Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - sprawy małe i duże

26 postów w tym temacie

Ja nie mam zadnej konsoli, nawet nigdy na niej nie gralem, ale nie mam jakiegos wstretu do tych urzadzen. gdybym mial troche wiecej kasy to bym zainwestowal w taki sprzet. Ale z trzech nadchodzących konsol kibicuje X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Mijają kolejne dni od amerykańskiej premiery Xboksa 360, nieuchronnie zbliża się też debiut nowej platformy Microsoftu na naszym kontynencie. Można więc pokusić się o podsumowanie kolejnych kilku spraw związanych z konsolą, jakie wypłynęły w ostatnim czasie.

Przeczytaj cały tekst "Xbox 360 - sprawy małe i duże" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee tam revolution pokona xboxa360. Tam będą zajefajne giery metroid zelda resident evil i wiele innych które klimatem i grywalnością zjedzą xboxa. Na razie microsoft nic nie pokazał, bo jakieś tam pgr pdz i reszta okazała się lipą :) w porównaniu z tym o czym mówiono. Nie wiem czemu każdy pomija tą konsolke, ja mam wszystkie 3 current geny ale exclusivy na gc są po prostu boskie i to te gry można przechodzić po kilkadziesiąt razy i się nie znudzą, z revo będzie tak samo. A ps3-procek taktowany 3,2 jak x karta też podobne możliwości i sterta gier z numerkami 5 i wyżej nic rewolucyjnego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem lepsze filmiki, ale też i masę gorszych.

>Ja nie mam zadnej konsoli, nawet nigdy na niej nie gralem, ale nie mam jakiegos wstretu do tych urzadzen. gdybym mial troche wiecej kasy to bym zainwestowal w taki sprzet. Ale z trzech nadchodzących konsol kibicuje X360...

Popieram

>ee tam revolution pokona xboxa360

No wiesz, ja tam raczej bym się krępował przy kimś wymachiwać pilotem, udającycm miecz świetlny. I raczej słaba ma być Revolution bopd względem technicznym (poza pilotem). Poza tym pilot nie sprawia wrażenia wygodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 16:31, -Elk- napisał:

Powiem tak. Niech MS wypuści to w Polsce, oficjalnie razem z usłgą Xbox Live! to mnie maja na 99,99% jako klienta, bo to co oferują do cholery jest atrakcyjne!


No właśnie a jak to będzie z XBox Live w Polsce, jak już ktoś tę konsolę nabędzie? Będzie ta usługa dostępna? Czy tylko giercować po płytkach będzie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 18:06, Daerdin napisał:

No właśnie a jak to będzie z XBox Live w Polsce, jak już ktoś tę konsolę
nabędzie? Będzie ta usługa dostępna? Czy tylko giercować po płytkach będzie można?


Oficjalnie ta usługa nie będzie dostępna. Jednak jest bardzo łatwy sposób na obejście tego;) Podczas tworzenia konta w xbox live musisz jako kraj macierzysty wybrać jakiś inny, bardziej cywilizowany (Angila, Francja, Niemcy ; cokolwiek, byleby w tym kraju była dostępna ta usługa;)


BTW: Gdyby ktoś znalazł link do tej reklamy w wyższej rozdzielczości i z możliwością zapisania jej na hdd to byłbym wdzięczny za link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz to powiem... wg mnie lepszy bedzie PS3 od XBOX''a 360... ale i tak zadnej z tych konsoli nie kupie bo ja jestem zwolennikiem starego poczciwego PC''ta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować