Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zainteresowanie PS3 w Europie spore

100 postów w tym temacie

Ja się nie dziwie, że zainteresowanie Playstation 3 jest spore. Jest to najsilniejszy i najlepszy next-gen z pośród całej trójki. Jest zdecydowanie mocniejsze od rywali, ma lepszą grafikę, pozwala na odtwarzanie filmóm/muzyki, ma czytnik kart pamięci... długo by tu wymieniać. Poza tym PS3 ma świetne gry w swojej ofercie (Resistance, Ridge Racer 7, Gran Turismo HD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos posiadacz konsolki PSP moge powiedziec ze Sony robi dobry sprzet
niestety z PS3 troche przegieli, zbyt wiele razy przekladali premiere, problemy z serwisami online ala Xbox LIVE (mial byc kiedys taki serwis dla PSP i jakos figa z makiem), coraz to nowsze firmware''y czesto nie wnoszace niic nowego do systemu no i upor z jakim SONY twierdzi ze konsolki nie sa do HOMEBREW, chociaz juz wiele razy uzytkownicy pokazali co mozna z tej konsolki wyciagnac (PSP). sorki ze wiekszosc mojej wypowiedzi byla odnosnie PSP ale sadze ze z PS3 moze byc tak samo

na chwile obecna: za drogie, zbyt malo gier, niezbyt udane firmware''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak stanieje to na pewno kupie. Zresztą wszystkie wypada mieć bo są różne exkluzywne tytuły.No i handhelda by pasowało kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wystarczy zobaczyć co dzieje się z ludźmi którzy do tej pory byli albo jeszcze niezdecydowani, albo poprostu myśleli że PS3 jest nieudaną produkcja. Uswiadomić sobie można jaka potęgą włada Sony. Konsola co prawda troszeczkę spóźniona względem pozostalych ale za to jaki efekt! Mimo ze nie mam zadnej z konsol moge smialo powiedziec ze jezeli mialbym wybierac pomiedzy magicznymi pudlami, wybralbym PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Here we go again...

Osobiście gratuluje Sony, że pomimo sporej klapy i braku ciekawych tytułów dalej są chętni na konsolę, bez gier.
To jakby kupować samochód a koła dostać za pół roku ;)
Oby nie skończyło się jak w usa/japoni gdzie po fali preorderów Sony opala się na półkach bo im lepsza konkurencja, tym lepiej dla Nas.

master matrox: najsilniejsze=!najlepsze
Ciesze się, że konsola Sony jest tak ciepło przyjęta przez... 14 latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 11:47, master matrox napisał:

Ja się nie dziwie, że zainteresowanie Playstation 3 jest spore. Jest to najsilniejszy i najlepszy
next-gen z pośród całej trójki. Jest zdecydowanie mocniejsze od rywali, ma lepszą grafikę,
pozwala na odtwarzanie filmóm/muzyki, ma czytnik kart pamięci... długo by tu wymieniać. Poza
tym PS3 ma świetne gry w swojej ofercie (Resistance, Ridge Racer 7, Gran Turismo HD).


najlepszy to moze wg ciebie ale najsilniejszy i z najlepsza grafika - chyba sie naczytales ulotek reklamowych sony i przestales obserwowac rzeczywistosc. nie wiem skad taka bzdurke wytrzasnales bo jak na razie ani zaden developer nie stwierdzil wyraznej przewagi x360/ps3 wzgledem drugiej ani dotychczasowe gry jakos wyzszosci grafiki ps3 nie wykazuja. wrecz przeciwnie ledwo trzymaja poziom x360 albo sa wrecz slabsze (rozumiem rok przewagi ale jesli ps3 jest faktycznie takie megah-powah jak twierdzisz to powinno byc to juz zauwazalne). co gorsza poki co sa czesto okrojone - np brakiem multiplayera. a odtwarzanie filmow i muzyki oferuje tak samo x360. nie wiem w czym podnieta. czytnikiem memory stickow? litosci :)

ps: a co do gier ktore wymieniles to jedynie resistance trzyma sie jako tako a i tak duzo brakuje mu do xboxowego gears of war. moze z kolejnymi generacjami tytulow bedzie sie czym podniecac ale poki co nie ma czym. nawet na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jest to najsilniejszy i najlepszy next-gen z pośród całej trójki."

To ja Ci powiem, że dla mnie GBM z 16,7 mhz procesorem i 384 kilobajtami ramu jest kilkakrotnie lepszy niż PS3, X360 czy Wii do kupy wzięte. Bo od kiedy to jakość konsoli wyznacza się jej mocą obliczeniową, a nie jakością i ilością gier na nią dostępnych? No chyba że ktoś chce się pochwalić przed kolegami, jaki to ma "wypasiony sprzęt"... Eh...

Co do tematu - Zainteresowanie może i jest spore... Ale liczą się tylko i wyłącznie wyniki długoterminowe, a nie pierwszy boom. Poczekamy rok i zobaczymy, jak wtedy sytuacja będzie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 12:02, Selv napisał:

Osobiście gratuluje Sony, że pomimo sporej klapy i braku ciekawych tytułów dalej są chętni
na konsolę, bez gier.

zawsze sa chetni. jak startowalo fikcyjne "gizmondo" to niektorzy sikali po nogawkach z radosci, choc i gry jak i konsola byla jedna wielka sciema ;). jest ostry marketing, w wypadku sony jest tez mega znana marka, chetni zawsze beda. obojetnie czy urzadzenie bedzie kotem w worku czy nie :D

i tak wiadomo ze wszystko zweryfikuja kolejne tygodnie sprzedazy i wyniki w perspektywie kwartalu a nie premierka i rzut kilkunastu tysiecy sztuk per kraj do ktorego zawsze fan-boye beda ustawiac sie w kolejkach. wtedy tez okaze sie czy nabywcy to przyszli handlarze na serwisach aukcyjnych i jak to jest z tym brakiem konsol na polkach (co reczyl przeciez jeden z bossow sony, obiecujac wyplate bodaj 1200 dolcow za kazda zalegajaca na polkach konsole jaka znajda gracze :DDDD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh tak, jak ja kocham te fanboyowskie wypowiedzi "I tak xbox360 wymiata ! PS3 na stos !". Ludzie, mi jest Was, najzwyczajniej w świecie, szkoda. Ciekawy jestem, na jakiej podstawie wyciągane są wnioski typu "PS3 na stos". Nie lubicie PlayStation? Wasz strata. Ale jest jeszcze inne pytanie: Czy jako fanboye X0, nie obawiacie się PS3?. A to wydaje mi się wielce pradopodobne... Spójrzmy prawdzie w oczy - prasa (TFU!) gnoiła Sony oraz PS3 przez bite kilka miesięcy. A teraz, okazuje się że PS3 pokazuje pazury i zdaje się mówić, że x nie będzie miał łatwo. Poprawka, X nie ma łatwo. 30 tytułów startowych dla Eu, przy czym Resistance jest lepszy niż wszystkie (prócz GoW) fpsy na xa, jakie pojawiły się na przestrzeni ponad roku. Ridge Racer 7, hulający aż miło w 1920 (którego X nie osiągnie, bo chipy do skalownia można wsadzić w nos). No, i oprócz tego zestaw konkretnych exclusive''ów w postaci nowego Gran Turismo, Burnouta 5 (tak tak, Ward wyraźnie powiedział że powstaje wersja na PS3, a x''a odstawili na bok), Final Fantasy XIIII, Final Fantasy Versus XIII, Next-Genowy WipEout, Tekken (Dark Ressurection, który jest do zassania, nie jest prawdziwym Tekkenem NG), Killzone 2, MotorStorm i wiele, wiele innych. Do tego dochodzi HDD o pojemności o której posiadacze X0 mogą pomarzyć, możliwość podpięcia HandHelda i wewnętrzny czytnik Blue-Ray, podczas gdy X ma debilne DVD9 (oo tak, można dokupić zewnętrzny czytnik HD-DVD, ale płacenie dwa razy za coś, co powinno być w standardzie, to najzwyklejszy kanał).
A na koniec mała rada: najpierw zoriętujcie się w sytuacji, jaka jest na rynku, potem piszcie. Bo widząc tekst "X rządzi" przewraca się we mnie, ponieważ od razu wiem, że ten człowiek nie wie NIC
Dziękuję za wysłuchanie wywodu.
P.S. PlayStation3. PLAY B3YOND :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 11:49, amellas napisał:

Jak widać, wykupienie prasy przez agentów M$ nie było najlepszym posunięciem. Gracze i tak
wiedzą lepiej :P

Tylko inteligentni gracze... dlatego PS3 będzie się sprzedawać w Europie znacznie lepiej niż w USA;P ...ale patrząc na komentarze na tej stronie muszę stwierdzić że Polakom niestety bliżej do USA niż do Europy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj mi, że nikt nie widzi przewagi Cella nad tym czymś w X360. 115GFLOPS w Xie a 218GFLOPS w The Cellu to różnica, jaka może zabić. PS3 nie ma wielu funkcji? A przypominij sobie, jak biednie wyglądał x360 po premierze. Większość ludzi nie kupiła go dlatego, że chciała Xboxa, tylko dlatego że chcieli Next-GEna. To, że przez rok MS zrobił coś i wydał aktualizacje FirmWare''u, nie znaczy że po premierze ta konsola była lepsza. Grafika jest lepsza... No tak, widzę że jesteś kolejną osobą, jakiej trzeba pokazać palcem ile czasu mieli developerzy na poznanie architektury całej konsoli dla X0, a ile dla PS3. Podejrzewam, że gdyby postawić obok siebie X0 w wersji premierowej i PS3, to poziom byłby bardzo podobny, ze wskazaniem na PS3. I odczepcie się wreszcie od Gearsów, bo zaczyna to być nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy wiesz ale flopy to operacje zmiennoprzecinkowe i raczej nie "zabiją" nikogo kto chce pogadać o wydajności sprzętu. Fakt że PS3 jest mocniejszy powinien być powszechnie akceptowalny bo w końcu Sony miało rok na wyśrubowanie ośiągów konsoli ale faktyczna przewaga techniczna NIC JEJ NIE DAJE. Pierwszy X był mocniejszy od PS 2 i jakoś nie przłożyło się to na sprzedaż gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować