Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard kontra twórca bota

88 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 16:42, Koleś napisał:

Z tego zdania wynika, że jeżeli gram w WoW''a (ergo zainstalowałem i uruchomiłem grę), ale
nie jestem jej fanem to nie muszę akceptować licencji.


Nieprawda. Jeżeli chcesz już do sprawy koniecznie podchodzić tak formalnie (a nie po prostu zgodzić się, że "fan" jest tu synonimem gracza), to to co napisałeś w żadnym wypadku to z tego zdania nie wynika.

To trochę podobnie jak z tym sklepem "nie dla idiotów". Podobna zasada.

Polecam logikę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym kolesiom z blizza też już odp...la. Mogli przecierz zablokować moda, a nie odrazu iść do sądu i chcieć odszkodowania ZA CO? Jeśli MDY Industries ma płacić, to tylko ludziom, którzy kupili to g. jako zwrot pieniędzy. I skończy się na tym, że blizz zbije kolejne miliony, a biedni użytkownicy zostaną na lodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnej pasi z grania w tym nie ma gdzie tu sens. To tak somo wnerwia jak chetery w UT które włącza bota podpisza samych siebie i to on gra aż się chce takiemu nakopać. Jak dlamnie niech gościu dostanie w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<wzdycha> Bosh czego to ludzie nie wymyślą. Przecież obserwowanie jak twoja postać rośnie w siłę, rozwija się, zdobywa nowy sprzęt i zdolności to jedna z największych radoch jaką mają gracze cRPGów. I ta radocha bierze się z tego że to MY decydujemy co robić i co rozwijać. Tego typu programy to jak dla mnie zwyczajna głupota bo zabijają sens i przyjemność grania. Idiotyzm moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam te komentarze i czytam i połowa z Was jest albo jeszcze dziećmi, albo nie wie nic o tym co się dzieje w WoWie.

Blizzard nie banuje oszustów? Banuje na potęgę. Raportowanie i kontakt z GM''ami jest wzorcowy i wiele firm powinno się od nich uczyć. Jednak jeżeli bany rozdane na użytkownikach nie przynoszą skutku, to pora dobrać się do źródełka - czyli twórcy Bota.

@Selv - Twój sakrastyczny mini-wywiad jest żałosny z tego względu, że idealnie pasuje do WSZYSTKICH gier MMO. Podaj jeden tytuł gry online, w której nie ma botów, to zostaniesz moim bogiem.

@Koleś
LOL - uruchamiając grę AKCEPTUJESZ regulamin - czy jesteś fanem, czy nie. I obowiązują Cię takie same zasady jak każdego innego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej podstawie mogą cokolwiek zrobić twórcy bota ? Wydaje mi się, że zabronione jest używanie botów, ale pisanie i sprzedawanie jest już legalne. Oczywiście nie pochwalam tego oszusta, zastanawiam się tylko jak, zgodnie z prawem, może mu blizzard cokolwiek zabronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was :). Ja tego uzywam i jestem zadowolony, przynajmniej moja postac jest caly czas w rozwoju. A wiekszosc graczy nie gra dla satysfakcji tylko zeby sie pokazac, pochwalic przed kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm... ale chyba lepiej grać tak poprostu.... bez dodatkowych żeczy :)
No ale, żeby kupować abonament i nie grać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze!!! Na burning steps ciągle spotykało się hunterów, którzy razem ze zwierzakiem biegali po bardzo małym kawałku pola ciągle zabijając te elite smoczki i jak się do jakiegoś napisało to żadnej reakcji, a jednego to nawet widziałem jak się "przepychał" ze skałką:) Hehe jakiś błąd musiał miec bo pamiętam, że robiłem tam prequest do Onyxii i po jakichś kilku minutach ciągle go widziałem jak wbiegał w tą skałkę:) No ale chodzi mo głównie o to, że przez takich noobów czasami nawet questa nie dało się wykonac bo był deficyt potworków. No więc się cieszę i to bardzo!!! :) BLIZZARD tak trzymaj!!! Pozdrawiam wszystkich graczy WoW''a których to też denerwowało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valium - ciesz się, że nie jestem moderatorem, bo już dawno byś oglądał taki uroczy napis "Połączenie Odrzucone" przy każdym logowaniu na forum... Eh... Czasem wydaje mi się, że ludzie wstydu nie mają...

A działania Blizzarda jak najbardziej pochwalam i popieram - wszelkich ujętych oszustów należałoby profilaktycznie palić na stosach, może inni by się dwa razy zastanowili... Brak słów i żenada po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bartold-1991

Wątpię, żeby jakiś użytkownik gram.pl był tak głupi żeby wydać 80 zł na badziewnego bota.

@Topic

Może inni twórcy mmo wezmą przykład z blizza i się zmniejszy ilość botów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie rozumiem Blizzarda. Co on chcę od firmy sprzedającej boty skoro ona nie jest niczemu winna. Człowiek wymyślił cos co mu przynosi kasę i na tym zarabia.Nie karze przecież nikomu kupować swojego produktu a że ludzie go wykorzystują to jest ich sprawa. Według mnie to powinni banowac alll ludzi którzy posiadają takie boty a nie czepiać sie firmy która tylko wymyśliła cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zawsze ktoś będzie chciał w nieuczciwy sposób zarobić na grach MMO i obława Blizzarda na tego gościa jest w 100% słuszna i uzasadniona. Używanie botów w sieciowych grach cRPG to szczyt chamstwa wobec innych graczy, którzy osiągają prestiż w świecie gry w uczciwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:36, Valium napisał:

Nie rozumiem was :). Ja tego uzywam i jestem zadowolony, przynajmniej moja postac jest caly
czas w rozwoju. A wiekszosc graczy nie gra dla satysfakcji tylko zeby sie pokazac, pochwalic
przed kumplami.



Hehe pochwal mi się jeszcze jak nazywa się twoja postac i na jakim serwie grasz to jak tylko się zaloguje do gry to wyśle ticket do GM''a :) I wtedy na temat swojego rozumowania pogadasz z przedstawicielem firmy(którym niejako jest GM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować