Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy eXtra Konkurs już wkrótce!

88 postów w tym temacie

Tak trzymać! Mam nadzieję, że Noc Kruka będzie dla mnie szczęśliwa i zdobędę chociaż jakąś nagrodę pocieszenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 14:42, Phelela napisał:

no niewiem Klimos ostatnio zadnego takiego konkursu niebyło co mnie smuci bo wkoncu os chce
wygra ludzie :D


Zajrzyj sobie do archiwum newsów. W Lutym naliczyłem 5 takich konkursów. Średnio wychodzi więcej niż jeden konkurs tygodniowo. To według Ciebie mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że liczy się tylko XKN... No ale coś z pewnością zakupię :). Warto, choćby dla samej szansy walki o takie nagrody... Marzy mi się projektorek i nowy komp ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, może się znów uda coś wyłapać:) fajnie by było żeby była 1 geirka, bo naprawdę to interesuje mnie tylko swat 4, choć są jeszcze 3 gry w kolekcji, które może kiedyś kupie... może będę miał dodatkową motywację:) to trzeba czekać do 8-go i zobaczyć co i jak, oraz jak długo będzie trwał konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:12, mike91 napisał:

1000 gier do wygrania . mam nadzieje że może wygram coś z tego tysiąca bo na wyższe nagrody
już nie liczę :( .

Czasami się tak mawia, że jeżeli chcemy osiągnąć choć remis, to musimy myśleć o zwycięstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZyli wcześniej zarejestrowane gry nie będą się liczyły? ;/ mam nadzieję, że te nowe będą naprawdę dobre :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprytne posunięcie......Kup grę to dostaniesz pytanie konkursowe......Nie kupisz sorry nie masz szans na graty od AMD BenQ YAMO i Genius.....Dobry sposób żeby trzepać kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:42, Alexx1 napisał:

Sprytne posunięcie......Kup grę to dostaniesz pytanie konkursowe......Nie kupisz sorry nie
masz szans na graty od AMD BenQ YAMO i Genius.....Dobry sposób żeby trzepać kasę


Dobry, ale opłacalny także dla graczy. Skoro jest tyle nagród- czemu by nie spróbować? Szczerze mówiąc szansę na zgarnięcie nagrody masz chyba dość wielką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:42, Alexx1 napisał:

Sprytne posunięcie......Kup grę to dostaniesz pytanie konkursowe......Nie kupisz sorry nie
masz szans na graty od AMD BenQ YAMO i Genius.....Dobry sposób żeby trzepać kasę


Każdy sposób jest dobry ;)
Nie myl CD-Projektu z Caritas Polska. Oni tu są po to by zarabiać kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawooo :) !

Zobaczymy, o co dokładnie chodzi. Jeśli o jakieś "Czy Baldur''s Gate to gra FPS?" ;) i losowanie, to udziału pewnie nie wezmę (zero szczęścia w takich grach losowych). Ale jeśli jednak coś twórczego, to może się skuszę? To byłaby pierwsza nieprzepuszczona z mojej strony szansa na notebooka (ooo, ale by się na studia przydał :) ).

No to czekamy na szczegóły.

Z jednej strony dobrze, że nie trzeba kupować aż trzech gier. Z drugiej: jeśli będzie to jednak tylko pytanie konkursowe/grę, i losowanie spośród prawidłowych odpowiedzi-to już nie bardzo, bo im więcej gier-tym większa szansa na wygraną :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie mogę doczekać tego konkursu. Tyle nagród, więc i szanse na wygraną są większe. Pamietam ostatni konkurs extra klasyki next i był genialny. Tyle nagród, miód po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nowy konkurs:) Fajnie moze znowu wystarczy kupic 3 gry i odpowiedziec na jakieś pytanie:) Takie konkursy lubię bo uzupełniam kolekcje a przy okazji mogę cos wygrac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować