Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander debiutuje w USA!

25 postów w tym temacie

Te bledy sa w wersji dla USA ale tam wydawca zdecydowal sie wypuscic gre a i tak ludzie sciagna patcha z neta i po problemie ale u nas zawsze cos opozniaja bo niby bledy itp niemoge tego zrozumice przeciez teraz wiekszosc ludzi ma neta bo granie w rts bez neta niema sensu.Kompania i potyczki i cpu nie maja sensu gra roziwja skrzydla na MP jak kazdy szanujacy sie rts.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano widać mają normalniejszego wydawce w USA...który wie że ludzie jakoś sobie patcha ściągną... i wolą mniec gre szybciej choćby z błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 15:40, Dead-pl napisał:

Ano widać mają normalniejszego wydawce w USA...który wie że ludzie jakoś sobie patcha ściągną...
i wolą mniec gre szybciej choćby z błędami.


Jakos mnie to niespecjalnie dziwi... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, niektórym to rzeczywiście nie można dogodzić. Jak gra wyjdzie wcześniej, ale z błędami, to wszyscy narzekają (NWN 2, HOMM V). Jak opóźniają premierę, aby naprawić błędy to też nie pasuje. Ja zawsze wolę trochę poczekać i mieć większą przyjemność z gry, niż być "na czasie" i grać w zabugowaną produkcję.

Co do gry to trąbią o niej i trąbią... kto wie, może w końcu się skuszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu kazdy ma swojego wujka/babcie/ciocie/znajomego albo znajomego znajomego mojego znajomego, ktory przysle mi ta gre [czyt. sciagne gre z neta] xD pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny głośny tytuł, który w momencie premiery ma masę błędów? Cóż - zaczynam się przyzwyczajać do tego, że gry w Polsce są z reguły wydawane później, ale w upatchowanych wersjach. Czy to dobrze, czy to źle, nie wiem...
Co nie zmienia jednak faktu, że SC naprawdę może zrewolucjonizować skostniały już z lekka gatunek. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, tylko daje do zrozumienia, ze w USA sie nie przejmuja tymi bledami, bo wiedza, ze szybko i sprawie bedzie patch... a w Polsce dobrze, ze bedzie juz poprawiona wersja, bo po tym rzeczonym NWN2, to pare osob mogloby juz nie wytrzymac... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te błędy zostały pewnie wykryte po tym jak gra poszła do tłoczni a trudno się spodziewać ,żeby z powodu tych błędów wyrzucać bóg wie ile kopii gry na śmietnik kiedy można to wszystko poprawić w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym, ale ma dość spore wymagania... ale dla takiej gry warto zrobić mały upgrade:) no może nie taki mały:P a jeśli chodzi o patcha to nie ma się co denerwować, bo niedługo trzeba czekać... były gry na które się czekało miesiącami, dla przykładu Dark Messiah, który pomimo przekładania prawie półrocznego!! i tak ma sporo bugów, ale parę dni? nie warto się stresować... a co do kolesia, który pisze, że ściągnie grę z neta... cóż prymitywy i złodzieje tez się zdarzają... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wykryli je tzw. testerzy (osoby co grają ileś tam godzin w daną grę i szukają jak najwiekszej ilości błędów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada bardzo niespecjalnie - kiepska grafika, slaba strefa ekonomiczna w rozgrywce, brak jakiegokolwiek panowania nad tym, co sie dzieje z np. samolotami... Takie mam wrazenie po demku :/ Na pewno nie kupie oryginala, bo to, co mi sie nie spodobalo w Supreme Commanderze nie nalezy do sfery bugow.

A tutorial jest smiechu warty - chcesz sie nauczyc grac? sciagnij go sobie z neta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować