Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak świat ocenia Supreme Commandera?

45 postów w tym temacie

CDA zawsze dobrze ocenia "duże" gry, nie patrząc na ich jakość...
Albo po prostu mieli niesłychanego farta, że na ich komputerze w redakcji jakimś szczęśliwym trafem gra działała płynnie i wyglądała ładnie, bo na 95% komputerów działa drastycznie wolno i wygląda okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamawiać pre-ordem, ale... tak mi się przypomniało coś o "wielkich bitwach", "niesamowitej grafice"... powiązałem te dwa fakty ze sobą i przypomniało mi się, że jeszcze nie popatrzyłem na wymagania gry. Dalej mówić nie muszę - "i wszystko jasne" :(. Ale jeżeli chodzi o samą grę, to jak dla mnie za jakiś rok będzie jak najbardziej wypas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w clicku recenzja mnie rozczarowała.myslałem,że dadzą tam lepszą ocnę,ale co tam.lepiej aby to była dobra gra,bo nigdy nie za dużo hiciorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w clicku to dali tylko 4+/6 :|
ale u reszty ta gra jest prawie maxymalnie oceniana - i dobrze :D
A ciekawe kto wygra - C&C i SC premierami są w tym samym czasie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony wysokimi ocenami. Ja tę grę skreśliłem przez totalny brak polotu i totalny brak przyjemności z grania. Wszystko jest takie obojętne w tej grze, czy zrobimy 20 czy 100 czołgów to nie ma żadnego znaczenia. Stoją, jadą, strzelają. Koniec. A gdzie takie poczucie władzy? Gdzie radocha z gry? Czy same zwycięstwo ma dawać frajdę, czy rozgrywka? Moje plastikowe żołnierzyki z dzieciństwa były bardziej pasjonujące, pozdrawiam je serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest właściwie odświeżoną wersją Total Anihilation czyli kto szybciej umie klikać i zna na pamięć wszystkie skróty klawiszowe ten wygrywa. Pewnie gra zdobędzie wiele fanów zwłaszcza z pośród TA maniaków. Ja jednak wole bardziej taktyczne gierki jak Silent Storm czy nawet C&C. Co nie zmienia faktu że gierka przejdzie do klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w temacie o SC, jakos takich zachwytow nie wylapalem... dziwia mnie wiec te wysokie oceny... coz... jak zmienie kompa to sam sie przekonam o jakosci tej gry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejna gierka z kupą możliwości, świetnym enginem i rozbudowana do granic możliwości, a jednocześnie... jakoś tak bez polotu... Nie wiem, jakoś tak brakuje tego "czegoś", co jest choćby w Starcrafcie, Warcrafcie czy Dawn of War :) Nie wiem czym się ludzie zachwycają bardziej - możliwościami gry czy samą grą? Mnie samo demo utwierdziło w przekonaniu, że to nie jest to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakiej cenie w Polsce wyjdzie. Jeżeli nie więcej niż 110 zł to się chyba skuszę bo możliwości wyglądają ciekawie ;) Demko zobaczyłem i mi się taki typ rozgrywki podoba. Jednocześnie bardzo rozbudowana gra i nie tak ciężka w ''obsłudze'' jak moze się wydawać. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś grałem. Na dzień dzisiejszy stwierdzam że to zbyt hardcorowy RTS jak dla mnie. Wolę jednak widowiskowego i bardziej przyjaznego Medievala 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się produkt, liczy się marka. Gra jest po prostu średnia. Wysokie noty otrzymuje tylko dlatego, że jest promowana jako następca "Total Anihilation". Nie tak dawno połowicznie ukończony Gothic 3, jadą na sukcesie poprzednich części, też zbierał dobre recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować