Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiej Edycji Kolekcjonerskiej Jade Empire!

71 postów w tym temacie

179,90 PLN za ek remaku gry na starego xboxa z przed 1,5 roku?!?!?!?! No nie chyba coś się komuś pomieszało....

JE jako gra odświeżana powinno kosztować góra 50 zl, a EK 100!!!

Bardziej opłaca się kupić wersję na xboxa (na 360 chodzi na tyle stabilnie aby dało się grać, sprawdzałem), te dodatki w v na pc na 100% nie są warte tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy można zamawiać EK bo być może się zdecyduję na nią(kasa na koniec miesiąca dopiero będzie)więc nie wiem czy bym się jeszcze załapał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten latawiec musi być strasznie drogi... Patrząc na zawartość pudełek edycji zwykłej i kolekcjonerskiej to nie wiem co tak znacząco podniosło cenę (o jedyne 60 złotych w przypadku wykorzystania wPLN), te 5 ekskluzywnych kart, czy pozłacana podkładka pod gryzonia, czy ten latawiec, czy to dodatkowe pudełko, a może to dodatkowa opłata właśnie za ten brak otwieranego frontu na rzepy? Naprawdę nie wiem.

Skusiłbym się może i na ten tytuł, ale wolę poczekać na opinie graczy odnośnie bugów i płynności działania, bo nie zamierzam być kolejnym betatesterem za takie pieniądze, a potem miesiącami błagać o wydanie patcha (i nawet ekskluzywny latawiec mnie tutaj nie przekona)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się podniecacie tym latawcem, a sami nie wiecie nawet jak wygląda :D Ja znając cdprojekt obstawiam dwa patyki, kawałek płótna i sznurek khe khe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 09:20, Aramil napisał:

Wszyscy się podniecacie tym latawcem, a sami nie wiecie nawet jak wygląda :D Ja znając cdprojekt
obstawiam dwa patyki, kawałek płótna i sznurek khe khe :D


To słabo nas znasz :)

A co do latawca - to sama gra podsuwa pomysły - przecież I Rozdział kończy się właśnie lotem na latawcu, zdradzę, że ten w EK jest trochę mniejszy i nie uniesie człowieka - no chyba że będzie 12 w skali Beauforta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:53, Mistic napisał:

I już się zaczynają narzekania, że cena za wysoka. Cena jest identyczna z tą za jaką sprzedawano
Gothic 3.

O ile dobrze pamiętam Gothic3 miał darmową dostawę, tutaj trzeba monetę wydać. Reszta nie nadaje się do polemiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 11:58, Inssajdor napisał:

może po prostu Jade jest lepsze od G3


To akurat nie powinno podlegać dyskusji bo to już jest fakt dokonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że Jade Empire będzie fajne bo już po recenzjach gry na xpudło (ok. 9,9) wiadomo że świat,postacie,fabuła są fajne, a po recenzji edycji pc w ign.com (8,6) wiadomo że konwersja dobra.

Tylko czemu w cdprojekt insider który jest razem z cda jest napisane że gra trwa 60 godzin,na jedno stronicowych reklamach jest 40 godzin gry, a w ign piszą że gramy ok 26 godz.? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie, tylko ta cena :| Trochę za dużo wg mnie. Na EK Gothica w tej cenie mogłem się szarpnąć, ale to był klasyk. Chyba jednak poczekam na jakąś tańszą serię ...
Latawiec? Czemu nie, tylko pokażcie, jak to wygląda. Chyba, że to niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować