Zaloguj się, aby obserwować  
Lesiu

Tibia Precz !!!

35 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 12:54, keyrome napisał:

jeśli ktoś chce to gra nie masz prawa mu tego zabronic, te tematy są po prostu śmieszne!


po pierwsze: każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat gry/filmu/itp.
po drugie: zgadzam się z tobą że niektórych rzeczy zwykły śmiertelnik nie może zabronić
po trzecie, zgadzam się że tibia to strata czasu (i "kupa" pikseli - żadnej grafy)
po czwarte: hakerem nie jest ten co sprzedaje konta, bo inaczej połowa chin siedziała by w więzieniu :D
po piąte: bez obrazy keyrome ale naucz się pisać polskie litery i pisać bez błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 13:03, zet2 napisał:

> jesli ktos chce to gra niemasz praawa mu tego zabronic, te tematy sa po prostu smieszne!

Jasne ze nie mam takiego prawa ale piszę to co myślę i TY nie masz prawa komukolwiek tego
zabronić.

Mam przeczytaj najpierw regulamin, temat o tibi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Tibia jest głupia jak kilo gwoździ bez łepków. Jak przez chwile w to grałem to nie wiedziałem o co w tym chodzi. Niby się łazi jakimś "bohaterem" i nic więcej.
Jak ktoś w tą grę gra i uważa, że ta gra urywa głowę przy samym asfalcie to już jego sprawa. Ja nigdy w to nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia ma poprostu "boską" grafikę nie wspominając już o mrożącym krew w żyłach dźwięku i zapierającej dech w piersiach muzyce godnej najlepszych filmów fantasy:PP.

Tibia według mnie to największy "crap" jaki kiedykolwiek powstal na kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak są tacy którzy widzą w niej jakieś plusy skoro cały czas średnio gra 40 tysięcy osób a liczba graczy to jakieś 500-600tys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak obserwuję "stękanie na Tibię", to odnoszę wrażenie, że ludzie będący fanami innych MMORPG zazdroszczą innym, że mają taką samą frajdę zgry za darmo, a oni muszą płacić, co jakiś czas się pojawia tu taki temat "antyfanów czegoś tam", nie wiem cz to jest potrzebne... Mnie ogólnie nie ciągnie do "onlajnowych erpegów":) więc mine to nie bawi szczególnie, ale czemu chcecie wpływać an gusta innych, co za różnicę robi wam, że ktoś gra w inna grę i czerpie z tego frajdę? a jakbym ja powiedział że wszystkie strategie oprócz Close Combat to syfy, to co? jakbyście nie lubieli tej gry, a inne strategie owszem, to fajnie by było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 13:56, kordzio1 napisał:

Jak tak obserwuję "stękanie na Tibię", to odnoszę wrażenie, że ludzie będący fanami innych
MMORPG zazdroszczą innym, że mają taką samą frajdę zgry za darmo, a oni muszą płacić, co jakiś
czas się pojawia tu taki temat "antyfanów czegoś tam", nie wiem cz to jest potrzebne... Mnie
ogólnie nie ciągnie do "onlajnowych erpegów":) więc mine to nie bawi szczególnie, ale czemu
chcecie wpływać an gusta innych, co za różnicę robi wam, że ktoś gra w inna grę i czerpie z
tego frajdę? a jakbym ja powiedział że wszystkie strategie oprócz Close Combat to syfy, to
co? jakbyście nie lubieli tej gry, a inne strategie owszem, to fajnie by było?


Po pierwsze to Tibia nie jest grą rpg bo nie ma żadnego rozwoju poza hmm.. skillami (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 12:54, keyrome napisał:

jesli ktos chce to gra niemasz praawa mu tego zabronic, te tematy sa po prostu smieszne!

lol! nie zabraniam tylko odradzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 13:03, zet2 napisał:

> jesli ktos chce to gra niemasz praawa mu tego zabronic, te tematy sa po prostu smieszne!

Jasne ze nie mam takiego prawa ale piszę to co myślę i TY nie masz prawa komukolwiek tego
zabronić.

ahh to jest to zet2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rzecz jaka wnosi ta gra do naszego życia to to, że ma się gorsze oceny w szkole, jest się niewyspanym, marnuje się swój komp a zwłaszcza dostęp do internetu i wypowiada się jak dres z Nowej Huty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:01, Rosveld napisał:

JESTE MONDRY BO GRAM(SORRY) W TE FSPANIAłOM GIERKE I WOGOLE!!!!;D/ dajcie spokój z ta gra.....Fuck
the tibia!!

ależ ortografia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:04, Ronx napisał:

Jedyną rzecz jaka wnosi ta gra do naszego życia to to, że ma się gorsze oceny w szkole, jest
się niewyspanym, marnuje się swój komp a zwłaszcza dostęp do internetu i wypowiada się jak
dres z Nowej Huty.

hmmm zgadłeś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy może od tego, że temat poświęcony Tibii już na forum istnieje: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=807&u=2004
Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyrazić tam swoje zdanie na temat gry, również negatywne.

To nie wina gry, że młodzież ma wąski zasób słownictwa, nie sądzę by wszyscy gracze byli prostakami, czego dowodem jest to forum, Niestety jest to wina rodziców, którzy zostawiają swoją latorośl przed kompem na długie godziny, by "mieć ich z głowy", to jednak jest temat rzeka, a i w tej sprawie mamy odpowiedni wątek :)

Obywateli zbiorczo informuję posty NIC nie wnoszące do dyskusji, są traktowane jako spam i podlegają karze.
Co do bardziej doświadczonych to juz tak różowo nie będzie:
Krejt, legenda27, Mroczny78, keyrome, Rosveld po ostrzeżeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować