Zaloguj się, aby obserwować  
Sztywny_pl

Supreme Ruler 2010 - Temat Ogólny

7 postów w tym temacie

Z braku tematu poświęconego tej gierce (no, może z wyjątkiem komentarzy do SR2010- Okiem Myszy) postanowiłem założyć własny. W SR2010, będącej przedstawicielem strategii dwuwymiarowych, możemy prowadzić działania gospodarcze i militarne na całym świecie. Grafika może nie cieszy oka, ale pozwala to ograniczyć wymagania sprzętowe, które są następujące:

» Win 98/Me/2000/XP
» Pentium III 400 MHz
» 128 MB RAM
» grafika 8 MB DirectX 8.1
» 500 MB HDD

Oficjalna strona --> www.supremeruler2010.com

Z ciekawości włączyłem jakąś misję Polską.. z zapartym tchem ruszyłem wszystkimi czołgami na Niemcy, a tu ani się obejrzę, a Warszawa oblężona ;)
Załączam przykładowego screena i gorąco zapraszam do dyskusji :)

20070220172557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:30, Sztywny-pl napisał:

Z braku tematu poświęconego tej gierce (no, może z wyjątkiem komentarzy do SR2010- Okiem Myszy)
postanowiłem założyć własny. W SR2010, będącej przedstawicielem strategii dwuwymiarowych, możemy
prowadzić działania gospodarcze i militarne na całym świecie. Grafika może nie cieszy oka,
ale pozwala to ograniczyć wymagania sprzętowe, które są następujące:

» Win 98/Me/2000/XP
» Pentium III 400 MHz
» 128 MB RAM
» grafika 8 MB DirectX 8.1
» 500 MB HDD

Oficjalna strona --> www.supremeruler2010.com

Z ciekawości włączyłem jakąś misję Polską.. z zapartym tchem ruszyłem wszystkimi czołgami na
Niemcy, a tu ani się obejrzę, a Warszawa oblężona ;)
Załączam przykładowego screena i gorąco zapraszam do dyskusji :)

tej czy link jest aby napewno poprawny?
bo mi sie nic nie wyswietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to gra jest w pełnej wersji w najnowszym numerze CD Action i pewni to nakłoniło Cię do założenia tego tematu :P
Dla mnie to zwykła strategia, która niczym się nie wyróżnia z morza innych takich produkcji. Nic wyjątkowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 17:38, YahooPL napisał:

Z tego co wiem to gra jest w pełnej wersji w najnowszym numerze CD Action i pewni to nakłoniło
Cię do założenia tego tematu :P

Ano gra znajduje się w CDA, ale miałem chrapkę na założenie tego tematu po przeczytaniu artykułu Myszy nt. SR 2010 ;). Teraz trudno stworzyć coś wyjątkowego, ale jako taka- gra jest nawet sympatyczna ;)
Szkoda tylko, że nie wynajduje mi żadnego serwera online... chyba że to jest tylko do lanu?
Xantes--> u mnie link działa poprawnie, spróbuj otworzyć tą stronę w innej przeglądarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:07, Paweł10 napisał:

Da się grać na kilku graczy przy jednym komputerze???

Niestety (albo i stety..), gra jest prowadzona w czasie rzeczywistym (z opcją pauzy+przyspieszenia rozgrywki, ale to chyba tylko w singlu) i nie umożliwia zabawy w kilka osób przy jednej maszynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś moze skąd ja mam wziąść kody do rakiet nuklearnych? Bo kiedy chce kogoś zbombardować i unicestqwic jakieś miasto to to mi nie pozwala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować