Zaloguj się, aby obserwować  
kaszubiak

Odliczamy

3267 postów w tym temacie

543 - rozpoczęcie się epidemii Dżumy, która w nadchodzących latach zamieniła Europę w cmentarzysko. Morowe choróbsko wychynęło się ze statków, ze szczurów stacjonujących w Marsylii. I zaatakowało.

Nie czuję się winny ominięcia 3 lat, nic tam wartego uwagi nie było (śmierci ludzi nie liczę, zwazywszy, że tego pana, którego znalazłem nawet nie znałem ze słyszenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:48, Sephirath napisał:

543 - rozpoczęcie się epidemii Dżumy, która w nadchodzących latach zamieniła Europę w cmentarzysko.
Morowe choróbsko wychynęło się ze statków, ze szczurów stacjonujących w Marsylii. I zaatakowało.

Nie czuję się winny ominięcia 3 lat, nic tam wartego uwagi nie było (śmierci ludzi nie liczę,
zwazywszy, że tego pana, którego znalazłem nawet nie znałem ze słyszenia).

Moderatorzy już wypowiedzięli się w tym temacie, że nie opuszczamy dat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:20, PJ MW napisał:

1996- Pierwszy numer CDA.


Ohoh, aleś trafił stary.
Niemal 543 ;p
Nie lubię tego typu tematów, ale cholera, aż się nie mogłem powstrzymać, by nie skomentować.

543 - mniej więcej w tym roku rozpoczęła się epidemia dżumy w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

538 r.
trzeci synod w Orleanie zabronił Żydom wychodzenia na ulice w drugiej połowie Wielkiego Tygodnia
na dwór japońskiego cesarza przysłano pierwszy posąg Buddy i pisma buddyjskie; początek buddyzmu w Japonii
Dekret cesarz Justyniana dał rozporządzenie wybrania jednego biskupa nad innym biskupami (papież)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować