Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sakrament - rozstrzygnięcie konkursu

32 postów w tym temacie

Znak czasow - dwie zwycieskie prace pochodza z GW ;-) Choc ja i tak najbardziej ciesze sie z Croca. Kurcze, kiedys to byly urocze gry, a teraz? Tylko krew, flaki i ultrarealistyczna grafika :/. Ale gdzie w tym wszystkim Croc ?!

PS. Gratki dla zwyciezcow :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\gratuluje zwycięzcom :) Myślałem że chociarz małe wyróżnienie dostane :) Eh, przynajmniej inni się nacieszą, a ja poczekam. Może cos wygram w \Konkursie z Extra klasyki next ?! :D Kto wie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po pierwsze gratuluje wszystkim, a po drugie małe pytanie do tego tsk@: gdzie można spoktać tego mob''a, bo jakoś nigdy go nie spotkałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem się nie udało, ale pochwalę się swoją pracą... Ja tam jestem ze swojej pracy zadowolony i nie zamieniłbym jej na żadną inną. :)

Zagrożony gatunek- Bogaty Chłop

Wszyscy wiemy jak w dzisiejszych czasach ciężko o pieniądze, dlatego spotkanie bogatego reprezentanta polskiego chłopstwa należy do rzadkości. Jeśli już taki chłop się trawił to raczej mało prawdopodobny jest fakt, że doszedł do tak ogromnej gotówki ciężką pracą. Bardziej prawdopodobne jest to, że dostał te pieniądze w spadku, bądź po prostu ukradł. Na załączonym obrazku oprócz chłopa w otoczeniu złota widać jeszcze w tle trzy groźne kobiety, które z pewnością są gotowe na wszystko. Co gorsza chłop w tęsknocie za ludzkimi przyjemnościami często decyduje się na małżeństwo co zaczyna być już początkiem jego śmierci. W prawdzie istnieje prawdopodobieństwo trafienia na dobrą kobietę, jednak często jest to szukanie igły w stogu siana. Popatrzmy na obrazek... Pierwsza od lewej kobieta jest rudowłosa. Wszyscy chyba pamiętamy jak w dzieciństwie dziadek lub tata przestrzegali nas przed rudymi babami (w dzisiejszym slangu nazywane są "małpami w czerwonym"). Co do drugiej w kolejności kobiety z pewnością można stwierdzić, że nie jeden się już na niej sparzył. Może jest wulkanem namiętności, jednak stary, schorowany chłop daleko przy niej nie zajedzie. Ostatnia z tych kobiet również wygląda bardzo groźnie. Wnioskując po bacie i skąpej bieliźnie można domyślić się, że ostre rozrywki to jej żywioł. Podsumowując stwierdzam, że którejkolwiek z tych kobiet chłop by nie wybrał to i tak przepadnie razem ze swoją kasą. W prawdzie zawsze jakimś rozwiązaniem jest kawalerstwo, jednak często nad zdrowym rozsądkiem zwycięża chęć przyjemnego życia, więc jeśli trafimy kiedyś na bogatego chłopa to bardzo prawdopodobne, że wkrótce zostanie on oskubany z pieniędzy przez kobietę.

20070227150550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fragment regulaminu konkursu:
"Do dnia 25 lotego 2007 roku zostanie wyloniony zwyciezca" - dzisiaj mamy 27 luty ;) No ale przeciez data wylonienia i data opublikowania listy wynikow moze sie troche roznic ;)

"Osoba nagrodzona zostanie poinformowana e-mailem - informacja zostanie wyslana na adres e-mail wlasciwy dla konta w serwisie gram.pl uczestnika konkursu" - ja niestety zadnego maila nie dostalem. Jezeli mozna to prosze o przeslanie takowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:06, Kukowsky napisał:

Tym razem się nie udało, ale pochwalę się swoją pracą... Ja tam jestem ze swojej pracy zadowolony
i nie zamieniłbym jej na żadną inną. :)

Zagrożony gatunek- Bogaty Chłop

Wszyscy wiemy jak w dzisiejszych czasach ciężko o pieniądze, dlatego spotkanie bogatego reprezentanta
polskiego chłopstwa należy do rzadkości. Jeśli już taki chłop się trawił to raczej mało prawdopodobny
jest fakt, że doszedł do tak ogromnej gotówki ciężką pracą. Bardziej prawdopodobne jest to,
że dostał te pieniądze w spadku, bądź po prostu ukradł. Na załączonym obrazku oprócz chłopa
w otoczeniu złota widać jeszcze w tle trzy groźne kobiety, które z pewnością są gotowe na wszystko.
Co gorsza chłop w tęsknocie za ludzkimi przyjemnościami często decyduje się na małżeństwo co
zaczyna być już początkiem jego śmierci. W prawdzie istnieje prawdopodobieństwo trafienia na
dobrą kobietę, jednak często jest to szukanie igły w stogu siana. Popatrzmy na obrazek... Pierwsza
od lewej kobieta jest rudowłosa. Wszyscy chyba pamiętamy jak w dzieciństwie dziadek lub tata
przestrzegali nas przed rudymi babami (w dzisiejszym slangu nazywane są "małpami w czerwonym").
Co do drugiej w kolejności kobiety z pewnością można stwierdzić, że nie jeden się już na niej
sparzył. Może jest wulkanem namiętności, jednak stary, schorowany chłop daleko przy niej nie
zajedzie. Ostatnia z tych kobiet również wygląda bardzo groźnie. Wnioskując po bacie i skąpej
bieliźnie można domyślić się, że ostre rozrywki to jej żywioł. Podsumowując stwierdzam, że
którejkolwiek z tych kobiet chłop by nie wybrał to i tak przepadnie razem ze swoją kasą. W
prawdzie zawsze jakimś rozwiązaniem jest kawalerstwo, jednak często nad zdrowym rozsądkiem
zwycięża chęć przyjemnego życia, więc jeśli trafimy kiedyś na bogatego chłopa to bardzo prawdopodobne,
że wkrótce zostanie on oskubany z pieniędzy przez kobietę.


No praca bardzo ładna - moim zdaniem lepsza od niektórych zwycięskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamo, wygrałem :D !

Jeee, ale super :) ! Pracę kleiłem na ostatnią chwilę (wyleciało mi z głowy, wziąłem się koło 22:30 :) ) a jednak się udało :D . I zdążyłem, mejl poszedł tuż przed północą.

Kiedy tak teraz czytam, to widzę parę przeoczonych błędów, kilka szlifów by się przydało :) ! No, ale ważne że jest! Ostatnio odkrywam świat horrorów (szkoda, że mi "Egzorcysta" "się zapomniał", ech): dotychczas w telewizji, teraz czas na coś książkowego :) .

Gratuluję innym zwycięzcom (oraz Panu Kukowsky''emu, ładna pracka :) ; to jest jakiś fotomontaż, czy "normalny" easter egg?). A w ogóle... jaka gra? HoMM V? Nie znam się na strategiach, ale interfejs tak mi się kojarzy :) .

Pozdrawiam!

PS No, nie ma to jak dobry początek Kolejnego Czasu Przeznaczonego Na Szkołę, dzięki wielkie :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:43, MonkOfWar napisał:

Gratuluję innym zwycięzcom (oraz Panu Kukowsky''emu, ładna pracka :) ; to jest jakiś fotomontaż,
czy "normalny" easter egg?). A w ogóle... jaka gra? HoMM V? Nie znam się na strategiach, ale
interfejs tak mi się kojarzy :) .

Tak, HoMM5. Można powiedzieć, że to fotomontaż, bo wszystko co m było potrzebne do screena zrobiłem w edytorze map, a potem mapkę tylko odpaliłem i screena zrobiłem. (kurcze, ale mi się rymy lepią) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Aby było możliwe przesłanie książki konieczne jest podanie przez Ciebie adresu e-mail, na
który ma pójść przesyłka."

LOL? Przepraszam, ale w regulaminie konkursu nie było nic ze nagroda jest w formie e-booka :D. Moze Domek wyjasniłby o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować