Zaloguj się, aby obserwować  
koszyk1990

Jaka jest wasza ulubiona książka lub saga?

20 postów w tym temacie

jestem tu nowy... nudzi mi się strasznie... i tak się zastanawiałem jakie książki czytacie... czy większość lubi fantasty czy może kryminały itp... ja osobiście uwielbiam książki fantastyczne jak władca pierścieni, itp.... i saga o Jakubie Wędrowyczu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie moją ulubioną książką jest Władca pierścieni cała trylogia ale też trylogia warcrafta jest fajna i harry potter jest jest fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:22, Pawlo100 napisał:

Zdecydowanie moją ulubioną książką jest Władca pierścieni cała trylogia ale też trylogia warcrafta
jest fajna i harry potter jest jest fajny :D

Jak tak na ciebie patrze to śpieszno ci do awansu :P
A co do tematu
1. Eragon
2.Harry Potter
3.Władca pierścieni + hobbit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:22, Pawlo100 napisał:

Zdecydowanie moją ulubioną książką jest Władca pierścieni cała trylogia ale też trylogia warcrafta
jest fajna i harry potter jest jest fajny :D


chciałem napisać nie śpieszno mała pomyłka (częsta) :)
A tak pisałeś od kiedy można być brygadzistą :)
Obywatel normalna żecz każdy od tego zaczynał
A do tematu fajną książką jest też felix net i nika wszystkie części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:57, Razak napisał:

> Zdecydowanie moją ulubioną książką jest Władca pierścieni cała trylogia ale też trylogia
warcrafta
> jest fajna i harry potter jest jest fajny :D
Jak tak na ciebie patrze to śpieszno ci do awansu :P
A co do tematu
1. Eragon
2.Harry Potter
3.Władca pierścieni + hobbit


Nom spiesze sie do awansu masz racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi nie śpieszno ..po prostu ostatnio wpadłem w jakiś dziwny nurt założyłem nawet gramsajta...czyli bloga... nie wiem czemu....może czuje się niedowartościowany?? hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulubiona książka (chyba jedyna, którą przeczytałem "z sercem"): "Samotny w ciemności"... A saga?!? Bezapelacyjnie "Władca Pierścieni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:38, TigerXP napisał:

Ja wszystkim radze przeczytać książke pod tytułem "siedem lat w tybecie" Hainricha Harrera.
Świetna książka.

"użyłem" ciebie jako przykładu :D dla pawla100 porównaj sobie nasze statystyki a obaj jesteśmy przodownikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:45, Razak napisał:

> Ja wszystkim radze przeczytać książke pod tytułem "siedem lat w tybecie" Hainricha Harrera.

> Świetna książka.
"użyłem" ciebie jako przykładu :D dla pawla100 porównaj sobie nasze statystyki a obaj jesteśmy
przodownikami :)


Cóż ja przodownika mam juz jakis czas. A gdyby nie degrad to bym miał juz jakis czas temu brygadziste:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:55, TigerXP napisał:

> > Ja wszystkim radze przeczytać książke pod tytułem "siedem lat w tybecie" Hainricha
Harrera.
>
> > Świetna książka.
> "użyłem" ciebie jako przykładu :D dla pawla100 porównaj sobie nasze statystyki a obaj
jesteśmy
> przodownikami :)

Cóż ja przodownika mam juz jakis czas. A gdyby nie degrad to bym miał juz jakis czas temu brygadziste:[


uuu... to jednak złego przykładu użyłem uos.. moja wina
A takie pytanie jak nie chcesz nie odpowiadaj za co dostałeś??
P.s też mam przodownika od jakiegoś czasu na początku twojego quizu z db na pierwszych stronach mam robotnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:58, Razak napisał:

uuu... to jednak złego przykładu użyłem uos.. moja wina
A takie pytanie jak nie chcesz nie odpowiadaj za co dostałeś??
P.s też mam przodownika od jakiegoś czasu na początku twojego quizu z db na pierwszych stronach
mam robotnika :)


Za to że użyłem słowa "czarnuch" w stosunku do murzyna. Brygadzisty jeszcze nie miałem ale chyba mi dużo nie brakowało. Co prawda degrad został cofnięty po mojej interwencji ale z tego co widze straciłem punkty i byłem znowu "gołym" przodownikeim. A żeby nie było offtopa to jeszcze "raptor red" jest ciekawą książką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam książki Tolkiena ..
Teraz zaczytuję się w książkach ze znanym pasożytem społecznym Jakubem Wędrowyczem ;]
Całkiem niezłe są książki Pauliniego tego od Eragona i Najstarszego ..Według mnie film eragon to wielka porażka ;//
Saga o wiedźminie jest świetna ..Juz chyba z 5 razy przeczytałem ją ..a nadal mi się chce ..( a jeszcze niedługo wychodzi gra Wiedźmin xD )
Podobała mi się tez książka Dariusza Spychalskiego - Krzyżacki Poker ;p
i tak oprócz tego to :
Nie lubię harrego pottera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Sapkowski - Wiedźmin (IMO najlepsza saga fantasy, wystarczająca ilość walki na miecze, magii, humoru i wszystkiego co być powinno)
2. Pratchett - Świat Dysku (absurdalnie, ale humorystycznie i logicznie przedstawiony świat)
3. Andre Norton - Świat Czarownic (w dużych ilościach niestrawne, ale jako przerywnik do innych książek czemu nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować