Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zainteresowanie PS3 w Europie spore

100 postów w tym temacie

Nooo, to też jest bardzo ciekawe. Nawet HIV (a więc człowiek, jaki pisał na forum i jest MOCNO wiarygodny) napisał w ostatnim PSX Extreme że to prównanie to jakiś kit, bo RR na PS3 wygląda dużo lepiej. Zainteresowanych odsyłam do PE #115 i recenzji RR7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna byłem nieszczęśliwym posiadaczem klocka (pad mi dwa razy i chodził jak suszarka, czytał też tylko te gry -zaznaczam oryginalne- co chciał albo kiedy chciał). Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem odłożonej kaski na ps3.
Co mnie przekonało pomijając własne smutne doznania:
Weszłem na fora w stanach o klocku i ps3.
Na forach ps3 normalne gadki o grach, cenie, zapowiedziach i takie tam bzdety jak na forach użytkowników jakiegoś tam sprzętu.
A no forach klocka, szok:
W większości tematy typu:
-czy wam też już sie popsuł
-mi pad 3 razy a wam
-czy wam też nie czyta i rysuje płyty
-wasz napęd też chodzi jak odkurzacz
-jak będzie lato to nie widzę jak mój x-box to przetrzyma
-gdzie można wymienić wadliwy egzemplarz, który nie czyta płyt
-nie mam twardziela a ci do gier pacze wypuszczają
-czemu rysuje mi płyty jak stoi pionowo
I te odpowiedzi mam to samo u mnie jeszcze gorzej itp.
Lubiłem gov ale mi konsola zajechała płytę i to w poziomie, to przebrało miarkę.
Dlatego sprzedałem to coś po ostatniej wymianie i czekam na ps3. A kiedyś zarzekałem się że już PS nie kupię, bo za drogi i Sony przegina, ale szkoda mi moich nerwów no kolcka i pomijam fakt że jestem fanem ff i mgs. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 20:09, oandr napisał:

Do niedawna byłem nieszczęśliwym posiadaczem klocka (pad mi dwa razy i chodził jak suszarka,
czytał też tylko te gry -zaznaczam oryginalne- co chciał albo kiedy chciał). Teraz jestem szczęśliwym
posiadaczem odłożonej kaski na ps3.

(...)

Rzeczywiście te najnowsze wersje starego xboxa były do .... . M$ chciał za wszelką cenę wyprodukować jak najwięcej za jak najmniej. Całe szczęście, że jak kupiłem starego xboxa w 1. wersji. Przez te wszystkie lata działał świetnie i jeszcze działa ale już nie ma na nim w co grać. A w polsce wielu ludzi (ze względu na fundusze konsolę kupiło niedawno, w tych nowszych wersjach). Xbox miał o wiele fajniejsze gry, ale trzeba przyznać, że ps2 pobiło go na głowę.

Już od roku mam 360 i jest jeszcze fajniej (GoW wymiata!). Wygląda na to, że tym razem to M$ zwycięrzy, któremu udało się przekonać wielu twórców świetnych serii gier na konsole sony, aby przenieśli się w na 360. <Pamiętacie jak mówili, że UTIII (wtedy jeszcze 2k7) wyjdzie najpierw na ps3, niedługo po premierze konsoli, a potem na pc? Teraz gra najpierw wyjdzie na 360 i pc, a na ps3 może nawet w 2008.> Należy przy tym pamiętać, że 360 ma również swoje własne świetne gry, z HALO na czele. A teraz jeszcze halo wars, co sprawi, że nie tylko fani fpsów, ale i rtsów będą podniecali się HALO.


PS3 odpada, XB360 wymiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360... Mi płyt nie rysuje, hałasujący napęd... buhahaha poziom hałasu emitowanego przez GoW i tak zagłusza napęd, ten super kaloryfer to też lekka przesada. Mi zasilacz działa całkiem zacnie, może i trochę się grzeje ale czy jest to aż tak odczuwalne? PS3 jak dla mnie nie jest konsolą za którą TERAZ dałbym się pochlastać ( potem się zobaczy). Obecnie nie ma gier ani wyglądająych lepiej od tych na X360 ani akich które są jakoś specjalnie ciekawe. Szczeże to mam dość kolejnych Fajnali 3kX Metal Gear''ów Gran Turismo HD ( swoją drogą Buhuahahahahaha). Zmieni się tylko grafa a reszta zostanie ta sama. FFXII już mnie odrzucił a co dopiero jak wyjdzie część numer 1000500100900 xD... jak wyjdą gry ZUPEŁNIE NOWE, świeże, nowatorskie to się zobaczy. Jak narazie ceną, grami, opcjami online X-pudło kosi Plejaka na całej linii... w sumie Wii też plejaka zjada na śniadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard Beast z całym szacunkiem, ale odpuść sobie wytykanie niedociągnięć PS3 na tym forum. Tu sporo osób ma jeszcze mleko pod wąsami i krytykę swojego faworyta traktuje jako atak na własną osobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust o których nie ma co dyskutować, ja z chęcią zagram w kolejnego Finala, ponieważ jest to dla mnie najlepsze RPG jakie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 19:15, RX-8 napisał:

Nooo, to też jest bardzo ciekawe. Nawet HIV (a więc człowiek, jaki pisał na forum i jest MOCNO
wiarygodny) napisał w ostatnim PSX Extreme że to prównanie to jakiś kit, bo RR na PS3 wygląda
dużo lepiej.


no litosci, gorszego przykladu dobrac nie mogles. pan hiv pisze tak jak mu muzyka gra. jak sie chwalil w swoim pismie ze pracuje w cdp (of korz ze przy 360tce, przeciez ich plan wyd ps2 lezy i kwiczy) to wychwalal 360 pod niebiosa, odszczekiwal swoje "preorderzy to frajerzy" i robil piekne oczka. tera jak nie pracuje w cdp (zwolnili? :D) to sie znowu wszystko odwrocilo. wole opinie ludzi bardziej niezaleznych. najlepiej poparte dowodami (zboczenie zawodowe :)

jesli rr na ps3 wyglada lepiej to niech ktos to pokaze. ze wszystkich porownan multiplatformowych gier jakie przygotowano do tej pory, ps3 nie wyglada ani o milimetr lepiej niz 360. czasem wyglada natomiast gorzej a najwieksza bolaczka sa jeszcze obciete z funkcjonalnosci gry (multi, multi, multi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, ażeby Ci na złość zrobić, chyba zamówię do swojej PS3 RR7 :|
Z Multi i tak nigdy nie korzystałem, więc nie jest to dla mnie jakikolwiek argument. Poza tym Europejskie wersje gier będą miały multi, przy którym x0 wypadną diody. 16 graczy szpilających jednocześnie w MotoStorma to coś, czego x mieć nie będzie. Koniec-kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dużo łatwej kasy, zamawiaj Riiiiiiiiidge Raaaaaacer (by Ken).
Dla normalnych ludzi którzy pracują, szkoda kasy na takie `gry` ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną część która byłą warta pogrania to była chyba 4 ;)
Poniżej 4 to była nędza rodem z comodore 64 czy pegazusa z grafiką 3d.
Pozostałe części wypadają słabo, bo nie posiadają cech własnych, wyjątkowych które sprawiały by, aby warto było w nie zagrać. Jeśli chce się arcade, gra się w coś innego, symulacje, coś innego, mix, też coś innego ;)
Chce się tunning, szybkie jazdy - ciągle coś innego. A kiedy RR? ;)
Praktycznie, nigdy nie grałbym w tę grę, bo zawsze miałbym ciekawszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W RR7 jest tuning :P To raz. Dwa - w RR ma PSP dorzucili podtlenek a gemaplay jest na prawdę fajny. No, a jak wiadomo - każdy ma inny gust, a o tym się nie dyskutuje. Ty nie lubisz RR, a mi on odpowiada. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tunning, łał, ale jak chciałbym się bawić w tunning grałbym w GT/NFS.
Podtlenek jest nawet w produkcjach takich jak maluch racer O.o więc to żaden `bajer` obecnie ;)
Gameplay jest, standardowy, zwykły szary - smutny na dłuższą metę. Nie wart swojej ceny, może powiem tak :)
Dla Ciebie jest, to wspaniale! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 14:04, gracz 155 napisał:

a ile ta konsolka będzie kosztować

Na bry 2,5k za wersję 60GB. Będzie dostępna tylko wersja lepsza, tylko w jednym kolorze. Na inne trzeba będzie poczekać.

Ja czekam na GT5. NA GT HD szkoda kasy, za każdy dodatkowy samochód trzeba zapłacić, żeby móc go ściągnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować