Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Czy wasi nauczyciele w coś grają ?

93 postów w tym temacie

Nazwa mówi za siebie. ;P
Co ciekawe mój katecheta przyznaje się do grania w CSa i w Quake''a ;) Kumpel z innej klasy mi mówił, że raz czytali CDA na lekcji, ksiądz to wyhaczył, zabiera CDA i taki tekst :
,,Łeee, słabe pełniaki" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... różni ludzie różne zainteresowania ale żeby ksiądz?! :D U mnie nie wyobrażam sobie żeby jakiś nauczyciel w coś grał, ale kto wie? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nauczyciel z chemii(chyba) kuzynka mojego gra w warhammera, ale nie na PC;p...ale za to ksiądz z mojej parafii gra w nfs:carbon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój informen gra w Q2 (z nami zresztą czasem :p). Fizyk ma dużo WPLn i mnie często na przerwie pyta co by sobie kupić. On gry kupuje "dla posiadania", kocha je mieć. A gra jak ma czas. Cudowny człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pani od angielskiego na lekcjach nam mówi w co gra. Grała w bardzo dużo gier, ale najbardziej lubi takie, co się chodzi ludzikiem i zabija się innych.
Albo mówi, że przegrała z kimś w chińczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nauczyciel w końcu też człowiek ;) Swoją drogą ciekawe, czy tu, na forum mamy jakichś nauczycieli (no bo w końcu przedziały wiekowe mamy jak się okazało zróżnicowane.. i to jest właśnie fajne ;) ).

A tak bardziej w temacie- teraz jestem w liceum, tu mam raczej starszych nauczycieli i wątpię, żeby szczególnie w coś grali.. może w pasjansa :P
Ale za to w gimnazjum mój polonista przyznał się, że uwielbia FIFĘ i Heroes''a :D Podałem mu nawet stronkę Ururama Tururama, żeby ściągnął mapę zrobioną na podstawie "Dziadów" :P
Podobnie zresztą kobieta od chemii.. przyniosłem kiedyś (po premierze zaraz) Heroes V, żeby pokazać kolegom, pochwalić się nową zdobyczą itd. A chemiczka, jak zobaczyła, podeszła.. i okazało się, że wie więcej o tej serii niż moi koledzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj nauczyciel od w-fu gra w wiele gier wojennych. Nie wazne czy strategia czy jakis rpg, byle zeby mozna walczyc z niemcami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

następny EXTRA temat?!!??
A wasi sprzedawcy w sklepach też w coś grają??? Bo moi grają w Pasjansa...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować