Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwsza recenzja C&C 3!

69 postów w tym temacie

oby był to "powrót do korzeni" ,a nie kolejna strategie, których pełno na rynku ,a różnią sie tylko od strony wizualnej
zobaczymy, pożyjemy ;) Mam nadzieje, że C&C3 będzie udany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje czekac na premiere... teraz nie mam watpliwosci, ze gierke zakupie :-) Wreszcie cos dobrego w RTSach... od czasow StarCrafta nic ciekawego nie wyszlo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% powiadacie? Zapowiada się interesująco ale i tak pre-ordera nie złoże. Wole Jade Empire a jeśli demo C&C 3 mnie przekona to pomyślimy o zakupie później.

@Andi0000, super że jesteś pierwszy ale kogo to obchodzi? Nawyk wyniesiony z komentarzy na onet.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 13:26, Kris_bla napisał:

No to pozostaje czekac na premiere... teraz nie mam watpliwosci, ze gierke zakupie :-) Wreszcie
cos dobrego w RTSach... od czasow StarCrafta nic ciekawego nie wyszlo :-D


Nie wiem czy grałeś w Earth 2160.. uważam że jedna z najlepszych strategi które ukazały się w przeciągu ostatnich paru lat i myślę że C&C3 jest bardziej do tego zbliżone klimatem jak widzę screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 13:35, Kafar napisał:

Nie wiem czy grałeś w Earth 2160.. uważam że jedna z najlepszych strategi które ukazały się
w przeciągu ostatnich paru lat i myślę że C&C3 jest bardziej do tego zbliżone klimatem jak
widzę screeny.


To jest en najnowszy Earth tak? Bo ja sie w tych numerkach juz gubie :-D W tego najnowszego nie gralem niestety, ale te poprzednie nie mogly sie rownac z C&C i StarCraftem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... moment jak to 3 rasy? OO Ta trzecia będzie grywalna w MP?
A tak wogle nie wiecie może czy jednostki bedą zdobywały lvl tak jak to było w Generals?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh lubie jak znaneserie pworacają do chwały. Mamnadzieję że będzie to najlepsza część jaka się do tej pory ukazała. Wiele na to wskazuje ale poczekam na recenzje polskiej prasy.Nie ufam zagranicznym pisamkom bo bliższy mi gust rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 13:26, Kris_bla napisał:

Wreszcie
cos dobrego w RTSach... od czasow StarCrafta nic ciekawego nie wyszlo :-D


Ekhm, nic? Od czasów Starcrafta wyszło bardzo dużo ciekawych RTS-ów (IMO nawet lepszych niż on), np. C&C:Tiberian Sun ;p. Age of Empire 2 i 3, Earth 2150 i 2160, Warcraft 3, Warhammer 40k: Dawn of War, czy Company of Heroes. To jest nic ? A wymieniłem te najpopularniejsze tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 14:07, Mroku21 napisał:

Ekhm, nic? Od czasów Starcrafta wyszło bardzo dużo ciekawych RTS-ów (IMO nawet lepszych niż
on), np. C&C:Tiberian Sun ;p


Fajny, ale na pewno nie lepszy :-)

Dnia 22.02.2007 o 14:07, Mroku21 napisał:

Age of Empire 2 i 3,


Tez swietne gry, ale SC je przebija grywalnoscia IMO

Dnia 22.02.2007 o 14:07, Mroku21 napisał:

Earth 2150 i 2160


W ten 1 gralem i mi sie podobalo, ale do SC to mu bardzo daleko, a o drugim juz mowilem, ze nie gralem...

Dnia 22.02.2007 o 14:07, Mroku21 napisał:

Warcraft 3


Totalny bubel jak dla mnie, ale chyba jestem wyjatkiem ;-D

Dnia 22.02.2007 o 14:07, Mroku21 napisał:

Warhammer 40k: Dawn of War


W to nie gralem, bo kocham swiat WH, ale ten renesansowy, a nie ten 40k...

Dnia 22.02.2007 o 14:07, Mroku21 napisał:

Company of Heroes.


W to tez nie gralem jeszcze, bo mi sie na pewno nie odpali, ale to jest zupelnie inny typ RTSow z tego co czytalem :-)

Dnia 22.02.2007 o 14:07, Mroku21 napisał:

To jest nic ? A wymieniłem te najpopularniejsze tylko.


Nic na pewno nie, ale nic lepszego od SC, w ktore pogrywam do dzis, a w inne tytuly jakos nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po tej wypowiedzi w co grałeś a co nie to się nie dziwie że ciągle w SC grasz:) twój wachlarz doświadczeń z tym gatunkiem nie jest bogaty:). I to nie są słowa krytyki ale polecam np. Najnowszego Eartha czy też Warhammera 40k.

P.S. Warcraft 3 to dla mnie też bubel :P więc sam nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 14:26, Mroku21 napisał:

Rzeczywiście jak stwierdziła Kafar w niewiele grałeś, może czas spróbować czegoś nowego? :P


Jak ci zaraz "Stwierdziła" to nie pozbierasz procesora z ziemi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować