Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 - gorsza wsteczna kompatybilność w Europie

87 postów w tym temacie

Błąd. Im chodzi o obniżenie kosztów produkcji, a nie obniżenie ceny a to jest ogromna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:40, Benitokks napisał:

Sony traci na wyprodukowaniu jednego PS3 300$


Najlepsze jest to, że Sony musi dopłacać, żeby PS3 się sprzedawało, a i tak z tą sprzedażą jest gorzej niż źle... może byłoby trochę lepiej gdyby rozdawali za darmo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:42, Stwór napisał:

Jeszcze kilka desek i będzie grób;-)


Chyba Twój grób (bez obrazy), ale nawet nie umiesz użyć ŻADNEGO stosownego argumentu w sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:44, spectralheaven napisał:

Ekhem, chyba po to się kupuje nową konsolę żeby pograć w nowe gry, a nie w starocie.
Tak tak wiem, że zaraz ktoś się odezwie że nie miał styczności z PS2 i nie mógł pograć w gierki
na nią, ale takie pytanie: czyja to wina, Twoja czy ich?


A pomyślałeś może o tych, którzy nie mają tyle miejsca pod TV, żeby trzymać tam 6 konsol? Nie wspominając już o zabawie w przepinaniu kabli do TV?

matrox-> "Domek, sam masz Playstation 2, więc dlaczego ciągle piszesz newsy o złych stronach najnowszej konsoli Sony?"

Nikt ci nie każe czytać. Podaj jakąś świeżą informację o PS3? Liczysz na to, że gram.pl zacznie wymyślać "fakty" czy milczeć o wpadkach Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:47, master matrox napisał:

Chyba Twój grób (bez obrazy), ale nawet nie umiesz użyć ŻADNEGO stosownego argumentu w sprawie


Moja wypowiedź była żartobliwa, bo od pewnego czasu jak czytam coś związanego z Sony, to tylko obsunięcia, wpadki, jakieś obniżki produkcji itp. Przykre ale nie dają rady i przegrywają z konkurencją! A ty jaki użyłeś argument stosowny w tym temacie?
A odpowiadając na jedną twoją odpowiedź... Przecież PS3 nie ma jeszcze w europie to skąd wiesz że przewyższy Xbox''a? he?;-) ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 17:44, kaczekman napisał:

nie dość że droższe to jeszcze gorsze ja &*^%$#$3

Droższe, gorsze i spóźnione;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:46, 1602 napisał:

> Sony traci na wyprodukowaniu jednego PS3 300$

Najlepsze jest to, że Sony musi dopłacać, żeby PS3 się sprzedawało, (...)


Jeżeli dobrze kojarzę to tylko Nintendo nie dopłaca na początku do swoich konsol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jAK WIDAC KONKURENCJA KONSOL TO TEMAT - RZEKA, ALE chciał bym WTRąCIC SWOJE TRZY GROSZE: otóż grafika w xboxie ładniejsza już raczej nie będzie, a na pecety wchodzi właśnie CRYSIS z ładniejszą grafiką i lepszą grywalnością od Gears of War (blur, otwartość terenu, interaktywność otoczenia i stymuluący pancerz). PS3 może się okazać troche lepsze (może żyroskopy się sprawdzą?), a podobno Resistance wykorzystuje tylko 30% mocy PS3 (wiem, to może być tylko marketingowe gadanie). Zaś Wii jest najbardziej oryginalne i grywalne, więc ono jest moim faworytem. ... A z PS3 chyba nie będzie aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugry->
aby cieszyć się w pełni grafiką w crysisa trzeba mieć naprawdę mocny sprzęt, a żeby taki mieć trzeba mieć dobry zasilacz przynajmniej tangan 1KW. więc duże rachunki będą przychodziły. co do PS3 ściemniają jak tylko mogą, może jest silniejszy od x360 ale mało kto tę siłę wykorzystuję bo jest za droga, x360 dużo fajnych gier, i rozdzielczość jaką ms ostatnio poinformowł 1080 większa od PS3, czego on nie będzie miał, więc ładniejsza grafika, tylko ta słaba gwarancja i częsta zawodność sprzętu.. Wi słaba grafika ale fajna zabawa. Ja jednak wybiorę x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1602,

Za wyjątkiem ceny, PS 3 nie jest w NICZYM gorszy od Xboxa 360. Ewentualnie co dla niektórych, pad może być jeszcze elementem na korzyść Xboxa - i to WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, wszyscy tutaj nieźle popełniacie nadużycia semantycznego :P

Kombatybilność wsteczna będzie słabsza, w stosunku do konsol amerykańskich i japońskich, a nie całkowicie wyeleminowana! Jest to ISTOTNA różnica.
Może się okazać, że najbardziej popularne gry będą chodziły bez zarzutu, i całe to hallo w okół tej sprawy będzie znacznie mniej zniechęcające niż je rysują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mniej cześci konsol tym lepiej xbox i xbox 360 zrobily niezła zadyme z grami a ps,ps2 i ps3 i tak ciągle nie moge przekonać klijentów to tego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Nintendo i Micro$oft się ostro wzięły za konkurowanie z Sony (bo wcześniej była tylko jedna słuszna - PSX), producent Playstation po prostu sobie nie radzi... Ja w sumie rzecz biorąc nic poza PS2 bym teraz nie kupował. Dlaczego? Po pierwsze: ceny, stanowczo za wysokie jak na zwykłą zabawkę, nie mówiąc już o absurdalnie wysokich cenach gier. Po drugie: niestety co raz mniej zostaje z konsol, a co raz więcej przychodzi z PeCetów, podejrzewam że przyszłe twory trudno będzie w ogóle nazywać konsolami... No i po trzecie: zawodność konsol (szczególnie PS3) oraz ta cała popieprzona walka o exclusive''y... Z przejmowaniem starych kultowych serii przez inne konsole to jest po prostu jedna wielka pomyłka i bezsens :/ Mam nadzieję, że dojdzie kiedyś do tego, że firmy połączą swoje starania i stworzą 1 konsolę, a nie będą nieustannie dzielić graczy na posiadaczy takiej czy innej konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:15, Sth`Devilish napisał:

(...)No i po trzecie: zawodność konsol (szczególnie PS3)...


Z pełną powagą i szacunkiem pytam ja Ciebie: Od kiedy PS 3 jest zwaną zawodną konsolą? (rozumiem, że powiedziałeś to w kontekście funkcjonowania konsoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi to się podoba w całości. I tak mając psx i ps2 nie gram na Ps2 w gry z psone bo po co mi takie wydziwianie.

Przeszłośc nikomu tu nie jest potrzebna. Wole obtanioną konsole z nowymi grami a nie tam jakieś starocia bym odpalał na nowym sprzęcie.

Mnie takie posunięcie sony podchodzi i takim patentem mi odrazu konsola sie podoba i tak wiekszość ludzi nie gra w starocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:59, neozeus napisał:

Z pełną powagą i szacunkiem pytam ja Ciebie: Od kiedy PS 3 jest zwaną zawodną konsolą? (rozumiem,
że powiedziałeś to w kontekście funkcjonowania konsoli).


Konsoli nie posiadam, swoją opinie oparłem w znacznym stopniu o krytykę samych posiadaczy PS3, którzy skarżyli po prostu skarżyli się na prawidłowe działanie PS3. Nie wiem ile w tym prawdy, ale przecież ot tak znikąd się te narzekania nie wzięły? :) Chyba, że dotyczyło to starszych modeli konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować