Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires III - premiera już jutro!

21 postów w tym temacie

dożywotnia gwarancja na płyty z grą,
bonus w postaci 40 Wirtualnych Pieniędzy na zakup gier w sklepie gram.pl.

dożywotnia gwarancja na płyty z grą,
bonus w postaci 40 Wirtualnych Pieniędzy na zakup gier w sklepie gram.pl.

Jakoś się tak nie kleji :P.

Ciekawe jak długo gra utrzyma się w pierwszej 10 najlepiej sprzedających się gier na gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do tych co zamówili przedpremierową edycję. Jeśli sie nie mylę i dobrze pamiętam to tma było napisane, że gra zostanie dostarczona na 2 dni przed premierą. Czy jęsli tak było to ktoś nie dostał paczki? Bo do mnie niestety nie przeyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem i gra jest swietna i kufel jest swietny i szkoda tylko ze dzis nie mam czasu pograc ale jutro nadrobiw juz jestem na 10tej misji tej z tym wielkim dzialem (na najtrudniejszym poziomie oczywiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem dwa tygodnie temu i dwa dni przed polską premierą, czyli wczoraj zaraz po śniadanku zawitał do mnie Masterlink z tą boską grą i fajnym kubkiem... Gierca wyczadzista, zajeła u mnie drugie miejsce za grą Gothic!!! Ale w lepszą strategię jeszcze nigdy nie grałem, grafika przepiękana!!! i w ogóle wszystko wypas. A jak za jakiś czas sobię kupię nowego kompa to dopiero będzie granie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj czyli zgodnie z terminem. Gierkę zamówiłem w weekend. Oczywiście jest to najlepiej wyglądająca strategia wszchczasów. No i ten kufelek przypominający zawsze w co się gra...wypas :)
BTW nie ma ktoś do sprzedania AoE II Gold Edition? Szukam juz od jakiegoś czasu i nie mogę znaleść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie gra wyglada bardzo ladnie i wydaje sie fajna... (przynajmniej wzgledem poprzednich czesci bo w strategie raczej nie grywam tak wiec nie wiem czy lepiej wygladaja inne...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie dostałem przesyłki w terminie i jestem szczerze zawiedziony na firmie masterlink. Myslałem ze jak pisze przesyłka w jeden dzien to tak rzeczywiscie jest. Przesyłka jest juz od wczoraj u mnie w miescie i do tej pory nie przyszła chociaz o 11:30 kurier odebrał ja z sortowni. Dzwoniłem jak i wczoraj tak i dzis ale jedyne co mi powiedzieli to ze powinien kurier przyjechac dzisiaj. Jednak nie dojechał. Jak dla mnie dla masterlinka wielki ------------------------.
Mam nadzieje ze przynajmniej gra bedzie spoko, chociaz jak dla mnie miłosnika serii to jest pewne.
PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi-jupi-jupi-juuupiiii!!! :) Po takim wstępie wniosek może być tylko jeden - też już mam. :) I chociaż nie mam prawa na wypowiadanie się co do samej rozgrywki (bo jutro praca klasowa z matmy i się trochę zadanek liczyło :P), to mogę opisać nasze polskie wydanie (przedpremierowe ;)). IMHO jeden wielki full wypasik. Przepięknie wyglądające etui, identyko poradnik gracza (ale tylko szybko przekartkowany ;P), dodatkowa płyta z muzyką z gry (przesłuchana - znakomita)... no i kufel. :D Ha! Ten to dopiero jest cudowny! Prezentuje się po prostu fenomenalnie! :D ("wysokiej jakości" nie były słowami rzucanymi na wiatr). Hehe, i już przetestowany (zimny Żywiec + przepiękny kufel Age of Empires III = poezja). ;D A i jeszcze jedno, moja (nie wiem jak było u innych) wysyłka opóźniła się - zamiast 29. 30.) Dostałem maila z informacją. Było w nim także napisane, iż w ramach zadośćuczynienia znajdę w paczce prezent-niespodziankę. No i dzisiaj otwieram, patrzę, a tu Desperados z Nowej Extra Klasyki! WOW! :DDD Respect dla Was, CDP/GRAM.PL!!! (a nawet podwójny) ;D \m/ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 2 dni przed premierą. Ale poza instalacją kompletnie na nic nie miałem czasu i dalej się nie zapowiada, żebym nawet raz spróbiowałm więc wiecie ... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować