiej.

A to nie znasz CDP. CDP last minute w trzy minuty i masz na deser EK...

Dnia 20.02.2007 o 16:38, YahooPL napisał:

Mam nadzieję, że do premiery się coś zmieni ...

CDP?? Heh, w życiu chłopie, w życiu...

skubsa

Dnia 20.02.2007 o 16:38, YahooPL napisał:

Miałem kupic lecz jak widzę że się choć troszkę przesunął to i ta kupię ^^Teraz jest Warcraft
III a potem WoW, więc pomiędzy nimi TDU ^^

Zależy o jakim WoW mówisz, bo Test Drive Unlimited to World of Warcraft wśród samochodówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:09, speedraid napisał:

Lol, a kto to?? Po pierwsze Speedraid, a po drugie Speedraid''em :D


Sorry wiem jak pisać tylko zwykła literówka weszła :P

Dnia 20.02.2007 o 18:09, speedraid napisał:

A to nie znasz CDP. CDP last minute w trzy minuty i masz na deser EK...


Mam nadzieję bo szczerze to już wiara mnie opuszcza nawe po tym co kilka miesięcy temu pisał w odpowiednim temacie pracownik CDP o EK. Niech się w końcu streszczą i dadzą nam jakieś info może być samo potwierdzenie, że takowa Edycja będzie to juz noc spokojniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:19, YahooPL napisał:

Niech się w końcu streszczą i dadzą nam jakieś info może być samo potwierdzenie, że takowa Edycja będzie to juz > noc spokojniejsza :P

Już takie nie jest ważne czy będzie, ale sam kontakt z forumowiczami. Żebyśmy wiedzieli co jest grane, aby zamówic sobie w przeciwnym wypadku zwykłą edecje. Ważne, żeby chociaz sieodezwali..a tymczasem nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mieć zwykłą edycję gry to takie coś przeciętnego, źle bym się czuł nie będąc wyróżnionym Edycją Kolekcjonerską. Na mojej półce ze znakomitościami tak fajnie by stało metalowe pudełko z gra :P Żyjmy nadal nadzieją ...

[Gratuluję Awansu... Zasłużony...]

Bartold-1991
Weź nie pisz rzeczy aż tak odstających od tematu prowadzonych rozmów. To, że moderatorzy tu nie zaglądają to nie znaczy, że masz spamować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby, jakby CDP miało wydać DNF''a i co chwilę na stronie byłyby newsy o przesunięciu premiery gry :)
Mam nadzieję, że to już ostateczna data premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, dostaniemy bardziej dopracowany produkt. Mnie sie nie spieszy, mam w co grac narazie. Kasa tak zcy siak odłożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:23, Kapas napisał:

wiedziałem że tak będzie .. jeśli jednak koniec marca to i tak dobrze - gorzej jak byłby to
kwiecień :P


Taaa koniec marca, to dla CDP 31.03.2007:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo w pre-orderze zamówiłem, ale ok. 15-20 dni to nie tak wiele. a są dwa plusy takiej sytuacji:
a) Dostaniemy lepszą grę
b) Rozpoczna się wtedy ferie Wielkanocne (chyba 5.4) więc dla tych co czasu nie mają (szkoła/praca) będą mieli więcej czasu na zaznajomienie się z grą.

Jestem dobrej mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować