Zaloguj się, aby obserwować  
Iosis

Universe at War: Earth Assault

57 postów w tym temacie

AAAAAAA kiedy ta gra wyjdzie. Premiera jest co tydzień przekładana na kolejny tydzień i tak już od miesiąca może ktoś wkońcu z cd-projeku poda ostateczną date premiery bo takie przekładanie jest niedowytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:07, Radament napisał:

no jak ? Napisane jest 6 marca, jakos nie widzialem zeby mieli przelozyc premiere, apropo
gry calkiem niezla fabula sie szykuje naprawde ogladalem trailer wstepny do gry i mnie
zainteresowal :D
Co do gameplay to calkiem ladnie to wyglada cos na miare C&C 3 :P
http://www.youtube.com/watch?v=fUs5fKu9_8Y

No mamy 17 maja a premiere przesuneli poraz kolejny już nawet nie licze który na kwiecień i pewnie jeszcze przełożą ze trzy razy tak jak się dzieje z samem i maksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat już zdąży zapomnieć o tym tytule, a polscy gracze dopiero zaczną w niego grać (jeśli zechcą, bo to raczej średniak a obsuwa premiery, tylko mu zaszkodzi - CDP powinno rozważyć zaniechanie wydania tej gry, bo zbyt wiele na niej nie zarobi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cd project wogule coś leci w kulki gra miała tyle przesunięć że nie wiadomo czy wogule wyjdzie i z tego czym się kierowały te obsuwy było lokalizowanie gry która teraz została całkiem usunięta i gra będzie po angielsku kpina cd project !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 10:25, Ork-pl napisał:

cd project wogule coś leci w kulki gra miała tyle przesunięć że nie wiadomo czy wogule
wyjdzie i z tego czym się kierowały te obsuwy było lokalizowanie gry która teraz została
całkiem usunięta i gra będzie po angielsku kpina cd project !!!!!!!!!!

a wirtus sprowadził prawdopodobnie z zagranicy
http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/109251#uwagi
55zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ta gra WOGÓLE w tym kraju wyjdzie ?? . Przecież powoli to już się robi żałosne. Na świecie gra jest dostępna od listopada/grudnia 2007, a u nas na dzień 15 lipca gry dalej nie ma, a premiera jest ciągle przesuwana. Tradycyjnie, jak wreszcie wydawca wymęczy grę i ją wyda, to będzie narzekał na niską sprzedaż, bo prawdopodobnie do głowy nikomu z szanownych pracowników CDP nie przyjdzie, że premiera krajowa prawie ROK po premierze światowej to , delikatnie mówiąc, lekko za długo i kto był tą grą zainteresowany , to albo kupił na "zachodzie" albo co bardziej prawdopodobne, dawno spiracił.
Zrozumiałbym jeszcze , gdyby w grę wchodziła jakas gigantyczna polonizacja, ale przecież na stronie pisze że gra jest w j. angielskim, więc w czym problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć jak używać tego szybkiego przemieszczania się Novus? Obejrzałem samouczek, ale tam nic nie ma na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra całkiem przyjemna, szybciutko chodzi, ładuje się błyskawicznie. Świetna ścieżka dźwiękowa. Minusy - games for windows zabiła tą grę na starcie. Grafika - o ile do jakości się nie czepiam, to mogli się pokusić o lepsze oddalenie pola bitwy, to się po prostu nie mieści na ekranie! :) No i interfejs taki mało intuicyjny. Opisy wszystkich budynków, jednostek i ulepszeń spoko, ale sam interfejs odstrasza. Szkoda, parę zmian i gra mogła być hitem.
A i zawiodłem się - myślałem że będzie rasa ludzi - takich jak w intro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, Earth Assault miał być pierwszą częścią trylogii - czyżby kolejny raz rzeczywistość ukarała butę developerów?
I druga rzecz - kto jest aktualnie polskim wydawcą tej gry? Jakiś miesiąc temu mój brat zarejestrował EA z "platyny" na swoim koncie, punkty do konkursu ESII dostał, CDPunkty też, ale na stronie CDP na liście zarejestrowanych gier EA nie ma. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować