Zaloguj się, aby obserwować  
michas95

Brat i siostra... czy zajmują wam kompa?

298 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 23:49, mick... napisał:

Ja jestem jedynak i mam luz calkowity ;p


To Ci zazdroszcze!!! Chociaż ja też niedługo będe miała wkońcu swojego wlasnego kompa! ;D:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...Pamiętam stare czasy kiedy przyjeżdżałem do brata na wakacje.Kłóciliśmy się, biliśmy, zwalaliśmy z krzeseł...Wszystko to aby zagrać w fajną gierkę "Książe i Tchórz";)Była kiedyś w CD-action.Tamto to już przeszłość.Teraz ja daję mu pograć a kiedy najdzie mnie ochota mówię "zejdź teraz ja chcę pograć" a on grzecznie schodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam teraz luzz ... :] Ja mam swojego kompa w pokoju, mój brat ma swojego i nikt się nie kłuci, o to kto teraz będzie grał, bo możemy grać równocześnie ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farciarz! Moja siora z kolei pracuje i im wcześniej ja wróce ze szkoły tym więcej mam kompa. Zawsze jej schodze o tej samej godzinie. Chociaż ostatnio mnie mniej ciągnie na kompa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety problem z młodszą siostrą ciągle wcina się do kompa ...
A jak prubuję ją odniego odciągnąć to krzyk na cały dom a potem do mamusi i tatusia że zabrałem jej kompa
dodam jeszcze że ona ma dopiero sześć lat ona może nawet dwie godziny siedzieć i grać w cda ...
Jeżeli macie na nią jakiś sposub to odp na tego posta ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam problemu. Nie jestem jedynaczką ale moje rodzeństwo już ze mna nie mieszka ^^ Mam kompa wyłącznie dla siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:54, 3wkA napisał:

A ja nie mam problemu. Nie jestem jedynaczką ale moje rodzeństwo już ze mna nie mieszka ^^
Mam kompa wyłącznie dla siebie ;-)


ja może za pare lat będe mieć podobnie bo moja siora ma 19 lat więc może się niedługo wyprowadzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde Mizioltoja ale z ciebie brutal zniewazony zeby wlasnym siostra zakazac kompa kiedys cie zkopią..a co do mnie to ja mam swojego kompa a u mnie w rodzince nikt nie umie sie na takim sprzecie obsugiwac nom i dlatego komp jest tylko moj z czego bardzo sie ciesze a co do siostry to mam niestety ale jak wyzej wspomnialem ona nie jazy bazy i nie siada mi na moj tron..
POzdrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 15:47, Mizioltoja napisał:

ja tam mam kompa w swoim pokoju i dwie siostry w drugim.
ale jak chcą grać to płacą.



uuu niedobry jestes! Chyba że kompa kupiłeś za własne pieniądze, ale pamiętaj: jak Kuba Bogu... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie też nie umiom sie obsłużyć ale jak daje im grać za darmoche a on jęczą żebym im włączył internet albo zainstalował simsy a jak już je zainstaluje to pytają sie jak w to grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować