Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard kontra twórca bota

88 postów w tym temacie

Można było się tego spodziewać prędzej czy później. Blizzard słynie przecież ze "zwalczania" oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w grze silkroad-online,boty latajace to normalnosc,i niestety firma która ta gre stworzyła nic z tym zabardzo nierobi :(... Działanie blizzarda jest jak najbardziej słuszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...] łamanie licencji użytkownika World of Warcraft - tej samej, którą zaakceptować musi przed uruchomieniem gry każdy jej fan."

Z tego zdania wynika, że jeżeli gram w WoW''a (ergo zainstalowałem i uruchomiłem grę), ale nie jestem jej fanem to nie muszę akceptować licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać Silk Roada do WOWa. Dzieło Blizzarda jest płatne i gra w nie... kilka milionów ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak mozna placic abonament za gre , a co dopiero placic i nie grac, a na dodatek miec satysfakcje z postaci stworzonej tym calym gliderem. :/ ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z archiwum X:

Pytanie: Dlaczego Bliizard gania tylko jedną firmę skoro botów jest na pęczki?
Odp: Bo tylko jedna na tym zarabia

Pytanie: Ale skoro to nie fair to czemu Blizzard nie łapie wszystkich łamiących prawo?
Odp: Bo Blizzard nie rusza tego, co nie przynosi twórcom zysku

Pytanie: Dlaczego Blizzard nie zabrał się za to wcześniej skoro boty są plagą od praktycznie powstania gry?
Odp: Bo teraz dopiero ten bot przynosi korzyści dla jego twórców

Pytanie: Dlaczego gra w której siła postaci może zależeć na wykonywaniu czynności na tyle mechanicznych, że jest wstanie robić to prosty program, jest tak popularna?
Odp: brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przez takich jełopów świat WoW''a traci na atrakcyjności. Bo co to za przyjemność grać w grę mmo w której miast ludzi biegają same automaty, z którymi ani nie pogadasz, ani dobrego party nie sklecisz...Zresztą, taki automat nastawiony jest na ślepe klepanie gotówki, co psuje klimat i powietrze w odczuciu graczy co bardziej zaangażowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować