Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo C&C 3 już dostępne!

96 postów w tym temacie

ja odpalilem protekcjonalnie demo na "very low" i mi smigalo jak q3 arena a mam 3g atlhona 512 ddr i fx 5600 (zalosna karta, gorsza od dobrych titanow lub starych radonow) moglem nawet odpalic na srednich pewnie i by plynnie chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:15, ShinAd napisał:

Raz - współczuje biednym małolatom którzy nie mieli okazji przeżyć narodzin tej serii, dla
nich świat elektronicznej rozrywki zawsze będzie biedny :) "I''m Seth, just Seth... From God
to Kane to Seth..."

O tak, Seth był fajny, ale nie skończył zbyt ciekawie :D

Dnia 27.02.2007 o 19:15, ShinAd napisał:

Dwa - mam nadzieję, że C&C3 skłoni ich to do sięgnięcia po First Decade, Pewnie Tiberian Dawn
wyda wam się śmieszny, ale...

Nawet po latach te gry mogą bawić. Ja w TD zagrałem pierwszy raz 4 lata po premierze, a gra nawet wtedy była w stanie wciągnąć. Podobnie jest i dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć... nie dość że EA nic nie schrzaniło, to jeszcze gra się naprawdę dobrze...jak za starych,dobrych lat:)
Gra w sumie nie ma w sobie nic przełomowego,ale naprawdę dobrze się bawiłem z demkiem.Jutro też na nie przeznaczę trochę czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba zassam to demo i zobaczę jak gierka wygląda (jestem milosnikiem RTS-ów)....
PS A Supreme Commander dużo trudniejszy od tego jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja jestem już dosyć długo graczem i pierwszym moim RTS''em był właśnie C&C, ale zdecydowanie bardziej wyczekiwałem SC. Chociaż po tym co przeczytałem co piszecie o demku już mam 800MB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieniek, nie chodziło mi o konkretną wypowiedź, ale o taką tendencję do porównywania tych tytułów od jakiegoś czasu, co jest raczej normalne, dwa wielkie RTS''y w jednym okresie. Nie wypieram się, że SC nie przypadło mi do gustu. Inny styl rozgrywki bądź co bądź. Nie chce nikogo urazić ani gloryfikować C&C, nie ma rzeczy idealnych ("Czujnik przyssawkowy jako dowód koronny ;-) ), ale jeżeli naprawdę chodziłoby mi o twoją wypowiedź to byś o tym wiedział. Nie sądź, że nie czytam ze zrozumieniem tylko dlatego, że masz wrażenie że to nieprzemyślany komentarz TWOJEGO komentarza. Spora nadinterpretacja.

A co do wymagań sprzętowych, SC to gra jednak bardziej "przyszłościowa" i dopiero pokarze co potrafi, dla przeciętnego zjadacza chleba będzie graficznie średnia, dla mnie taka była, teraz robię upgrade kompa, może zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wróciłem od znajomego, u którego cały boży dzień znęcaliśmy się nad demem C&C3. Co ja tu mogę napisać, nie będąc miłośnikiem gier strategicznych... hmmmm... grało się rewelacyjnie. Wiem na pewno, że w pełną wersję nie zagram, nie mniej jednak przyznaje bez bicia, że gra jest naprawdę bardzo dobra. Znajomy, który ma za sobą skończone wcześniejsze odsłony stwierdził, że programistom prawie udało się wrócić do korzeni. Graficznie wszystko jest poprawne, cała reszta stoi na bardzo wysokim poziomie. Być może faktycznie kroi się hit roku ''07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szafce jeszcze trzymam oryginalnego Red Alerta 1 :D
A tak w ogóle do osób, które mają słabe transfery- szukajcie demka na gamershellu. Mi zawsze stamtąd ciągnie 64kb/s. Zaczęła się moda na 1gigowe dema? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra za**bista po prostu, jak pierwsze red alerty, stasznie szybka gra, rewelka, czekam na pełną wersje bo na pewno kupię , chodzi na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem, silnik dobrze zrobiony, grafika ładna, klimat cudowny,

miodzio, po prostu miodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej sciagajcie z www.fileplanet.com jest lepszy transfer udestepnie konto niektorym osoba ktore napisza na gg stronka niestety jest platna ale zdazylem zalozyc konto darmowe jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy jak zaistalowac ta gre jezeli mam 2 partycje a on ja rozzipowuje na dysk C kieda tam jest 800mb
czy mozna zmienic zeby rozpakowal to to dysku D help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Swietna grafika
-Swietna muzyka
-Swietne przerywniki filmowe(cudownie dobrane panie ;])
-Swietna grywalnosc
-Swietna optymalizacja!!

-Jednostek mogloby byc wiecej
-Rewolucji nie ma

9/10 w pelni zasluzone. To demko bije na glowe demo supreme. W ogole podejrzewam, ze TW zmiecie supreme z powierzchni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skirmish jest dostępny NOD! Trzeba tylko najechać myszką i wcisnąć Ctrl+Capslock+N oraz pomaga kliknięcie myszką w tym momencie. Za którymś razem się uda :)
Można też odpalić Scrin, ale gra się od razu kończy.

Dla komputera można włączyć GDI (tak samo tylko Ctrl+Capslock+G).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować