Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Czy wasi nauczyciele w coś grają ?

93 postów w tym temacie

Moja babka z Histori pogrywa sobie w Tibiie,nauczyciel z Informatyki szpila w Call of Duty,teraz zaczyna CoD IV,a sadystka z matematyki gra w...Tetrisa,niestety uważa,ze to jedyna gra,która "pobudza umysł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:28, Mathijas W napisał:

Moja babka z Histori pogrywa sobie w Tibiie,nauczyciel z Informatyki szpila w Call of
Duty,teraz zaczyna CoD IV,a sadystka z matematyki gra w...Tetrisa,niestety uważa,ze to
jedyna gra,która "pobudza umysł"

Moi raczej w nic nie grają, najwyżej w karcianki i planszówki. Nie wiem dlaczego ale dla mnie idealną grą dla historyka jest seria Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w szkole taki przedmiot jak Programowanie :D uczymy się tam pisac programy narazie w Pascalu ale niedługo za C++ się weźmiemy ;] to na boku ... Nasz nauczyciel Zacierał kiedyś w Quake II i miał ksywke "Władca Ciemności" nawet dobrze dawał :D eraz już chyba mniej graaa ... aaa bym był zapomniał jeszcze się nam zwierzał że jest zagożałym fanem gry Colina 2.0 :DD:

pozdrawiam .!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego tematu topika :(
Czy nauczyciel to małpa albo ślimak? Bo mi się wydaje, że to człowiek. Więc niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego ktoś, kto jest identycznym stworzeniem, jak Ty, ma mieć osobny topik? Czy to coś dziwnego albo niecodziennego, że jakiś tam nauczyciel w coś sobie gra? Hmmm...
Owszem, to prawda, że w gry grają głównie małolaty, ale to nie znaczy, że starsi tego nie potrafią robić.

Mój nauczyciel, jak jeszcze chodziłem do liceum, grał w Q3 i chwalił się swoimi demami.
Polonistka to fanka Cheesmastera, zaś facet od Chemii masakrował w kółko różne sieciówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam nauczyicel Matmy chwalił się że grał w Colina 2.0 i przeszedł etap dla początkujacych oraz średni. A Zawodowca nie przeszedł, ponieważ stwiwerdził że potrzeba jest mu kierownica:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować