Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Gierki na komórki

52 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 16:09, SinClers napisał:

ej bo ja pobrałem se gierkę :) java legalną i nie wiem do jakiego folderu ją wsadzić.
powiedzcie mi gdzie proszę :).

other a potem w telefonie menedżer plików inny i instaluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrywam przez Cell Phone Managera i moje ulubione gierka to jak na razie Real Football, dużego wyboru dosyć nie mam, bo to 6030 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie do was pytanko:
Co to jest format pliku sis?
Mam Sony Ericssona W810i, ściągnełem aplikację (legal full) i nie wiem jak ją uruchomić, bo mam tylko opcję wyślij...
Może ją czymś z rozszerzenia sis przekonwertować na np. jar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie zagrywam sie w gry na komórke, ale kilka tytułów odpaliłem:
- Gravity - motorkiem "wspinamy" się po górkach :) grafa nędzna, ale grywalnośc cud miód
- Brothers in Arms 3d - fajna gra ale troche cieła mi (Gram na Nokii e50 - 32mb ram )
- PoP 3 - Wg. mnie najlepsza gra na komórke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 16:33, Vegan napisał:

Ogólnie nie zagrywam sie w gry na komórke, ale kilka tytułów odpaliłem:
- Gravity - motorkiem "wspinamy" się po górkach :) grafa nędzna, ale grywalnośc cud miód
- Brothers in Arms 3d - fajna gra ale troche cieła mi (Gram na Nokii e50 - 32mb ram )
- PoP 3 - Wg. mnie najlepsza gra na komórke


W POPa3 na komórkę nie grałem, ale znam tą serię gier i uważam, że jeżeli takie gry cię interesują to Assassin''s Creed jest lepsza, tam oprócz skakania jeździ się na koniu i się ukrywa, zajmuje ona 500 ileś KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Sagema my411x, pobrałem gry Java specjalnie na ten telefon, ale poza przyciskiem "5" inne nie chcą działać! A w grach zainstalowanych fabrycznie wszystko działa. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 23:23, Ecko09 napisał:

Polecam popatrzeć co jest na stronie wapster.pl...

Przepraszam, że odpowiadam na posta sprzed dwóch miesięcy, ale chciałbym powiedzieć, że na stronie www.zedge.net można ściągnąć za darmo i legalnie setki (jak nie tysiące) gier, tapet, tematów, filmów i dzwonków na komórkę. Można tam również w bardzo prosty sposób stworzyć własny temat, dzwonek czy tapetę! Wystarczy się zarejestrować. Co prawda nie ma tam gier firm takich jak Gameloft, ale zawsze znajdzie się coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gra ktoś w Gothica 3 na komórce ?
jeżeli tak to mam pytanko, jak odnawia się zdrowie ? bo na pewno nie przez spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza Gra na komorke to Gravity Defiend Mod ++ ja z reguły nie lubię motorków ale ten wciągnął mnie tak że już chyba pół roku gram i nie skończyłem bo takie przerąbane) jak co to z modem jest coś około 300 misji naprawdę Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odświeżanie tematu,ale muszę się o to spytać... Mam grę na komórkę Call of Cthulhu Darkness Within.Ogólnie to polecam,świetna przygodówka.Ale zaciąłem się już prawie na początku... Wszedłem do takiego pokoju,stoi tam policjant i mówi,żebym zrobił co mam zrobić teraz bo później będzie za późno.Tylko,że pozbierałem już chyba wszystko,a dalej nie mogę wyjść z pokoju.Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować