Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komórkowy Football Manager...

17 postów w tym temacie

Zaiste, niewiele ma ta gra wspólnego z Football Managerem jako takim, ale cóż - ponoć każdy pomysł na wyduszenie kasy od ludzi jest dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to poziom gier na komórki jakie mozna kupic jest za niski. Mówię tu o polsce oczywiście. Japończycy mają wypasione produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Football Manager''a gram od wielu lat, ale to co teraz wymyślili panowie z SI... zdecydowanie nie dla mnie. Uważam, że to jest pomysł chybiony, który się nie sprzeda... Poza tym tysiąc pytań, to wbrew pozorom strasznie malutko... Wystarczy kilka razy przejść grę i będzie się je znało wszystkie, a wtedy - koniec zabawy...
Football Manager w takiej formie raczej nie ma żadnej przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:06, Kifa napisał:

Zaiste, niewiele ma ta gra wspólnego z Football Managerem jako takim, ale cóż - ponoć każdy
pomysł na wyduszenie kasy od ludzi jest dobry...


Ten Football manager to chyba wspolna ceche to ma nazwe jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza komórka przewyższa możliwości pierwszych PC''tów! Fajnie, że wychodzą takie gry, bo może kiedyś się okaże się, że np. komórki zastąpią notebooki! Nie mówcie nic! Wiem, że jestem optymistą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, he, kasę da się zarobić na tysiąc i jeden sposób. Zgadzam się z hellgatem - Snake to dopiero gra, reszta jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:08, szymonsen napisał:

bo może kiedyś się okaże się, że np. komórki zastąpią notebooki! Nie mówcie nic! Wiem, że jestem
optymistą... :)


oczywiscie ze kiedys tak bedzie, jezeli wsyztsko bedzie szlo tak jak dotyczchas. W czasach "pierwszych komputerow" nikt nie byslal, ze bedzie mozna je skurczyc do rozmiarow disiejszego PCta. A jak pojawily sie pierwsze "dzisiejsze PCty" nikt nie myslal, ze bedzie je mozna skurczyc do rozmiarow "dzisiejszych laptopow" A co dalej bedzie juz chyba nie musze mowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 10:56, gogowitczak napisał:

> bo może kiedyś się okaże się, że np. komórki zastąpią notebooki! Nie mówcie nic! Wiem,
że jestem
> optymistą... :)

oczywiscie ze kiedys tak bedzie, jezeli wsyztsko bedzie szlo tak jak dotyczchas. W czasach
"pierwszych komputerow" nikt nie byslal, ze bedzie mozna je skurczyc do rozmiarow disiejszego
PCta. A jak pojawily sie pierwsze "dzisiejsze PCty" nikt nie myslal, ze bedzie je mozna skurczyc
do rozmiarow "dzisiejszych laptopow" A co dalej bedzie juz chyba nie musze mowic :P


Dziękuje za poparcie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mówię, że gra FM na komórkę to nie FM. Nie wyobrażam sobie menedżerowania drużyny na telefonie i symulacji. Wszystkie gry na komórki są nędzne, może nie które mogą być na zabicie czasu, ale nie tak na co dzień.
FM zapewne kosztował by 10 lub 20 zł to już lekka przesada by była.

Lepiej pograć na komputerze w FM a nie na komórce. Ja tego sobie nie wyobrażam ;)

Niech lepiej wezmą się za ulepszaniem FM, a nie cudowaniem światem i z grą na telefon, koń by się uśmiał z panów z SI...ach szkoda moich słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować