Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W samo południe brnąc po pachy w śniegu

16 postów w tym temacie

no faktycznie zimę mamy fatalną, a to oznacza problemy np z żywnością bo rośliny za wczesnie wykiełkowały (ze względu na wysoką temperaturę ja na tą porę roku) i potem je ataki zimy niszczyły. nie zapominając o wirusach, ślimakach oraz szkodnikach wszelakich które przecież zima ( o ile występuje w wersji z mrozami) przetrzebia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Dziś Naczelny pomarudzi o śniegu i zimie, której nie było. Opowie o zimie stulecia, zeszłego zresztą, tudzież o potencjalnych sposobach na produkcję wirtualnego śniegu na potrzeby naszych domowych pieców. Na moment, gościnnie pojawią się nawet Terminator oraz tygrys szablastozębny...

Przeczytaj cały tekst "W samo południe brnąc po pachy w śniegu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zima jest fatalna w tym roku,jedna z najgorszych jakie widziałem w moim życiu.U mnie w mieście jest zimno,pada deszcz,chlapa i trochę śniegu.Aż żyć się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tam to najważniejsze, żeby było sucho. Bo jak pada deszcz lub śnieg to od razu niz mi się nie chce robić. Jestem szczęśliwy, że zima już się kończy, bo wg. mnie to najgorsza pora roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany jestem wielkim miłośnikiem zimy i dotkliwie odczułem jej brak w tym roku a w oczy już mi zagląda widmo gorącego lata ;( Cóż, jak tak dalej będzie to za rok żegnam się z Wami i jadę bratać się z pingwinami na biegunie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkeigo jest wiecej wiecej zasobów jest zużywanych.... czeka naz sagłada ludzkosci produkujemy wiecej mniż potrzebujemy i tak to jes ... :/ wyglada na to ze teraz bedzie juz tylko gorzej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko w którą stronę tak na dłuższy okres czasu? bo jedni naukowcy twierdzą że w naszej części świata klimat się ociepli a inni że ochłodzi. bo Zima już od lat jest rotacyjna, parę kiepskich (ale nie aż tak jak obecna) i potem 1 porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa.. zamarznie, ociepli się, bieguny się pozmieniają, jakiś metełor w nas trzasnie, śłońce wybuchnie, godzilla z moża się wyłoni, dostaniemy promieniowaniem gamma z kosmosu, wybuchnie n superwulkanów naraz, moża wyleją i cały polski rząd poda się do dymisji - straszne będze :(. :P

A umnie jest fajnie - czasem troche deszczu, czasem troche śniegu, troche zmino pobyło, troche ciepło też. nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku tekstu jest "Dodatek możliwe, że na dłuższy czas" - chyba powinno być "Na dodatek". :) Poza tym tekst mi się nawet podobał. :) U mnie też zima się nie popisała - kilka dni temu może i było biało, ale po paru dniach wszystko się stopiło. Teraz jeszcze pada deszcz i wszędzie jest mokro. :/ Najciekawsze jest to, że jutro jadę na szkołę zimową na 10 dni do Muszyny. Tylko że my tam jedziemy po to, żeby poszusować trochę na nartach. A jeśli w górach też są takie warunki, to chyba sobie zbyt dużo nie pojeździmy. :/ No nic, mam nadzieję, że śnieg tam się jeszcze jakoś trzyma. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 16:57, thaven napisał:

Taa.. zamarznie, ociepli się, bieguny się pozmieniają, jakiś metełor w nas trzasnie, śłońce
wybuchnie, godzilla z moża się wyłoni, dostaniemy promieniowaniem gamma z kosmosu, wybuchnie
n superwulkanów naraz, moża wyleją i cały polski rząd poda się do dymisji - straszne będze
:(. :P


Wystarczy Krzysiu - NIC NIE BĘDZIE! :D i nie będzie ocieplenia i zimy nie będzie, nawet lata! - nic nie będzie :)
(ps. "może" w tych znaczeniach piszemy "morze" jak np. "morski"!!)

A miałem akurat w tym roku uczyć się jeździć na nartach.. akurat jak się zdecydowałem na naukę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować