Zaloguj się, aby obserwować  
koszyk1990

WASZ ULUBIONY CZARNY CHARAKTER

218 postów w tym temacie

Hmm, moim ulubionym bohaterem od zawsze był "Z" z tych pierwszych odcinków Power Rangers. XD
Obecnie to hmm... najprawdopodobniej mój wybór padnie na Lady Aribeth z Neverwinter Nights (którą to jednak uznaję za czarny charakter, gdyż na 4 przejścia gry 3 razy musiałem ją zabić :<). Ma ona swój naprawdę bezcenny charakter. Jej zmiana ról podczas gry pokazuje, jak jakieś wydarzenie może wpłynąć na życie każdego człowieka (ona jest co prawda pól-elfką, ale jednak uznajmy, że ma uczucia ludzkie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfy to jedna z ras "ludzkich",albo pół-ludzi,niemal-ludzi itp. rasistowskie określenia :P,więc twoje stwierdzenie jest trochę nie na miejscu,szczególnie że pod względem uczuć to wszelkie rasy ludzkie chyba się nie różnią,nie? :P

Jednym z czarnych charakterów,których jednak lubię jest Arcturus Mengsk - ciekawa postać,choć drań i bynajmniej wszelakie fakty z jego przeszłości nie usprawiedliwiają jego obecnych działań :P.Tajemniczy jest również Duran,ale żeby poznać,kto to jest naprawdę,trzeba poczekać na SC2,może tam coś zostanie wyjaśnione ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim ulubionym czarnym charakterem jest Anthony Hopkins w roli Hannibala. Tak jak Vuko Drakkainen myślę...
Następne miejsca dzierżą Dart Vader i Buka z Muminków. Pamiętam jak ja się jej bałem!!! xDxDxD

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jarosław K.
2. Lech K.
3. Roman G.
4. Andrzej L.
5. Zbigniew Z.
6. Gargamel
7. Ten, którego imienia nie wolno wymawiać :P
8. Moderatorzy forum.gram.pl :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:39, no-to-gramy napisał:

w Regulaminie było takie coś że nie wolno obrażać innych osób...


A gdzie tutaj obraza? Przecież wymienił, kto jest wg jego uznania czarnym charakterem. Ja dodam jeszcze Nelly Rokitę i lista kompletna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:39, no-to-gramy napisał:

w Regulaminie było takie coś że nie wolno obrażać innych osób...

Kolego, nie popadajmy w paranoję, w życiu potrzebne jest poczucie humoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 08:35, Skywalker560 napisał:

Elfy to jedna z ras "ludzkich",albo pół-ludzi,niemal-ludzi itp. rasistowskie określenia :P,więc
twoje stwierdzenie jest trochę nie na miejscu,szczególnie że pod względem uczuć to wszelkie
rasy ludzkie chyba się nie różnią,nie? :P


Twoje jest też tak jakby nie na miejscu, gdyż [jeżeli byśmy uznali, że elfy tam sobie są], to tak, jakby stwierdzić, ze czarni są jedną z ras białych XD. A wiadomo, że są to [pod względem swojej odmienności białych - jasnych od czarnych -ciemnych :P] całkowicie osobne rasy, podobnie jak elfy i ludzie, więc tutaj nie ma co porównywać :P.
A napisałem tak, gdyż zakładam, że może być ktoś, kto się będzie ze mną kłócił o to, że elfy nie są ludźmi, więc uważam, że moje stwierdzenie jest jak najbardziej na miejscu. :P
---
Ludzie to ludzie a elfy to elfy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować