Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

Twoja szczęśliwa liczba/cyfra.

28 postów w tym temacie

W tym temacie piszemy,jaka jest nasza szczęśliwa cyfra lub liczba,jeśli chcemy to uzasadniamy dlaczego.
Post musi składać się z minimum 6 wyrazów.

Moja szczęśliwa cyfra to 5,ponieważ zawsze w tym dniu miesiąca coś mi się udaje zrobić i niczego nie spaprać:)

Teraz wy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:45, pan m. napisał:

Teraz wy;)


Teraz MY! Dla mnie namber ziben (7). Uzasadnienia dlaczego właśnie "7" samemu nie udało mi sie wyjaśnić, ale przypuszczam, że to mój numer w dzienniku od początku (2 klasa podstawówki) do dziś i tak z przyzwyczajenia...

PS:A propos nie ma już przypadkiem takiego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szczęśliwej liczby. Nie wierze w coś takiego. Sytuacje związane z jakąś liczbą to moim zdaniem przypadek. Ostatecznie jako szczęśliwą mógłbym podać 6. A dlaczego? To mój nr. w dzieniku i jeżeli w jakimś dniu zostanie wylosowany, to mam dzień spokojny, zero sprawdzania pracy domowej, zero wzywania do odpowiedzi itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:55, Mroczny Rev napisał:

Nie mam szczęśliwej liczby. Nie wierze w coś takiego. Sytuacje związane z jakąś liczbą to
moim zdaniem przypadek. Ostatecznie jako szczęśliwą mógłbym podać 6. A dlaczego? To mój nr.
w dzieniku i jeżeli w jakimś dniu zostanie wylosowany, to mam dzień spokojny, zero sprawdzania
pracy domowej, zero wzywania do odpowiedzi itd :)

A ja przeciwnie jak w jakimś dniu będzie 3 to mam przechlapane. Będę pytania itd.itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

69

Liczna towarzyszy mi już prawie 20 lat. Odkąd pamiętam pojawiała się zawsze wtedy, gdy miało wydarzyć się coś korzystnego w moim życiu. Uważałbym to wszystko za zbiegi okoliczności, ale za dużo tego było. Obecnie mam nawet bluzę Fishbone z numerem 69, a za dwa tygodnie z takim numerem startowym wezmę udział w Grand Prix GP500. Jak widać, tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie przynosi szczęścia żadna liczba/cyfra wogle nie wierze w takie rzeczy. Ale lubie 92 - rok mojego urodzenia oraz 19 mój numer z dziennika. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 11.W szkole nieprzerwanie od 4 lat mam ten numer w dzienniku.I to jest przypadek,nie celowe ''''zagranie''''.Numerek kocha mnie,a ja go ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 13:47, Ryan Kam napisał:

Tak samo :D

11 mam od II klasy podstawówki i jest to szcześliwy w szkole ( mój szczęśliwy w zyciu to
13 :D



Nie jestem sam ;).Ten numerek tak jakoś chodzi za mną.Ale nie jestem na niego zły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiedziawszy nie mam swojej ulubionej liczby,ale z dwoma mam szczególne wspomnienia-miłe wspomnienia a są to 4 i 13 najlepsze liczby jakie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować