Zaloguj się, aby obserwować  
kaczmix

Najgorszy RPG

89 postów w tym temacie

Nie grałem w typowe kaszanki, ale co do tytułów, który miały być "och, ach", a okazały się dla mnie crapami zaliczam:

1. The Elder Scrolls III Morrowind + The Elder Scrolls IV: Oblivion.
2. Loki.
3. Baldur''s Gate.
4. Mass Effect.

Nie ma na liście Two Worlds, ponieważ pograłem w to zaledwie jakieś 30 minut, a nie chce mi się instalować od nowa. Brak także Neverwinter Nights, bo choć tej gry nie lubię, to po włączeniu nie mogę się od niej oderwać. Magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. TIBIA (i wszystkie dzieci tej gry;)
2. Two Worlds - No po prostu tej gry nie trawię. Wieje w niej kompletną nudą.
3. Requital - kompletny crap :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loki, to zdecydowanie najgorsza gra RPG w jaką grałem. Mimo głośnych zapowiedzi i stosunkowo wysokich ocen, wyjątkowo nie przypadła mi do gustu. Dlaczego? Po prostu była nudna i monotonna, a dodatkowo stanowczo zbyt długa, co w wyniku braku ciekawej fabuły okazało się największą wadą, a nie jak było to zamierzone zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do najgorszych RPG jak napisał Gumisiek2 "och, ach" ja osobiście zaliczam:
- Diablo
- Diablo 2
- Diablo 2 LoD
- Spellforce
- Metalheart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli hack''n''slashe można podciągnąć pod cRPG to owszem - już wcześniej pojawiający się tutaj Loki, ale też i Titan Quest był kiepski moim zdaniem.
Również nasz Wiedźmin nie przypadł mi do gustu, ale to już zdecydowanie kwestia mojego spaczonego "ja" a nie "cienkości" samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 00:34, Pitej napisał:

Jeśli hack''n''slashe można podciągnąć pod cRPG to owszem - już wcześniej pojawiający
się tutaj Loki, ale też i Titan Quest był kiepski moim zdaniem.
Również nasz Wiedźmin nie przypadł mi do gustu, ale to już zdecydowanie kwestia mojego
spaczonego "ja" a nie "cienkości" samej gry.


Chyba powodem wypisywania zdecydowanej wiekszosci tutaj gier jest to, ze komus się ona najprosciej nie podoba ;)
Jak porownywać grę pod kątem czystego RPG, to wiekszosc. Co ja mowie wszystkie H&S sie przeciez nie lapia. Obok takiego D2, czy Titana mozna postawic Dungeon Siege, czy Sacred''a. Jak szukasz wielkiej nie liniowej fabuly, ton dialogow... to nie ten kierunek przeciez.
Ale jednak na swoj gatunek najgorsze nie są.

@Ontop
Spellforce to polaczenie jakiejs strategi i rpga. Wiec moze nie podejsc - oczywiste

Loki mi się nie podobal jak na h&S lipny; Frather to samo.
MMO nie licze, wiekszosc darmowek to w ogole pomylki.

Po Obli niech sobie jezdzą, ze jest uproszczony. Ale tragiczny, wrecz najgorszy nie jest.
Morrowinda, nie wiem gdzie mozna sie go czepic. Moze, ze taki dziwny; nijaki. Jak sie za poda modami bedzie piekny i zywy :)

Border Zone nie wiem co to.

Beyond Divinity tyle co w to przegralem, stwierdzić tragedi nie ma. Ale super grą tez nie jest. Ot taki średniak z malym plusikem.

Dla mnie najgorszy RPG: Arcania, tego w moich oczach nic nie przebije.

Jak juz tak jezdzicie po uproszczeniach, to czego nikt tu nie podal Jade Empire''a? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 20:03, Dekerinho6 napisał:

Tak grałem u kolegi i oceniłem :)
Ps. Nigdy nie oceniam na ślepo


Ile grales i ktory fragment gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować