Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Too Human - zapowiedź

33 postów w tym temacie

O kurcze uwielbiam takich twurców teraz jest jupiiiii a za rok klęska czekamy na Ps4 bo grafe zrobilismy za dobrą buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na początku wydawało mi się ciekawe, lecz gdy wczytywałem się dalej zacząłem zastanawiać się ile z tych obietnic zostanie dotrzymanych. Wydaje mi się, że będzie podobnie jak ze stalkerem obiecywali grę, która sama może się przejść, a okazał się dość zwykłym fpsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh.....kocham fantasy, ale z drugiej strony czuje nie dobór Cybrepunka....a z połączenia...no cóż pozostaje czekać ^^. mam nadzieje że to będzie połączenie dobrego RPG-a z DMC.zawsze mazyłem o DMC on-line


....oby tylko wyszło na PC.....(no i oby mi poszło ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no może i premiera jest ciągle przekładana, ale można też spojrzeć na to z innej strony – za kilka lat okaże się że gra jest nieśmiertelna, ponadczasowa i mocno wieloplatformowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:48, Neo 12 napisał:

Nie no może i premiera jest ciągle przekładana, ale można też spojrzeć na to z innej strony
– za kilka lat okaże się że gra jest nieśmiertelna, ponadczasowa i mocno wieloplatformowa.


Taak - pozostaje nam miec nadzieje, ze z ta gra bedzie jak z produkcjami blizzarda - dlugo robia, wydajac produkt bardzo dopracowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie. Mam tylko nadzieję, że nie wyjdzie jej na złe porównywanie do niesławnego Duke Nukem Forever i jednak pojawi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety ta gra jest średnia...w skrócie : tragiczne sterowanie, mało intuicyjny system walki, upierdliwa kamera, spadek fps, nieciekawe umiejętności i klasy, brak możliwości wyboru wyglądu postaci, jak na xboxa słaba grafika, no i wątek fabularny też mocno naciągany i w sumie to nieciekawy. Na razie pograłem około 30 minut zobaczymy co będzie dalej...dobrze, że moja praca pozwala mi na wypożyczanie gier bo wydać 199 zl na to było by stratą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować