Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire - polska wersja już w tłoczni!

44 postów w tym temacie

Przynajmniej wiemy już, ze gra wyjdzie w terminie i bez spóźnień, bo jest już w tłoczni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 2. posta z rzędu, ale czy ten screen nie przedstawia aby polskiej dzielnicy w świecie gry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze raz napiszę...
Gra mnie nie interesuje, ale czekam na infomracje o EK gry Test Drive Unlimited.
...i napisałem...
Gry typu JE mnie nie kręcą, więc czekam na TDU.
...o tym jak CDP nie szanuje klientów.

Dajcie jakiś znak, bo już z TopWare można sie skontaktować, a z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:54, Lex napisał:

Sorry za 2. posta z rzędu, ale czy ten screen nie przedstawia aby polskiej dzielnicy w świecie
gry? :)


taaaak polskie getta w Chinach/Japonii :D Dzielnica biedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:55, speedraid napisał:

ciach


coz jesli chodzi o kontakt jak i serwery od plikow CDP jest daleko w tyle jesli Go porownac z innymi dystrybutorami w Polsce (no dobra jesl jeszcze Nicolas games ;] )

Co do samego newsa spokojne CDP cos wymysli ze nie dostaniemy gry w tym czasie np. "latawce zostaly zatrzymane na granicy" ;] ,albo "tir cedkami pojechal omylkowo do Czech" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten nasz polski optymizm...


A z tym screenem ktoś się pobawił, czy rzeczywiście będzie można spotkać w grze takie flagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie, ale ja i tak nie wierzę, że grę dostanę w dniu premiery...
Juz 2 razy się zawiodłam więc tym razem nie nastawiam się na to, że w grę pogram wcześniej niż 10 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm,niewiem czy kupować bo czekam naTDU a że premiera sie spuźniła może się skuszę....
A nieważne , nawiązując do tego sccershota to na nim są polskie flagi , ciekawe poco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy screen. Choć mi się wydaje, że flagi z Polską nie mają wiele wspólnego, poza tym, że są podobne do polskiej flagi. Z tym, że flaga polska nie ma żadnych kropek w prawym górnym rogu. Raczej flaga miała być w założeniach fikcyjna, ale twórcy nie słyszeli o Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować