Zaloguj się, aby obserwować  
Riverex

Ameryka - wszystko co z nią związane

80 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 12:48, Riverex napisał:

Nie. Po prostu nie mam nic do czarnych i czarny może zostać po raz 1. prezydentem w Ameryce.

A niech on sobie będzie i beżowy, nie to się liczy.

Dnia 25.02.2007 o 12:48, Riverex napisał:

A jestem za nim, bo m.in. od początku był przeciwny wojnie w Iraku.

Z pewnością nie jest jedynym takim politykiem w USA, zwłaszcza że zapowiedź wycofania wojsk z Iraku będzie głównym hasłem wyborczym większości kandydatów w przyszłorocznych wyborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 12:57, Riverex napisał:

On mi się wydaje być najlepszym kandydatem. A jak nie on, to pani Clinton.

A znasz pozostałych kandydatów i ich programy? Ja nie znam, a w tych wyborach ma być ich wyjątkowo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:02, gaax napisał:

> On mi się wydaje być najlepszym kandydatem. A jak nie on, to pani Clinton.
A znasz pozostałych kandydatów i ich programy? Ja nie znam, a w tych wyborach ma być ich wyjątkowo
dużo.

Znam na tyle dobrze, że wiem, kogo bym poparł. I mam dla ciebie propozycję rozejmu: nie kłućmy się już o to, ok?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:27, Riverex napisał:

Znam na tyle dobrze, że wiem, kogo bym poparł. I mam dla ciebie propozycję rozejmu: nie kłućmy
się już o to, ok?? :P

Ależ ja się wcale nie kłócę ;p Chciałem się między innymi dowiedzieć co nieco na temat kandydatów, aleś mi skąpił tej wiedzy, więc drążyłem temat. Eot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 22:06, Riverex napisał:

Jak myślicie, co jest największym problemem Ameryki?


Której?
Ameryki Południowej, Łacińskiej czy też Północnej?
Mam nieodparte wrażenie, że pojęcie Ameryka utożsamasz z USA. Doprecyzuj o co Ci chodzi.
I przestań się za wszelką cene ciągnąć ten topic tylko sam dopisz coś wiecej niż jakieś jedno-dwu zdaniowe ogólniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:53, Rzezim napisał:

> Jak myślicie, co jest największym problemem Ameryki?

Której?
Ameryki Południowej, Łacińskiej czy też Północnej?
Mam nieodparte wrażenie, że pojęcie Ameryka utożsamasz z USA. Doprecyzuj o co Ci chodzi.
I przestań się za wszelką cene ciągnąć ten topic tylko sam dopisz coś wiecej niż jakieś jedno-dwu
zdaniowe ogólniki.

Wszystkich Ameryk. Na razie rozmawialiśmy o Północnej. A teraz napiszę coś o Południowej, o czym sam jeszcze niedawno nie wiedziałem i dowiedziałem się o tym z książki Cejrowskiego: W Ameryce Południowej żyją jeszcze dzikie plemiona Indian Carapana, które nie widziały białego człowieka. Skoro są jeszcze dzicy Indianie, to ciekawe, co jeszcze kryje Matka Ziemia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Amerykę chociaż nigdy tam nie byłem. Moim marzeniem jest podróż do USA, zwiedzenie Nowego Yorku i paru innych miast. Qrcze, czemu ja się tam nie urodziłem. <płacze> <smutny>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ameryka jest państwem od jakiś 400lat (tylko)...
Choć wszyscy mówią, że tam jest super i chyba musze się zgodzić ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ameryka jest państwem od jakiś 400lat (tylko)...
Choć wszyscy mówią, że tam jest super i chyba musze się zgodzić ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w USA i tam naprawdę jest super. Zatrzymałem się u mojego brata na Manhatanie. I czółem się tam bezpieczniej niż w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 14:10, awesome napisał:

Ja uwielbiam Amerykę chociaż nigdy tam nie byłem. Moim marzeniem jest podróż do USA, zwiedzenie
Nowego Yorku i paru innych miast. Qrcze, czemu ja się tam nie urodziłem. <płacze> <smutny>

Moim marzeniem jest pojechać do Ameryki Południowej, do lasów równikowych. Chciałbym zobaczyć tę piękną puszczę i spotkać plemię Carapana. Może kiedyś tam pojadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ameryce chcą odebrać babce prawa rodzicielskie, bo ma dziedzko z dużą nadwagą. W "Wiadomościach" pokazali. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:45, Riverex napisał:

W Ameryce chcą odebrać babce prawa rodzicielskie, bo ma dziedzko z dużą nadwagą. W "Wiadomościach"
pokazali. Paranoja.


Nie w Ameryce tylko w Wielkiej Brytanii, nie babce tylko matce, nie dziedzko tylko dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie dziś przypomaniłem pulp fiction i muszę przyznać, że można by było przerobić tekst z tego filmu na potrzeby tej rozmowy - Mają tam to samo ***** co my tutaj, ale troszkę inne:) jak tak oglądam czasami te programy o cih stylu życia.. chearleaderki choćby, u nas sobie wyjdą w przerwie meczu to każdy idzie się wysikać, kupić coś do żarcia, albo pogadać ze znajomymi, czasem coś skomentuje nt. występu, a u nich odnoszę wrażenie, jakby to było prawie tak samo ważne jak sam mecz, u nas też są czasami jakieś wybory, i komitety w szkołach, ale dziś dziewczyna oglada jakiś program n amtv, a tamm wybory są prawie wszędzie, wybory miss szkoły, balu, 3klas, komitet do każdej zabawy itd. oraz każdy się tym ekscytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:58, Anjinsan napisał:

> W Ameryce chcą odebrać babce prawa rodzicielskie, bo ma dziedzko z dużą nadwagą. W "Wiadomościach"

> pokazali. Paranoja.

Nie w Ameryce tylko w Wielkiej Brytanii, nie babce tylko matce, nie dziedzko tylko dziecko.

To sorki, po prostu żle usłyszałem. I przepraszam za obytrzy błędy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:45, Riverex napisał:

W Ameryce chcą odebrać babce prawa rodzicielskie, bo ma dziedzko z dużą nadwagą. W "Wiadomościach"
pokazali. Paranoja.

nie a Ameryce akurat ale nie ważne-jestem za widziales to dziecko?Jak można zrobić takie bydle z dziecka,nie umie wychować to odebrać,krzywde mu robi,zrobi kaleke z dziecka

A co do USA to moim skromnym zdaniem to najbardziej chory,policyjny kraj na Ziemi.Zajeli teren indianom,potworzyli im rezerwaty jak zwierzętom i szczycą się swoim amerykańskim patriotyzmem a tak naprawde to jeden wielki zlepek narodów w dodatku przepełniony spiskami rodem z Prison Break.Nie wiem co was tak w w tym kraju fascynuje-że filmy robią najlepsze i (niby) sprzęt-sprzęt jest produkowany w Azji i tylko sprwadzany do nich.Niech chociaż jeden człowiek stąd zachwycający sie USA powie mi co mu sie tam tak podoba.Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tarczy antyrakietowej, którą Amerykanie chcą wybudować w Polsce? Wg. mnie to poroniony pomysł. Nie chcą walczyć z Ruskimi na swoim terytorium, ale na cudzym - nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować