Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa firma ludzi Blizzarda

37 postów w tym temacie

A ja mam pomysł a jakby tak diablo w klimacie diablo z nowymi pomysłami i więcej umber diablo poprostu diablo. I do tego 3d i 512ram gratis. Bezpłatny BATTLE NET i WIĘCEJ WIĘCEJ WIĘCEJ POTWORÓW. SIECZKA NA MAKSA........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Blizzard to się w nieskończoność tak będzie rozpadać. A nie wykluczone, że te firmy, co powstały też się będą dzielić ;) Trochę mi to przypomina polityków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z Black Isle, szkoda że już gier nie robią. Ale to nie temat o BI tylko o Blizzardzie niech się dzieli, może coś dobrego z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i sie nie rozpadnie bo jesli juz nawet to wezmie jakis ciecow wyda gre i powie ze o super gierka a ludzie beda kupowac i nie beda sie sprzeczac bo blizzard tak powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 23:51, Patryk R napisał:

Tak samo było z Black Isle, szkoda że już gier nie robią. Ale to nie temat o BI tylko o Blizzardzie niech się dzieli, może
coś dobrego z tego wyniknie.


Wiesz no, w zasadzie to nie ma aż tak dużego znaczenia, bo i tak przyjmą nowych, a ci co zmienili barwy drużynowe i tak będą robić to co umieją najlepiej :) A skorzystamy na tym tylko my - gracze. Chociaż z drugiej strony bardzo lubię Warcrafta i World of Warcraft (w co grywam namiętnie), więc nie chciał bym też żeby jakichś cieciów zatrudniali dla sztucznego tłumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpada to się zaraz u mnie za oknem ;)
A Blizz jak był tak będzie póki tłumy w Wowa grać będą a drugie tłumy BNa oblegać.
BTW jeśli o nowych projektach mowa to coś wisi w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Action-RPG w klimatach SF" - a cóż to za nowość? Space Hack (BTW polska gra) też był H&S w realiach SF, a i on nie był pierwszy - wcześniej był np. Harbringer (nie pamiętam, czy dokładnie się to tak nazywało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hhehehe ja Wam powiem że hitem nd hity by było diablo w świecie Sapera ,Pasjansa lub Windowsa ale ta ostatnia wersja byłaby tak zabugowana że masakra ale ludzie na całym świecie i tak by z niej korzystali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że odesli po firma Blizzard robi się strasznie komercyjna, i wyszło na dobre odejście niektórych np. GuildWars- po co płacić za WoWa jak moiżna za free pograć w coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu siż nie zgodze z wypowiedzią Lumbago, cytuje:
"I dobrze, że odesli po firma Blizzard robi się strasznie komercyjna, i wyszło na dobre odejście niektórych np. GuildWars- po co płacić za WoWa jak moiżna za free pograć w coś lepszego "

Te dwie gry to są całkowicie inne gry i jak dla mnie GW jest zbyt nudne (gralem 1,5 miesiaca), ale kazdy gra w to co lubi lub na co go stać i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować