Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 zwycięży grami?

109 postów w tym temacie

Co sie tyczy Motorstorm t zobaczymy a wersje grywalna bo narazie to tylko poltk/ploteczki bez konkretow . Najazd na drzea prosze bo w PGr3 sa one koszmarne w stosunku do reszty :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 19:00, megazielarz napisał:

Destro- zdjęcia z HDTV? U kumpla na zwykłym TV zdawało mi się iż widziałem ząbki. Muszę do
niego wpaść i sprawdzić jeszcze raz. Co do tego Tokyo. Kumplowi się pomieszało- to był Chong
Kong.


tak, zdjęcia ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1942&pid=90) pochodzą z wersji HD w rozdz. 1920x1080. Co do "ząbków" szukałem wczoraj dość dokładnie i jedynie w momencie wyboru pojazdu faktycznie nie ma antyaliasingu. W samym wyścigu jednak lub w opcji spacerowania po garażu aliasing jest. A jeśli na HD jest ok, to w SD (gdzie obraz jest bardziej "zmiękczony") tym bardziej nie powinno być ich widać.

Może być to jednak kwestia kabla - słyszałem z opinii znajomego, że ten standardowy SD wpinany przez przejściówkę z czincz na euro niezbyt daje radę, zdecydowanie lepiej wypada ponoć ten ze zwykłą końcówką euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 14:05, Destro napisał:

tak, zdjęcia ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1942&pid=90) pochodzą z wersji HD w rozdz.
1920x1080. Co do "ząbków" szukałem wczoraj dość dokładnie i jedynie w momencie wyboru pojazdu
faktycznie nie ma antyaliasingu. W samym wyścigu jednak lub w opcji spacerowania po garażu
aliasing jest.


tzn. w czasie wyścigu i w garażu antialiasing jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 16:05, Szaromir napisał:

tzn. w czasie wyścigu i w garażu antialiasing jest?


w trybie wyścigu i spaceru po garażu anti-aliasing jest. W opcji kupowania bodaj także, jedynie na ekranie gdzie wybierasz auto do danego eventu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Dzisiaj jak byłem u kumpla też to zauważyłem. Na normalnym TV (Sony trinitron) są lekko widoczne ząbki (niższa rozdzielczość), ale tak jak napisałeś obraz jest zmiękczony i naprawde trzeba się dobrze przypatrzeć, żeby je znaleść. Gratuluje telewizora :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 23:46, Szaromir napisał:

to teraz czekam na opnię Blizzarda


Opinia Blizzarda na temat grafiki w PDZ jest nastepujaca. Wszystko prezentuje sie znakomicie, zwlaszcza w poziomach o starym, Perfect Darkowym klimacie - bazy, i te sprawy. Niektore efekty sa ekstra. Jedyne rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic topostacie, ktore sa cienkie ale nie ze wzgledu na technologie, tylko design oraz niektore tekstury, ktore sprawiaja wrazenie, ze sa z innej generacji konsol. Tej jeszcze poprzedniej. Ale na takie kwiaty trafilem tylko kilka razy podczas gry. Natomiast zdecyowanie wiecej razy zbieralem szczeke z ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 19:41, Blizzard Beast napisał:

> to teraz czekam na opnię Blizzarda

Opinia Blizzarda na temat grafiki w PDZ jest nastepujaca. Wszystko prezentuje sie znakomicie,


O, ekstra. W ogóle, to single daje radę? Bo różne opinie o nim słyszałem (natomiast o online prawie wszędzie wyraza się w superlatywach).

Dużo osób u was w redakcji Neo+ ma X360? No i będzie porządny test w stycznowym numerze (konsoli i gier)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 21:28, Szaromir napisał:

O, ekstra. W ogóle, to single daje radę? Bo różne opinie o nim słyszałem (natomiast o online
prawie wszędzie wyraza się w superlatywach).


Erm... Jedynka to to nie jest... Generalnie fabula ssie - to powiedziec trzeba sobvie jasno. Natomiast gamplay singlowy jest w porzadku, jesli przymkniesz oko na fabularne przypaly.

Dnia 11.12.2005 o 21:28, Szaromir napisał:


Dużo osób u was w redakcji Neo+ ma X360? No i będzie porządny test w stycznowym numerze (konsoli
i gier)?


Szczerze, to nie wiem, ile osob ma badz planuje zakup X''a. Mamy konsole w redakcji + ja mam prywatna. Na razie jest cholerny problem z dostepnoscia, ale liczba slicziutkich mbialych maszynek pewnie wzrosnie.

Tak, bedzie porzadny test konsoli i gier, w sumie okolo 20 stron. A nowy numer jeszcze przed swietami - pewnie okolo 20 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować