Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zainteresowanie PS3 w Europie spore

100 postów w tym temacie

W USA też było ogromne zainteresowanie, bijatyki pod sklepami, miasteczka namiotowe, a to wszystko tylko po to żeby sprzedać PS3 na aukcjach. Po miesiącu zainteresowanie znacznie zmalało, a w ciągu ponad 3 miesięcy sprzedaż PS3 nie przekroczyła nawet 1,5mln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 13:55, Blizzard Beast napisał:

Stary, a ile może Deep Blue - to jest dopiero sprzęcior. Niestety - nie ma na niego gier, więc
mam go gdzieś. To zupełnie jak z PS3... Może i mocne, ale w co na tym grać?


O ile się nie mylę, gadamy o konsolach, a nie o sprzętach do symulacji pogodowych (np. NEC Earth Simulator właśnie to robi). Nie ma gier na PS3? A to ciekawe...

Dnia 21.02.2007 o 13:55, Blizzard Beast napisał:

Nie przypominam sobie. Biednie? Chyba tylko wg tych, którzy go nie mieli.


Wybacz, miałem dwa X360 i nie zachwycał mnie funkcjonalnością.

Dnia 21.02.2007 o 13:55, Blizzard Beast napisał:

Dokładnie. Niestety - ja chciałbym Next-gena z zajebistymi grami, a nie Playstation bez gier.
Ale Sony póki co oferuje właśnie to.


Na początku X mial beznadziejne tytuły (Quake 4 to porażka...), a ilość tytułów startowych 360 to żenada. PS3 ma ich 30 (nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek konsola miała tyle). Doczepisz się do jakości - odsyłam do Most Wanted na X360 i Q4. Tamte konwersje to było dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 13:36, oandr napisał:

wyjdzie nowy mgs i pozamiata. Prawda jest taka ze następna gwiazdka będzie należała do ps3.


Mam nadzieję. Chciałbym mieć w końcu choć jeden powód, żeby poważniej myśleć o jej zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 13:36, oandr napisał:

wyjdzie nowy mgs i pozamiata. Prawda jest taka ze następna gwiazdka będzie należała do ps3.


Na PSP wyszedł MGS, który miał pomóc w sprzedaży konsolki, a skończyło się na tym, że sprzedaż ledwo drgnęła, a MGS POps stał się najgorzej sprzedającą częścią serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:00, Blizzard Beast napisał:

> Oczekiwałeś że debiutant na rynku, w dodatku nie lubiany i nie cieszący się szacunkiem
graczy
> wygra z marką Playstation?

Hmm... Ja pamiętam czasy, jak debiutant na rynku wygrał z SEGĄ i Nintendo... Taaak, pamiętam
bardzo dobrze. Marny argument.

No nie wiem czy taki marny.Sony startowało od zera a M$ z bagażem uprzedzeń i przykrych doświadczeń z rynku PC. Wielu się nie podobało (i nie podoba do dzisiaj) że M$ raczy wtykać swój nos w sprawy konsolowe. Tak więc ja bym tego nie porównywał.

Dnia 21.02.2007 o 14:00, Blizzard Beast napisał:

Wiem, że nie dobrze...
O_______________o
Ale co to ma do rzeczy? LOL.

Jak masz, a dobrze się wypowiadasz, to jesteś fanboj. Jak nie masz, to sie nie znasz, i też
niedobrze. Nie mieści ci się w głowie, że to dobra konsola?

Konsola jest dobra i nigdzie nie napisałem że jest inaczej... a jeśli idzie o jej "bezawaryjność" to inna sprawa... i tylko o to mi w tym momencie chodziło.

Dnia 21.02.2007 o 14:00, Blizzard Beast napisał:

LOL x2. Mi, od dnia pierwszego, bez najmniejszych problemów. Rewelacyjne argumety, naprawdę,
keep ''em coming, fajnie mi się obala.

W takim razie powinieneś się cieszyć bo ja już niestety tego powiedzieć nie mogę a jak zajrzysz sobie na fora powięcone Xowi to się przekonasz że nie jestem odosobnionym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak RX-8 popieram konsolę Sony Playstation 3. Jestem zbulwersowany, jak ktoś piszę "X360 jest super, PS3 jest bee!". I co to za komentarz? Bez ŻADNEGO argumentu?! Ja miałem okazję grać na X360 i nie spodobał mi się. Słaba grafika, paskudne kolory i słabe gry (Gears of War - jedyny dobry tytuł, którym wszyscy się zachwycają! JEDEN, tylko jeden!).
Czytając też komentarze natknąłem się na to, że pad od Playstation jest niewygodny. B Z D U R A! Według mnie jest on najbardziej wygodniejszym padem jaki kiedykolwiek powstał, jest mały i wygodnie mieści się w ręce. Przyciski są dobrze ułożone. Pad od X-pudła jest bardzo niewygodny - nawet nie wiadomo jak go trzymać, bo przyciski są źle ułożone, jeszcze ta paskudna gałka w lewym górnym rogu... kto to wymyślił :|?
Playstation 3 ma wbudowany dysk twardy, napęd blue-ray i wiele innych dobrze rozwiązanych pomysłów. I co, że jest trochę mało tytułów? Pamiętam jak otrzymałem kiedyś od rodziców pierwsze Playstation i miałem tylko jedną grę, ona wystarczyła mi na ponad 2 lata. Tak, dwa lata. To jest przewaga Sony - tworzy gry, które nigdy się nie znudzą. Akurat moją był Tekken 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:02, Blizzard Beast napisał:

> Skoro też chcesz mieć
> te 2 konsole to po co się kłócić która lepsza?;)

Ja też chcę mieć dwie. Co nie zmienia faktu, że na dziś dzień jedna jest lepsza. ;)

Zgadzam się z Tobą, jedna jest jepsza - PS3, cicho pracuje, jej napęd radzi sobie jednakowo niezależnie czy konsola jest ustawiona poziomo czy pionowo, czyta wszystkie płyty a nie tylko te które jej się podobają, nie wywala 3 lights of death kiedy tylko najdzie ją ochota...

Dnia 21.02.2007 o 14:02, Blizzard Beast napisał:

> a jeśli chodzi o gry to na X360 oprócz GoW
> i gier Rare nie ma nic wybitnego (na razie oczywiście).

Dla mnie wystarczy samo Rare. Ba, ta konsola mogłaby się nazywać Rarebox. I nic mi więcej do
szczęścia nie potrzeba :D Choć nie przesadzałbym, uważam, że jest wiele fajnych gier. Np. Crackdown,
w którego zacząłem sobie pogrywać, i który okazał się całkiem całkiem.

Dla mnie też wystarczyłoby Rare i Bungie, tylko jak to się ma do Twojego stwierdzenia, że na PS3 nie ma w co grać? a co takiego jest na X0? 4-5 gier, reszta przeciętniaki albo kiszka. Nawet Lost Planet na który nagrzałem się jak na dobrą panienkę zanudził mnie na śmierć... w Crackdown nie grałem (i nie będę bo gier pokroju GTA mam już dość) więc się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 14:04, RX-8 napisał:

> Nie przypominam sobie. Biednie? Chyba tylko wg tych, którzy go nie mieli.

Wybacz, miałem dwa X360 i nie zachwycał mnie funkcjonalnością.


To widocznie z czegoś fajnego się przesiadałeś. Ja się przesiadałem z PS2 i porównywanie funkcjonalności w ogóle mija się z celem.

Dnia 21.02.2007 o 14:04, RX-8 napisał:

Na początku X mial beznadziejne tytuły (Quake 4 to porażka...), a ilość tytułów startowych
360 to żenada. PS3 ma ich 30 (nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek konsola miała tyle).
Doczepisz się do jakości - odsyłam do Most Wanted na X360 i Q4. Tamte konwersje to było dno.


Stary, Xbox 360 miał w dniu premiery Perfect Dark Zero. I finito, dla mnie mogłaby to być jedyna gra. Gram w nią ponad rok, i będę grał jeszcze dłuuuuugo po tym, jak skończę grać w Halo 3

Co do konwersji - każda była najleszą wersją danej gry w tamtym momencie. Nie można było zagrać w lepszego Needa. A w lepszego Tonego można - choćby na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 15:15, pawelgr5 napisał:

master matrox -> Sony nigdy niestworzyło Tekkena. To Namco jest producentem i wydawcą tego
dzieła.


Chodziło mi o wydawcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 15:17, Blizzard Beast napisał:

To widocznie z czegoś fajnego się przesiadałeś. Ja się przesiadałem z PS2 i porównywanie funkcjonalności
w ogóle mija się z celem.


PS2 miałem wcześniej i mam nadal. A nie przesiadłem sie do konca, bo mam PS, PSP, PS2 i PC. X miał być czymś nowyn, a okazał się awaryjnym crapem, więc go sprzedałem.

Dnia 21.02.2007 o 15:17, Blizzard Beast napisał:

Stary, Xbox 360 miał w dniu premiery Perfect Dark Zero. I finito, dla mnie mogłaby to być jedyna
gra. Gram w nią ponad rok, i będę grał jeszcze dłuuuuugo po tym, jak skończę grać w Halo 3


Łaaaaał, a PS2 ma Gran Turismo w które szarpie prawie 2 lata. To dla Ciebie mogła by by jedyna gra. Mnie ona nie rusza.

Dnia 21.02.2007 o 15:17, Blizzard Beast napisał:

Co do konwersji - każda była najleszą wersją danej gry w tamtym momencie. Nie można było zagrać
w lepszego Needa. A w lepszego Tonego można - choćby na X360.


Można było zagrać w lepsze MW - przy odpowiednio silnym PC MW z X0 odpadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podba mi się że nie ma w grach blokady regionalnej na Ps3. Na allegro już sprzedaja sciagnietą konsole z japoni za 2000zł. Fakt faktem u nich gry używane kupimy taniej niż w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować