Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 - gorsza wsteczna kompatybilność w Europie

87 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 14:04, Zyzio Ziom napisał:

Jeśli miałbym kupować konsolę, i tak bym wybrał X360 :)

PS3 jest za drogie, nie ma tylu głośnych gier, a XBox jest już na rynku od dłuższego czasu.

Microsoft już wygrał z Sony tą rywalizację.


Czemu użyłeś czasu przeszłego?
Przecież konsoli Sony nie ma jeszcze w Europie... najpierw pomyśl, a potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:11, przetalent napisał:

Nie mam nic do PS3 ale zarypali u mnie w kilku aspektach
1. Astronomiczna cena !
2. Beznadziejny pad (bez dualshocka nie ma grania a ten żyroskopowy czujnik wychyłu wcale nie
jest taki genialny grałem padem z taką samą opcją w PS1 i jakoś mało z tego korzystałem)
3. Żre tyle prądu ze głowa boli
4. Bydle jest tak duże że nawet nie miałbym go gdzie ustawić
no i kilka pomniejszych których nie chce mis się wymieniać...

Z powodu wymienionych wyżej argumentów postawiłem na Xboxa360 i jestem bardzo z tej decyzji
zadowolony :)


1. Płaci się za jakość konsoli, więc nie dziw się, że za taki znakomity sprzęt płaci się sporo kasy.
2. Żaden pad (oryginalny) nie miał żadnej funkcji wychyłu na Playstation 1.
3. Żre, no i co z tego? 2 zł różnicy chyba nie zbawi nikogo.
4. To, że coś jest duże oznacza, że jest złe? To jak Mercedes - jest duży, więc jest zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetalent,

Dodam jeszcze do tego co Master Matrox Tobie już powiedział.
Prądu żre troszkę więcej niż Xbox 360 - ostatnio były przeprowadzane testy, poszperaj w necie to znajdziesz dane.
Argumenty, które sobie znalazłeś, aby kupić Xboxa 360, poza 1, są mało racjonalne. Więc wychodząc z założenia, że kupiłeś coś na podstawie mało racjonalnych argumentów, to czy dokonałeś racjonalnego zakupu? ^^

Nie ukrywam, że mnie też ta informacja rozczarowała i to nawet bardzo. Coś podejrzewam, że tylko wstępna partia będzie okrojona o chip do emulacji. Możliwe, że późniejsze wersje(kiedy koszty spadną) będą znów obsługiwały w pełni gry z poprzednich konsol... oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie - bez gierek z PS2 trochę fatality będzie, bo nie będzie można sprzedać PS2 i potem cieszyć się tylko PS3 -_-
z tą niższą ceną nic nie da (najwyżej z 300-500 zł, żebym zamiast sprzedawać PS2, mógł mieć to i to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to wcale nie zalezy mi na wstecznej kompatybilności przecież nie po to kupuje PS3 zeby grac na niej w gry z PS2,tak sie składa że mam Playstation 2 i jak bede chciał sobie zagrać to ją sobie odpale.Wię jeśli ktoś kupuje PS3 zeby grać na grach z PS2 to pozdrawiam:D.Fakt że narazie nie ma jakiś mega hitów na PS3 ale ludzie,spokojnie to sie dopiero rozkręca dajcie Sony troche czasu.Premiera jest za miesiąc a tytułów jest zapowiedzianych ok.30 więc nie ma źle Xbox 360 nie miał tyle gier na premiere co nie znaczy że uważam te konsole za słabą wrecz przeciwnie mam X360 i jestem bardzo zadowolony.A wracają jeszcze do Sony to mam aktualnie PS2 i PSP i kiedyś miałem PSX-a i szczerze powiedziawszy nie zawiodłem sie na rzadnej konsoli ze stajni Sony i jestem pewien ze Playstation 3 to też bedzie dobry solidny sprzet.Pozdrawiam wszystkich fanów Microsoftu i Sony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Sony popełnia duży błąd, ja np PS2 jeszcze u siebie nie miałem, ale gdybym rozważał zakup konsoli, to bym PS3 na pewno teraz nie kupił... Wolałbym wziąć PS2 i nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:00, wiktor94 napisał:

SONY za wyprudukowanie jednego ps3 placi 300 dolarów ( jakieś 1000 zł ) więc dlaczego unas
ma kosztować 3000ZL

Sony traci na wyprodukowaniu jednego PS3 300$ a nie płaci za wyprodukowanie 300$, to jest spora różnica prawda?;P a PS3 w Polsce będzie kosztować nie 3k a 2.3k to też jest chyba różnica prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:33, shaman1 napisał:

No i wychodzi na to że Wii jest najlepiej wstecznie kompatybilne. LOL...

O to nie trudno, przecież WII to GaCek w ładniejszej obudowie i z nowym kontrolerem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak konsoli nie kupuje sie by grac w gry stare ale to chyba jest kontynuacja ps2 więc chociaż gry z tej konsoli powinny działac bo zanim twórcy dojdą do takiej grywalności na ps3 jak na ps2 to minie troche czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cale to gadanie przypomina mi troche walke Atari i Commodore:) A rezultat tego byl taki, ze na rynku pozostalo PC. I niech tak zostanie.
Co do samej kompatybilnosci - po co ona komu? Jak ktos chce grac w gry z PS2, to zapewne ma PS2 w domu. Reszta nie jest zainteresowana. Przyznaje, ze PS2 to byl calkiem sensowny sprzet, ale raczej kupie Wii, nie PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz japonczycy i amerykanie maja full kompatybilnosc z ps2 ,a eurpejczycy beda mieli najdrozej i do tego dostana najmniej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie znacie listy tytułów które nie będą kompatybilne i już narzekacie. Może się okazać że będą to tylko te tytuły które sprzedały się w bardzo małej ilości. W tekście nie jest napisane że PS3 nie jest kompatybilna z ps2, a że częściowo jest kompatybilna i działają na nią gry z listy która ukaże się w dniu premiery.

Sony chodzi o zmniejszenie ceny, jesli udałoby im się odciąć z 500 zł to cenowo ps3 wypada lepiej od x-boxa, ponieważ w x0 nie ma napędu HD w porównaniu do ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować