Zaloguj się, aby obserwować  
michas95

Brat i siostra... czy zajmują wam kompa?

298 postów w tym temacie

Tak nie ma to jak siostra krzycząca pod zabarykadowanymi drzwiami "ja chce wejść na stronę w.i.t.c.h " :) ,ew. kiedy wcześniej wraca ze szkoły niż ja technika podduszania w celu odpędzenia jej od syberi , czy właśnie internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:31, Piciambeer napisał:

Mój tata (a zwłaszcza mama) to niezdecydowane ruch nawet myszką robią:D Pół godziny góra. A
siora ok. 2 godz... :/

Heh akurat tutaj Mój ojciec czasami gra aby "sprawdzić w co gram " ale na szczęście głównie w godzinach wieczornych tak więc nie powiem aby było to zajmowanie kompa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:53, przemaspol napisał:

Ja tu muszę się poskarżyć na mojego brata. Mam mały dostęp do kompa, bo on ciągle siedzi na
gram. A o mnie nie pomyślał.


rodzeństwo nigdy nie mysli ;/ heh ... wiesz jak on siedzi to najwazniejszy jest dla niego JEGO czas przy kompie ... u mnie jest tak samo tylko ze ja mam sister ... nie wiem czy lepiej czy gorzej =p =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 23:12, sasa punisher napisał:

OJ NIE ŁADNIE!!!!
Wiem, że to nie nawiązuje do tematu, ale ściągnięcie jakże oryginalnego AVATARA od Smugglera
to kradzież!! :P


Mam nadzieję, że to tylko sarkazm :P

Odnośnie tematu, to ja aż drżę jak siedzi siostra czy np moja starsza. W pierwszym przypadku albo coś się zj... popsuje albo pojawią się wirusy (ale to już częściowo udało mi się rozwiązać blokując dostęp do IE, czyli programu do automatycznego ściągania wirusów xD), w drugim przypadku zaś co przysłowiowe 5 sekund jestem wołany o pomoc (da się zrozumieć, ale kurcze nie można się nawet na chwilę położyć na kanapę :/). Najgorsze jest to, że po za mną to nikt nie używa komputera do jakichś bardziej rozrywkowych/skomplikowanych czynności... Zamiast tego marnuje się na godziny spędzone przy gadu-gadu, czatach, muzyce techno (bleeeh!) albo sympatia.pl -_- Siostra nawet jak pisze jakieś wypracowanie do szkoły, to potrafi pisać godzinami, bo ni w ząb nie kuma Worda - ale cóż, tak to jest jak się marnuje czas na pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta moja siostra też caly czas przesiaduje u mnie a ma do wyboru jeszcze wolny komputer mojego taty, a jak mówie żeby poszla na jego komp to sie skarrzy a tata chociarz nie pracuje kaze jej siedziec u mnie. Bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 13:14, legenda27 napisał:

Ja na szczęście nie mam ani brata ani siostry. Współczuję Wam.


A ja zazdroszcze =p Jejku jak ja bym chciala byc jedynaczką!! masz szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 16:40, aneCzkaa napisał:

> Ja na szczęście nie mam ani brata ani siostry. Współczuję Wam.

A ja zazdroszcze =p Jejku jak ja bym chciala byc jedynaczką!! masz szczescie :)



Ale za to mam psa i muszę codziennie z nim latać. Powiedzmy wyrównane. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 16:45, legenda27 napisał:

> > Ja na szczęście nie mam ani brata ani siostry. Współczuję Wam.
>
> A ja zazdroszcze =p Jejku jak ja bym chciala byc jedynaczką!! masz szczescie :)


Ale za to mam psa i muszę codziennie z nim latać. Powiedzmy wyrównane. :/


hehe no powiedzmy =p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nie długo nie będą zajmować kompa - wymieniać będę swojego starego PC-ta na laptopa. Będę miał rozdzielony internet na notebooka i kompa mojego brata (teraz mam tylko neta na swoim kompie), założę sobie hasło w laptopie i będę miał spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2007 o 17:47, Silveren napisał:


Wchodź ciszej albo po prostu wbiegnij do domu jak wariat włącz szybko kompa i powiedz : komp
jest mój bo ja go pierwszy włączyłem oczywiście taki tekst walisz do brata jak ma od 5 - 9
lat

To może by i skutkowało, ale aż takim maniakiem komputerowym nie jestem. Raczej nigdy nie lecę do kompa zar Te az po powrocie ze szkoły :)
a te texty to działają na mojego brata nawet teraz. A ma 13 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować