Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy eXtra Konkurs już wkrótce!

88 postów w tym temacie

Jesteście bez litości dla kieszeni graczy! Znów będzie trzeba pewnie kupić ze 3 gry z eXtra Klasyki :/

PS Tak trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W trakcie jego trwania każdy, kto zarejestruje na gram.pl grę z eXtra Klasyki neXt, będzie mógł odpowiedzieć na pytanie konkursowe i stanąć przed szansą zdobycia jednej z nagród, ufundowanych przez partnerów serii - firmy AMD, BenQ, YAMO i Genius. Do zdobycia będą komputery, projektory, monitory, procesory, karty graficzne, kamery cyfrowe, aparaty cyfrowe, głośniki, myszy klawiatury, pamięci USB oraz 1000 gier komputerowych."

Interesujące. Tutaj można przeczytać, że wystarczy kupić grę z XKN. Czyli wychodzi na to, że każdą i tylko jedną. Jeden z najlepszych konkursów, na pewno wezmę udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie trzeba kupić tylko jedną gierke z EkN, to ja na pewno biorę w tym konkursie udział ! A i na stronce podanej jest chyba błąd bo jak klikam na konkurs to wychodzi strona główna tejże strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy konkurs, wezmę udział, a mozę przy okazji kupię 3 gry, aby mieć zniżkę 20zł na kolejne gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:35, Phelela napisał:

Nie chce nic mówic ale chyba muszew kupic jedna gre szkoda ze konkursy sa typu kup-to dostaniesz :D


Oj, już nie narzekaj, bo konkursów "Napisz/narysuj/wymyśl" też jest sporo na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO? odgapiasz? co ? co ? :P
no niewiem Klimos ostatnio zadnego takiego konkursu niebyło co mnie smuci bo wkoncu os chce wygra ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu narzekacie, trzeba kupić grę aby mieć jakiekolwiek szanse na wygraną, ale dzięki temu do zdobycia są bardzo cenne nagrody (monitor, procesor itd). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba kupić grę żeby brać udział w konkursie czy po prostu trzeba mieć wpln ??? Jeśli tak to się wstrzymam z kupnem Diablo II

ps. odpowiedzcie na moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować