Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki konkursu Gram.TV

44 postów w tym temacie

Już koniec konkursu? Ja myślałem że będzie on trwał do końca tego tygodnia. No trudno, następnym razem od razu wyśle zgłoszenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tym wcześniejszym konkursem o Mario?? Bo pamiętam, że brałem udział ale na gram.pl nie widziałem żadnych wyników a ostatnio nie oglądałem gram.tv Więc wie ktoś coś o jego wynikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a co z wczesniejszymi konkursami! Z miesiac temu opisywanali w gram.tv Lost Planet i ona byla do wygrania, wyslalem zgloszenie a nawet nie ma jeszcze wynikow konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma wcześniejszych wyników bo wygrałem we wcześniejszym konkursie ;P Przynajmniej bym się mógł pochwalić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 15:24, pimpor napisał:

A co z tym wcześniejszym konkursem o Mario?? Bo pamiętam, że brałem udział ale na gram.pl nie
widziałem żadnych wyników a ostatnio nie oglądałem gram.tv Więc wie ktoś coś o jego wynikach??


Oni wysyłają paczkę dosyć szybko. Ja wygrałem którejś soboty, a paczka przyszła we wtorek. Więc jeśli nie otrzymałeś paczki, raczej nie licz na wygraną ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam to ale cuż te konkursy to sa chyba na szybkos a nie losowanie :)Pozatym nie sa wyniki podawane systematyznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 16:05, rick90 napisał:

ciach...



:/ No nic szkoda. Ale chodzi mi nawet o to, żeby wiedziec kto wygrał:) Powinni zawsze na gram.pl podawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować