Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo C&C 3 już dostępne!

96 postów w tym temacie

ja mam pytanie do CDProjektu czemu od kilku (kilkunastu?) dni sa tak złe transfery? max jaki mi (i nie tylko mi jak widze po wpisach w wieściach) sie udało uzyskac 5kb co jest skandalem!
CDProjekt tnie koszta? Jak to ma się ściagac z taką prędkością to już mogliście sobie darowac wrzucanie dema na wasz serwer bo takto to bedzie sie 8 dni ściągac :/
bedą jakieś wyjasnienia? i przede wszystkim poprawa transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naab transfer mam jak z modemu 56k :P lepiej zasysajcie z gamershell :P
albo jest tak duzo zasysajacych albo serwer gramu ma spore ograniczenia....
tak czy siak polecam gamershell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 12:08, In The End napisał:

> Ktoś ściąga? jaki macie transfer?
Nie przekracza 0.2 mb na sekunde:/...chyba ściągnę z innej stronki;p
Zauważyliście ilość pobrań - 68---> lol?


To ilość chyba kliknięć na ten link :P bo wątpię że tyle osób pobiera z taką prędkością :P lub POBRAŁO :P bo niema na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:08, Spector 109948 napisał:

Tak z ciekawości spytam - czy jest w grze coś takiego jak aktywna pauza?


Jaka aktywna pauza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:09, Kafar napisał:

Jaka aktywna pauza?:)


Aktywna pauza, pomimo zatrzymania rozgrywki, umożliwia wydawanie rozkazów jednostkom i zaplanowanie ich późniejszego rozstawienia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż chciałbym by w przyszłości pojawił się jakiś nowy Red Alert,... heh jakoś w Generalsach nie czułem tego klimatu. Mam nadzieję że nowy C&C niczym nie rozczaruje,... heh tak czy inaczej już nie mogę się doczekać premiery gierki sasasasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnę C&C Tiberian Sun! To dopiero była giera... A odnośnie pauzy to nie mam pojęcia. Jak dla mnie to opcja mile widziana w każdym RTS''ie... Possdro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Transfer na Gram.pl siega 4-5 Kb/s. Co sie stalo, kiedys mieliscie szybsze serwery?

2. Dolaczam sie do pytania czy w grze jest mozliwosc aktywnej pauzy, bo z tego co slyszalem rozgrywka jest za szybka i nie da sie ogarnac walki. Oczywiscie gdy dochodzi do duzego starcia, a nie atak kilkoma jednostkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:40, Goozys napisał:

> Jaka aktywna pauza?:)

Aktywna pauza, pomimo zatrzymania rozgrywki, umożliwia wydawanie rozkazów jednostkom i zaplanowanie
ich późniejszego rozstawienia itd.


No ja wiem co to aktywna pauza.. ale w strategi? tzn. w RTS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 12:11, Domek napisał:

U mnie na Athlonie 3000+, 1 GB RAMu i GF 6600 jest naprawdę bardzo spoko na medium. Także gra
nie ma kosmicznych wymagań, a wystarczy pograć chwilkę, by przekonać się, że to rzeczywiście
jest C&C
. Uczucie bezcenne. :)


Mam taki sam sprzęt (tzn. kapkę lepszy GF6800GT, ale tylko z 128 MB) i na High chodziło płynnie dopóki nie wjechałem do bazy wroga... wtedy gra ZWOLNIŁA (nie skakała, tylko wolno chodziła - taki system stosuje EA na we wszystkich swoich strategiach),
Na Medium już lepiej, ale jeszcze czasami trochę.. było "zamulone".

Zastrzeżenia:
- jak się dojedzie myszką do boku ekranu to jest około sekundowe opóźnienie do przesuwania ekranu, mnie to trochę przeszkadza.
- rolka myszki stanowczo za wolno przybliża
- czasami nie wszystko widać... tzn. ludzki są malutkie, i trochę powstaje chaos i nie widać gdzie jakie się jednostki ma. Nie ma tej absolutnej przejrzystości, która była w C&C 1 :) (fakt, że tam było 2D, to na pewno lepiej wszystko widać).

Plusy:
- niesamowita jakość filmików. Każdy włosek było widać :)
- Mamuty!
- pasek po prawej
- pewnie wiele więcej, ale nie da się zbyt wiele ocenić po jednej misji...
Ta jedna misja była strasznie prosta. Mam nadzieję, że inne będą lepsze, a nie takie beznadziejne jak w BfME2 (tam przejście każdej misji na HARD to tylko formalność i zero radochy).

Idę skirmiczować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej się zobaczy czy pójdzie na kompie choć z tym problemu nie będzie. Czyli teraz na płytce z demami od cdp będzie demo Command & Conquer 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia:
Grafika nie powala, ale demo nie ma ogromnych wymagań. U mnie chodzi w full high, ale mam pod maską 7900GTX. Wydaje się, że gra ma założoną blokadę na ilość wyświetlanych klatek i bez względu na ustawiania i to, co dzieje się na ekranie, nie wyświetla więcej niż 30 FPS.
Jednostki i budynki produkują się bardzo, bardzo szybko - piechota wedle ostatniej mody produkowana jest w małych oddziałach, a nie na sztuki.
Szybkość produkcji sprawia, że nowy C&C ma szansę stać się zręcznościówką a nie RTS''em.
Filmiki z żywymi aktorami, przypomniały mi czasy pierwszego C&C i Red Alerta - jeśli w najnowszej odsłonie będą budować klimat w równie dużym stopniu, co w pierwszych częściach serii, to grę warto kupić dla samych cut-scenek.

I to na razie na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować