Zaloguj się, aby obserwować  
michas95

Brat i siostra... czy zajmują wam kompa?

298 postów w tym temacie

Najgorzej jest jak ma się 20-letniego brata, który jest DJ''em i uzależniony od Epulsa. Jak usiądzie to przez 3 godziny łubu-dubu i brak kontaktu z bożym światem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:56, michas95 napisał:

Czy brat albo siostra zajmują wam komputer?
Ja mam młodszego brata (4 letniego) i już zajmuje mi kompa :/

No to zobacz, jak ja mam i zacznij dziękować Bogu, że masz tylko 4-letniego braciszka

Dnia 23.02.2007 o 21:56, michas95 napisał:

Dam kilka rad dla młodzszego/szej siostry/brata

Człowieku, nie zasmucaj mnie. Bo moje siostry (tak, dwie!) mają ponad 20 lat. I siedzą przy kompie godzinami. Najgorsze jest to, że one grają w Age of Empires. Nie pytaj mnie, dlaczego akurat w to, bo nie wiem. To jest pierwsza i ostatnia strategia, jaką one grają. Cały luty miałem przerąbany. Bo jedna i druga miały ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba miałem najgorszą sytuację. Mam siostrę o 1,5 roku starszą. Bywały taki sytucje że gram w najlepsze i w najciekawszym momencie przychodziła siostra i mówi że chce do banku internetowego, ja jej mówiłem &$$&%## a ona MAMO!! Matka przychodziła i mi tłumaczyła że teraz ona bo chce do banku (zajmowało jej to 5 minut) a potem kilka godzin na pudelkach itp. Może by to było normalne gdyby nie to że kompa kupiłem sobie sam za swoje zarobione pieniądze (poszło na niego z 4500zł), pracowałem na niego ponad pół roku. Trochę to niesprawiedliwe że siostra założyła konto w banku internetowym nie mając komputera O.o. Zarabia więcej ode mnie ale ma inne wydatki. Bez sensu. Naszczęście się wyprowadziłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:35, Adamzzz napisał:

Najgorzej jest jak ma się 20-letniego brata, który jest DJ''em i uzależniony od Epulsa. Jak
usiądzie to przez 3 godziny łubu-dubu i brak kontaktu z bożym światem....



hehe też mam epulsa ale bez przesady...
no ale faktycznie masz pecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:53, Nazca napisał:

Dawniej była raptem godzina dziennie.
Ale wreszcie dostałem własny komputer ! Teraz siedze non-stop . . .

to tak jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam siostrę,która ma 7 lat i kradnie mi kompa na godzinę.To jest Godzina Tortur,bo ciągle wchodzi na:Barbie,Polly,inne laleczki i na Spele(To taka holenderska strona).A muza?Ciągle US 5 i Juanes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:16, szweider napisał:

Mam siostrę,która ma 7 lat i kradnie mi kompa na godzinę.To jest Godzina Tortur,bo ciągle wchodzi
na:Barbie,Polly,inne laleczki i na Spele(To taka holenderska strona).A muza?Ciągle US 5 i Juanes


A potem masz zawalonego kompa takimi barbie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc tego posta stoi nade mną brat i mowi: Piotrekkk, daj mi na necie posiedzieccc... ;D

A więc odpowiedz brzmi: "Tak" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... a nikt nie przewidział, że jakiś gramowicz ma starsze rodzeństwo (brat), więc cukierki i siła raczej nic nie dadzą :/, chyba że ewentualnie mu powiem, że jakaś laska do niego i sie zabarykaduje za kompem :D, proszę podajcie swoje sposoby może mi się przydadzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja mam sytuacje patologiczną. Brat starszy co prawda (on 25 ja 19) niby para dorosłych chopów, to wykłucanie sie o kompa powinno należeć już do przeszłości. Niestety teorią teorią, a praktyka jak zawsze trzyma się praw Murphy''ego. Mam tę przewagę tylko że komp w całości opłacony z kasy z mojej osiemnastki. Chociaż chyba nie jestem psychicznie przystosowany by wrócić i gromnie zakrzyknąć - WYPAD! Jakoś tak nieuprzejmie by to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie masakra... Ale aż tak źle nie jest. Mam brata i 2 siostry. Siostry starsze, brat młodszy. Naszczęście jak on gra ja gram głośno na perkusji, i wtedy migiem schodzi mi z komputerka :) ... Ależ ja okrutny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj starszy mi bardziej zajmuje kompa niz siora ale tez sie zdarza e gram a ona "tylko na gg na chwilke"..ktora potem trwa 2H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie brat uwielbia zajmować kompa. Nie ma mnie w domu parę godzin, pryzchodzę, a on siedzi przy komputerze. Wtedy pierwsze co mówi to "ja dopiero teraz usiadłem!". Mnie to niestety aż tak nie śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować