Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Czy wasi nauczyciele w coś grają ?

93 postów w tym temacie

Kiedyś (w gimnazjum) moj nauczyciel chwalił się, że kupił sobie Thorgala (ta przygodówkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój WFista dużo gra. ostatnio grał w Quake''a 4 i się pytał czy nie pogram przez neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj WFista często gra w FIFE i PES6. Ostatnio nawet sprzedał mi Obliviona za 40 zł bo stwierdził ze to gra nie dla niego, a ja na tym skorzystałem bo i tak miałem kupic a tu można powiedzieć nie uzywany , prawie za friko, wiec kupiłem, i nie żałuje :)
Reszta nauczycieli umie tylko grac w pasjansa, kiedy ktoś z nich gra w karty przez internet (w pracownii ) reszta zlatuje sie popatrzeć - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w gim. nikt raczej nie gra, ale w podstawówce uczył mnie gościu angielskiego taki fajny, zresztą mam z nim do tej pory dodatkowy ang. On to gra dużooo :p Zawsze pierwsze 15 min lekcji to gadanie o grach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WFista (niestety już nie pracuje :[ ) grał z nami w Quake 2 albo Half-Life zależało w jakiej sali mieliśmy.
Nauczyciel od angielskiego (po 2 latach wyjechał za granicę) grywał w Warcrafta 3 chciał nawet brać udział w turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata jest nauczycielem i gra. Teraz wymienię tytuły, które przeszedł mlub w które grał:

Far Cry, Medal of Honor: Allied Assault, Medal of Honor: Pacific Assault, Need For Speed Hot Pursuit 2, Need For Speed Underground 1 i 2 oraz Carbon, Project IGI 1 i 2, Parasite Eve 2, Resident Evil 1-3, Gran Turismo 1 i 2, Metal Gear Solid, Toca Race Driver 1 i 2, Colin McRae 2, God of War i wiele, wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:08, SSebaSS napisał:

WFista (niestety już nie pracuje :[ ) grał z nami w Quake 2 albo Half-Life zależało w jakiej sali mieliśmy.

Tak z ciekawości spytam, zamiast normalnie ćwiczyć na sali gimnastycznej siedzieliście w sali komputerowej i graliście w Q2 i HL? Rany, jeśli tak to przeraża mnie obraz przyszłego pokolenia. Cóż, pewnie i u nas również za jakiś czas wejdzie obowiązkowe granie w Dance Dance Revolution na zajęciach WF. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:28, Albatross napisał:

Tak z ciekawości spytam, zamiast normalnie ćwiczyć na sali gimnastycznej siedzieliście w sali
komputerowej i graliście w Q2 i HL? Rany, jeśli tak to przeraża mnie obraz przyszłego pokolenia.


Dlaczego przeraża ? przecież Gaming jest uważany za sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja informatyczka gra z HoMM 3 ;) i pasjansa - na lekcji ;P
Katechetka w rózne rpg
Nauczyciel od polskiego w survival horrory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nauczyciel od historii pogrywa sobie czasem w strategie :) W dodatku prowadzi sklep z produktami Games-Workshop, planszówkami, itd. , więc wyliczymy jeszcze Władcę Pierścieni, WFB, W40k, różne erpegi, planszówy... dużo by wyliczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dokładnie:)Sala była często wynajmowana,więc mielismy WF na podwórku z innymi klasami,ale było bardzo ciasno więc zaczelismy chodzic na komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować