Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.04 do Neverwinter Nights 2 dostępny

63 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 20:16, keyrome napisał:

Chyba musisz zmienic nazwe


Problem w tym że zrobiłem wszystko tak jak jest opisane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, a jednak knoci coś jeszcze, przynajmniej u mnie. Wie ktoś może jak przywrócić domyślne ustawienia toolsetu? U mnie po spatchowaniu zniknęło w narzędziach sporo okien i za cholerę nie mogę ich otworzyć w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa problemy zwiazane z ta gra :P
Po pierwsza gra mi niewejdzie choc chciałbym w nia zagrac bo niedługo powstaje serwer :D
Po drugie niezagram sobie w nia przez najblizszy miesiac bo niemam kasy zeby kupic nowego kompa
Jakies rady??(dla mnie)
Patch jak to patch potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie będzie się nic gryzło, jeśli spróbuję się połączyć do serwera postawionego na 1.04 oficjalnym, samemu posiadając zainstalowaną łatkę wyciągniętą z mastera przez CDP jakiś czas temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odpalić tego patcha : sciągniety patch mam na pulpicie i skopiowałem go na dysk D do głównego folderu nvn2 i zmieniłem nazwę na : nwn2_pc_polish_from_pulpit_to_D ...aktualizacja sie odpala ,tylko jedno mnie zastanawia po co ściągać tego patcha skoro i tak aktualizuje mi z internetu !? (aktualizacja idzie koszmarnie wolno) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na athlonie x2 z 2gb ram i radku x1800xt przy wersji 1.02 miałem jeden wielki pokaz slajdów nawet na niskich detalach... Wgrałem 1.04 i co ? Chodzi wybornie nawet ze wszystkimi ustawieniami na max...Zupełnie jakbym kupił nowy sprzęt. Ludzie na forum nwn2 wymyślali najróżniejsze bzdury, ale nikt nie przyznał, że po prostu kod gry to jedna wielka kupa... Dobrze chociaż, że twórcy posprzątali i nawet powiesili odświeżacz powietrza. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że patcha 1.04 w wersji finalnej (z fixem do 1.04 niezależnym od wersji językowej) otrzymaliśmy od producenta przedwczoraj (przypominam, że Obsidian = USA, West Coast), zaakceptowaliśmy go i potwierdziliśmy wczoraj (vide supra) - jest możliwe, że usługa aktualizacji automatycznej jeszcze nie działa (w wypadku NWN2, w przeciwieństwie do NWN1 nie umieszczamy patchy na naszym serwerze linkując plik w systemie aktualizacji, Obsidian sam umieszcza patche na swoim FTP i obsługuje cały system). Grę można zaktualizować przy pomocy pliku wspomnianego powyżej, po kliknięciu na linkę pojawi się szczegółowy opis. Sam dodam tylko, iż jako patch jest poprawką różnicową, wymaga czystej, w żaden sposób nie zmodyfikowanej (nie mówimy oczywiście o save''ach albo jakiś plikach dodatkowych) wersji 1.02 PL (temat dotyczy to zwłaszcza ludzi, którzy zainstalowali patch beta PL 1.04 albo na siłę próbowali zainstalować patche stworzone dla innych wersji językowych). W wypadku problemów najlepiej po prostu zainstalować grę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ze wyszedł patch, teraz tylko musze poczekać na gierke. Mam pytanie tak na marginesie głównie do EKIPY gram.pl, czy będzie dostepna jeszcze Ek Neverwinter nights 2, bo pare dni tem jeszcze 2 egzemplarze widniały. Czy można się jej spodzieważ cw najblizszym czasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co Viper. Gra odinstalowana, zainstalowana ponownie, plik nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip w katalogu glownym nwn2.
Podaczas aktualizacji identyczna wiadomosc jak u Vipera.


coś jest zwalone z tym patchem.
Podczas próby aktualizacji wyskakuje takie coś:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprawdzanie pinga: nwn2patch.obsidianent.com
Aktualizowanie z pliku lokalnego: nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
Wypakowywanie plików z: temp\nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
Zwiekszanie objetooci: nwn2_pc_polish_from102809_to104870.rtp
Nie mo?na odczytaa pliku zip: temp\nwn2_pc_polish_from102809_to104870.zip
Plik mo?e bya uszkodzony. Spróbuj go usun1a i ponownie zaktualizowaa gre.
Zrezygnowano z patch''a
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wie ktoś co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem co euro2000 tylko że gdy wciskam aktualizacja to okienko mi znika i nic się nie dzieje a zrobłem wszystko tak jak w instrukcji...Pomóż ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze glupio czytac taka porade, ale sprobujcie sciagnac patcha jeszcze raz! Taki blad (tzn. blad euro2000) zazwyczaj wynika z bledu przy sciaganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się ściąga ten patch... zasnąć można.

Link ktory został podany jakis czas temu przez uzytkownika siara82 to link do nie do konca sprawdzonego patcha, on nazywa sie "104860" a nie tak jak ten najnowszy, wlasnie wydany przez CDP, czyli "104870", a wiec:

NIE ŚCIAGAJCIE Z TEGO LINKA: http://gry.idg.pl/ftp/gry_3851/Neverwinter.Nights.2.Patch.1.04.1.02.pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować