Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sakrament - rozstrzygnięcie konkursu

32 postów w tym temacie

Yyyyyy..... Nie chce nic mówić, ale w pracy numer dwa omawiany jest nie Stalker, a Strider. Autor chyba nie grał jednak w HL2. xP Ale i tak gratuluje zwycięzcom. Troche żałuję, że nie brałem w konkursie udziału. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:02, xardas96 napisał:

gogowitczak
chyba raczej chodzi o adres zamieszkania :D


no raczej tak, ale ja tylko cytuje to co dostalem :) Chociaz "realizatorzy zastrzegaja sobie prawo do zmiany nagrod" - to moze do wygrania sa e-booki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwyciężcom!! Ja czekam na rozwiązanie konkursu "Czarodziejski statek" -gdzie mniej więcej należało wypisać gry komputerowe:P wie ktoś kiedy wyniki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL przepraszam. Nie no, nie zmieniliśmy nagrody na e-booki, pomyliłem się po prostu pisząc maile do was i jakoś to "e-mail" mi tam weszło. Przepraszam jeszcze raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:11, Domek napisał:

LOL przepraszam. Nie no, nie zmieniliśmy nagrody na e-booki, pomyliłem się po prostu pisząc
maile do was i jakoś to "e-mail" mi tam weszło. Przepraszam jeszcze raz. :)


Alez nie gniewamy sie :D I jeszcze tylko male pytanko - ksiazki sa wysylane kurierem czy poczta polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:11, Domek napisał:

LOL przepraszam. Nie no, nie zmieniliśmy nagrody na e-booki, pomyliłem się po prostu pisząc
maile do was i jakoś to "e-mail" mi tam weszło. Przepraszam jeszcze raz. :)


O, a a nawet nie czytałem regulaminu, słucham tu kolegi Witczaka Go-Go i nie wiem o czym on nawija :P . Żeś się widać zakręcił.

Dzięki za odpowiedź na mejla, trudno, jakoś sobie poradzę. Ale wiesz co? Ja byłem przekonany że Ty jesteś spoza W-wy, ale ostatnio na IRCu, podczas rozmów z Sol jakoś tak wyszło, że Ty jesteś w firmie. Tj. fizycznie :) .

PS Gogowitczak: sądzę, że zwykłą pocztą. Kurierem to idą jakieś procesory i inne Bratz Babyz (taaak, racja, ja bym wolał Bratz Babyz Multi Lifematch Xtreme zamiast "jakiejś książki", wiadomo ;P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, cholibka itp. Zebym wiedział, ze zwycięskie prace mogą być taki jakie są (imo- słabe) to sam bym się wysilił. A tak od razu pesymistyczne założyłme , że nie wygram :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wygrywać u was książki =)

Na tą książkę szczgólnie sobie ostrzyłem ząbki, bo ostatnio bardziej się Barkerem zainteresowałem, a teraz będę mógł się przekonać, czy warto.

Gratz dla reszty szczęśliwców ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:09, MonkOfWar napisał:

PS Gogowitczak: sądzę, że zwykłą pocztą. Kurierem to idą jakieś procesory i inne Bratz Babyz
(taaak, racja, ja bym wolał Bratz Babyz Multi Lifematch Xtreme zamiast "jakiejś książki", wiadomo
;P ).


No nie wiem - w regulaminie nie pisali czy poczta czy kurierem. Pozostaje miec nadzieje ze wybiora druga opcje :P

P.S. Ty juz swoje nawygrywales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:06, Kukowsky napisał:

Tym razem się nie udało, ale pochwalę się swoją pracą... Ja tam jestem ze swojej pracy zadowolony
i nie zamieniłbym jej na żadną inną. :)

Zagrożony gatunek- Bogaty Chłop

/ciach/

świetne :D , tylko mało "politycznie poprawne" i pewnie przez to nie zajęło miejsca..

@ Diddle

Dnia 27.02.2007 o 15:06, Kukowsky napisał:

"No i znowu MonkOfWar :/ "


Monk ma Licencję Na Wygrywanie : ) ...takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować