Zaloguj się, aby obserwować  
Kubinho1916

RTL SKI JUMPING 2007

20 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 19:03, Kubinho1916 napisał:

Jak dla mnie, jest to najlepsza gra o skokach narciarskich. Wpisujcie co wy sądzicie na ten
temat :)


Fajna, ale jeden skok włącza się pół godziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, niestety jest to duży minus tej gry:|. Skocznia bardzo długo się włącza, lecz chyba warto czekać bo graficznie skocznia jak i technika lotu są dopracowane bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz też własnie zagrywam się w skoki 2007 i moim zdaniem bardzo fajna gierka, ale tak jak mówiliście długo sie wczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnej strony szkoda ze nie ma polskiej grze Skoki Narciarskie 2007. Wersja 2006 byla bardzo dobra, i mysle ze ta takze moglaby spokojnie byc konkurencja dla RTL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 18:39, Domon napisał:

Sorry że tak mówię ale macie jakieś graty?? Mi to sie wczytuje chwilkę!


Mam nowiutkiego kompa, moj mkumpel tez ma bardzo dobrego, mam oryginal skoki i wczytujke skocznia sie jednak troche czasu:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:36, Kubinho1916 napisał:

> Sorry że tak mówię ale macie jakieś graty?? Mi to sie wczytuje chwilkę!

Mam nowiutkiego kompa, moj mkumpel tez ma bardzo dobrego, mam oryginal skoki i wczytujke skocznia
sie jednak troche czasu:|

Ile masz ram?? Ja 1 GB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:37, Domon napisał:

> > Sorry że tak mówię ale macie jakieś graty?? Mi to sie wczytuje chwilkę!
>
> Mam nowiutkiego kompa, moj mkumpel tez ma bardzo dobrego, mam oryginal skoki i wczytujke
skocznia
> sie jednak troche czasu:|
Ile masz ram?? Ja 1 GB:)


2x512:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem całkiem, lecz wersja z tamtego roku bardziej przypadła mi do gustu.
Denerwujące jest wczytywanie ( tak kamera... ) oraz trzymanie myszki prosto po skoku, aby skoczek nie upadł na glebę ;) Raz mi wyrżnął na rękę ala matrix.

Wersja 2006 była mniej chaotyczna, te kolory są denerwujące, jedyne co mi się podoba w 2007, że jest bardzie łatwa niż RTL 2006 :)

Jednak pozostanę przy grze z serii Extra Gra ze skokami 2001 Polskie Złoto, ta grafika... :)

Pozdrowienia dla wszystkich fanów skoków narciarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



No ładnie :D Niewiem dlaczego siedługo wczytuje.
Gra mi się zabardzo niepodoba bo patrzymy w jakieś kułko z boku a nie na skoczka podczas skoku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:41, Domon napisał:



No ładnie :D Niewiem dlaczego siedługo wczytuje.
Gra mi się zabardzo niepodoba bo patrzymy w jakieś kułko z boku a nie na skoczka podczas skoku
;(


No, z tym tez sie zgodze:). Najlepiej grac w multi na jednym komputerze, bo mozna chociaz kilka skokow kumpla obejrzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, żę gra bardzo mi się spodobała. Szczególnie pod względem grafiki, fizyki lotu i możliwości w karierze. Ogólnie gra wypadła dobrze, z jedym zastrzeżeniem...zbyt łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ma potężny minus: bardzo małe długości skoku;/
czy jest może patch który to naprawia ??
a jak nie to czy poprzednie wersje też tak maja (mam na myśli 2005 i 2004??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy system lotu, lądowania jest podobny do wersji Skoki narciarskie 2002(pamiętacie w gazecie "Dobra gra" była sprzedawana)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najlepiej wspominam 2003 gold a RTL SKI JUMPING 2007 grałem ale według mnie jest beznadziejna to nie jest to samo co wcześniejsze gry z tego rodzaju nawet 2002 co mój poprzednik wymienił też była super. Te gry kiedyś grało więcej osób lecz teraz już w Polsce nie ma Małyszomani więc ludzie nie kupują raczej takich gierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie myślałem że taki temat nie powstał a tu klops, ale jak już jest to jak się grało to trzeba coś napisać.
Jak dla mnie to też najlepsza gra o skokach narciarskich . Najbardziej pod względem fizycznym bo jak tu ktoś napisać że lepsze jest SN2006 . A tam to nic się nie robi tylko prawy przycisk myszki i lewy :P .W RTL2007 jest co robić. I jest wyższy poziom trudności a nie jak w NS jest ciągle taki sam choć niby można sobie zwiększyć, ale tego to ja nie odczułem.

Gra bardzo mi się spodobała gra ogólnie niezła jakbym miał dać ocenę to dałbym 8/10 i to nie jest żart z mojej strony. Mogliby zrobić nową wersję 2009 i by było jeszcze lepiej i mogli by dodać polski komentarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 16:37, Assax napisał:

Cóż nie myślałem że taki temat nie powstał a tu klops, ale jak już jest to jak się grało
to trzeba coś napisać.
Jak dla mnie to też najlepsza gra o skokach narciarskich . Najbardziej pod względem fizycznym
bo jak tu ktoś napisać że lepsze jest SN2006 . A tam to nic się nie robi tylko prawy
przycisk myszki i lewy :P .W RTL2007 jest co robić. I jest wyższy poziom trudności a
nie jak w NS jest ciągle taki sam choć niby można sobie zwiększyć, ale tego to ja nie
odczułem.

Gra bardzo mi się spodobała gra ogólnie niezła jakbym miał dać ocenę to dałbym 8/10 i
to nie jest żart z mojej strony. Mogliby zrobić nową wersję 2009 i by było jeszcze lepiej
i mogli by dodać polski komentarz .



Tak, gra jest całkiem, całkiem. Można zmienić nawet to kółeczko, że będzie ono gdzie skoczek, a nie po boku co daje nam możliwość patrzenia w zawodnika. Gra - faktycznie dobra, ale ma dużo "chamstw". Nie prawdziwe nazwy zawodników i dziwne proporcje. Polaków tam dobrych jest z 3 i wszyscy wchodzą do czołowej 5 -.- A nazwiska w ogóle nie podobne do nikogo. Co jeszcze przeszkadza? Nie jest podawane miejsce, które zajmuje zawodnik po skoku :-/ Do tego dochodzą nie prawdziwe rekordy skoczni, ale gra daje rade. 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować